x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Falke Cotton Touch legging

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Falke Cotton Touch legging
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Falke Cotton Touch legging
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Falke Cotton Touch legging
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175303965.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175304006.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175304007.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223577871.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/69874736.jpg?ts=1
Falke Falke Cotton Touch legging Cotton Touch legging Cotton Touch legging Eenpersoons pak comfortabele lange lengte semi-ondoorzichtige leggings voor vrouwen en tienermeisjes gemaakt van een zachte katoenmix die zacht is voor de huid; 50 denier dus ideaal voor zomer of winter; effen niet-glanzend mat patroon; verkrijgbaar van maat S tot XL UK 10 tot 24 50 den warme en dunne voetloze panty voor dames met hoge taille; solide ontwerp ideaal voor elke casual of jurk look of om te dragen op het werk; naadloos op het been; zonder zakken en niet geschikt voor sportgebruik, bijvoorbeeld sportschool, training, lichaamsbeweging, yoga, hardlopen, fitness et-c Comfortabele katoenen legging met hoge taille met een fijne maasstructuur; uitstekende vorm- en kleurvasthouding, ook na herhaaldelijk wassen; machinewasbaar op 30 graden Celsius Perfecte verhoudingen dankzij speciale breiprocessen en cilinders voor een kreukvrije pasvorm, bescherming tegen drukpunten en langere duurzaamheid Modelnummer voor de FALKE Cotton Touch legging voor dames 40084; verkrijgbaar in de maten: (1)
  • 04004758032289
2
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Elasthaan, Polyamide, Katoen
  • Maat
    • Kledingmaat: 40
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
  • 25.95 30.00 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Falke Cotton Touch Legging Marine (6179) 38-4025.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Amazon Amazon
      Eenpersoons pak comfortabele lange lengte semi-ondoorzichtige leggings voor vrouwen en tienermeisjes gemaakt van een zachte katoenmix die...30.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Asics Lite-Show Tights Women, zwart/groen XS 2022 Hardloopbroeken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215380793.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215381048.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224104887.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214616257.jpg?ts=1
      Asics Asics Lite-Show Tights Women, zwart/groen XS 2022 Hardloopbroeken Lite-Show Tights Women, zwart/groen XS 2022 Hardloopbroeken Lite-Show Tights Women, zwart/groen XS 2022 Hardloopbroeken Belangrijkste informatie: Type: Hardloop shorts; Seizoen: Helårlig; Beenlengte: Lang; Uitrusting: Zakken: Schokabsorberende en zweetafstotende zak voor mobiele telefoon; Met reflectoren: ja; Functies: Eigenschappen: Sneldrogend; Verwerking: Riem: Elastische tailleband met koord; Materiaal: Samenstelling: 78 % polyester, 22 % elastaan; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Nauwsluitende pasvorm; Details: Aanvullende gegevens: bestaat uit 78% gerecycled polyester, hoge taille, ademende zones van mesh stof (1)
      Asics Lite-Show Tights Women, zwart/groen XS 2022 Hardloopbroeken
      • 04550455046864
      4
    • Urban Classics Sportlegging -XL- Soft AOP softflower Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211089911.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247310337.jpg?ts=1
      Urban Classics Urban Classics Sportlegging -XL- Soft AOP softflower Zwart Sportlegging -XL- Soft AOP softflower Zwart Sportlegging -XL- Soft AOP softflower Zwart Urban Classics Sportlegging -XL- Soft AOP softflower Zwart (1)
      Urban Classics Sportlegging -XL- Soft AOP softflower Zwart
      • 04065812073433
      1
    • Sissy-Boy Groene flare rib legging | Maat 146-152
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218300457.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218300458.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218300459.jpg?ts=1
      Sissy-Boy Sissy-Boy Groene flare rib legging | Maat 146-152 Groene flare rib legging | Maat 146-152 Groene flare rib legging | Maat 146-152 Super comfy & stijlvol! Deze groene velvet flared broek is van Sissy-Boy. De broek is gemaakt van 78% katoen, 17% polyester en 5% elastaan. De flared broek heeft een rib en voelt enorm zacht aan. De broek staat fantastisch met een leuke sweater of T-shirt met een paar stoere boots of mooie sneakers. (2)
      Sissy-Boy Groene flare rib legging | Maat 146-152
      1
    • Vans Korte broek Vans Men Drop V Checked Black-XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218799003.jpg?ts=1
      Vans Vans Korte broek Vans Men Drop V Checked Black-XL Korte broek Vans Men Drop V Checked Black-XL Korte broek Vans Men Drop V Checked Black-XL De Vans Drop V Checked korte broek is een heerlijke broek om te dragen in uw vrije tijd. De vrijetijdsshort is zeer comfortabel en kent een eenvoudig ontwer... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Vans Korte broek Vans Men Drop V Checked Black-XL
      • 00195438871305
      2
      deal
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
    • Maat (kledingmaat):
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 50 (50)
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 24.75
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 24.75
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 24.75
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 24.75
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 24.75
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 24.75
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 24.75
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.75
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.75
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.75
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 24.75
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 24.75
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.75
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.75
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.75
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.75
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.75
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 24.75
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 25.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be