x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er leggings verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Magic bodyfashion legging

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in legging categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Magic bodyfashion Lower Body Slim corrigerende legging in 120 denier
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232006542.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96013927.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129368007.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159442358.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159442356.jpg?ts=1
      Magic bodyfashion Magic bodyfashion Lower Body Slim corrigerende legging in 120 denier Lower Body Slim corrigerende legging in 120 denier Lower Body Slim corrigerende legging in 120 denier MAGIC Lower Body Slimleggings Vrouwen, zwart (black 1511) (1)
      Magic bodyfashion Lower Body Slim corrigerende legging in 120 denier
      • 08717438288949
      2
      24.05 EUR
    • Magic bodyfashion Leather Look Leggings Zwart Vrouwen - Maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213537100.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251867905.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219899036.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203790856.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203790855.jpg?ts=1
      Magic bodyfashion Magic bodyfashion Leather Look Leggings Zwart Vrouwen - Maat L Leather Look Leggings Zwart Vrouwen - Maat L Leather Look Leggings Zwart Vrouwen - Maat L MAGIC Bodyfashion Leather Look Leggings Zwart Vrouwen - Maat L (1)
      Magic bodyfashion Leather Look Leggings Zwart Vrouwen - Maat L
      • 08720143313790
      1
      deal
      59.99 EUR
    • Magic bodyfashion Loungewearbroek Cropped Legging Black Vrouwen - Maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185900625.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235172383.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235172386.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251267253.jpg?ts=1
      Magic bodyfashion Magic bodyfashion Loungewearbroek Cropped Legging Black Vrouwen - Maat M Loungewearbroek Cropped Legging Black Vrouwen - Maat M Loungewearbroek Cropped Legging Black Vrouwen - Maat M MAGIC Bodyfashion Loungewearbroek Cropped Legging Black Vrouwen - Maat M (1)
      Magic bodyfashion Loungewearbroek Cropped Legging Black Vrouwen - Maat M
      • 08720365511257
      1
      deal
      39.90 EUR
    • Magic bodyfashion Leggings 'Bamboo'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167889838.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186309984.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173181147.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236900141.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216204629.jpg?ts=1
      Magic bodyfashion Magic bodyfashion Leggings 'Bamboo' Leggings 'Bamboo' Leggings 'Bamboo' MAGIC Bodyfashion Full Legging Bamboo Bamboo Black Vrouwen - Maat S (1)
      Magic bodyfashion Leggings 'Bamboo'
      • 08720143316319
      1
      22.49 EUR
    • Magic bodyfashion Loungewearbroek Legging Black Vrouwen - Maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185901468.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216057088.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236900374.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236900378.jpg?ts=1
      Magic bodyfashion Magic bodyfashion Loungewearbroek Legging Black Vrouwen - Maat M Loungewearbroek Legging Black Vrouwen - Maat M Loungewearbroek Legging Black Vrouwen - Maat M MAGIC Bodyfashion Loungewearbroek Legging Black Vrouwen - Maat M (1)
      Magic bodyfashion Loungewearbroek Legging Black Vrouwen - Maat M
      • 08720365511356
      1
      deal
      44.99 EUR
    • Magic bodyfashion Tie-Dye Lounge Legging Tie-Dye Blue Vrouwen - Maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202947171.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242471905.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236900435.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236900434.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185751823.jpg?ts=1
      Magic bodyfashion Magic bodyfashion Tie-Dye Lounge Legging Tie-Dye Blue Vrouwen - Maat M Tie-Dye Lounge Legging Tie-Dye Blue Vrouwen - Maat M Tie-Dye Lounge Legging Tie-Dye Blue Vrouwen - Maat M MAGIC Bodyfashion Tie-Dye Lounge Legging Tie-Dye Blue Vrouwen - Maat M (1)
      Magic bodyfashion Tie-Dye Lounge Legging Tie-Dye Blue Vrouwen - Maat M
      • 08720365513480
      1
      deal
      69.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dierenprint DEFAULT
        • dierenprint
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Met print DEFAULT
        • printopdruk
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Under Armour DEFAULT
        • under_armour
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 4F (4f)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • 10DAYS (10days)
      • Aclima (aclima)
      • Active Panther (active_panther)
      • Adidas (adidas)
      • ALÉ (ale_)
      • America Today (america_today)
      • Andrew Christian (andrew_christian)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Apollo (apollo)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Asics (asics)
      • Athlecia (athlecia)
      • Attesa (attesa)
      • Awdis (awdis)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Babyface (babyface)
      • Bampidano (bampidano)
      • Beach & Bandits (beach_bandits)
      • Beebielove (beebielove)
      • Bella+Canvas (bella_canvas)
      • Bergans (bergans)
      • Bioworld Europe (bioworld_europe)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Blindsave (blindsave)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bonnie Doon (bonnie_doon)
      • Boody (boody)
      • Brinker Carpets (brinker_carpets)
      • Brubeck (brubeck)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Canterbury (canterbury)
      • Carlo colucci (carlo_colucci)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Carriwell (carriwell)
      • Castelli (castelli)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cep (cep)
      • Cette (cette)
      • Circle Sportswear (circle_sportswear)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • CW-X (cw_x)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Desigual (desigual)
      • Difuzed (difuzed)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Donnay (donnay)
      • Dotout (dotout)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Ducky Beau (ducky_beau)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Elite Lab (elite_lab)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • ENERGETICS (energetics)
      • Erima (erima)
      • Esmé Studios (esme_studios)
      • Esprit (esprit)
      • Essenza (essenza)
      • Ewers (ewers)
      • Fairtex (fairtex)
      • Falke (falke)
      • Feetje (feetje)
      • Fine woman (fine_woman)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fontana 2.0 (fontana_2_0)
      • Fransa (fransa)
      • Frogs and Dogs (frogs_and_dogs)
      • Garcia (garcia)
      • Gavelo (gavelo)
      • Geisha (geisha)
      • Gladiator (gladiator)
      • Gladiator Sports (gladiator_sports)
      • Gladts (gladts)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Happy Dance (happy_dance)
      • Haza (haza)
      • Heat Keeper (heat_keeper)
      • Heless (heless)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herzog (herzog)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hunter (hunter)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Infinity (infinity)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • inov-8 (inov_8)
      • Isadore (isadore)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • James & nicholson (james_nicholson)
      • JDY (jdy)
      • Jollein (jollein)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kempa (kempa)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kiezeltje (kiezeltje)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • Kunert (kunert)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lanaform (lanaform)
      • Le Chic (le_chic)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • LEVV (levv)
      • Like Flo (like_flo)
      • Lingadore (lingadore)
      • Little Indians (little_indians)
      • LM (lm)
      • Lofff (lofff)
      • LOLALIZA (lolaliza)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • Looking for Wild (looking_for_wild)
      • LOOXS (looxs)
      • Lovestation22 (lovestation22)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lune Active (lune_active)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magic (magic)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maidenform (maidenform)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Malelions (malelions)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Manduka (manduka)
      • Marc Aurel (marc_aurel)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Maxomorra (maxomorra)
      • Me too (me_too)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • MINOTI (minoti)
      • Minymo (minymo)
      • Mizuno (mizuno)
      • MKBM (mkbm)
      • Mody (mody)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montura (montura)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Move2Balance (move2balance)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Music Legs (music_legs)
      • MW (mw)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Name It Mini (name_it_mini)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Nosc (nosc)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • O'Neill (o_neill)
      • OAS (oas)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Oilily (oilily)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Ophilia (ophilia)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Pieces (pieces)
      • Pigeon (pigeon)
      • Playshoes (playshoes)
      • Plum Plum (plum_plum)
      • PrAna (prana)
      • Primadonna (primadonna)
      • Produkt (produkt)
      • Protective (protective)
      • Puma (puma)
      • Pursue Fitness (pursue_fitness)
      • Quapi (quapi)
      • R Rebels (r_rebels)
      • Rab (rab)
      • Raidlight (raidlight)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Reeva (reeva)
      • Regatta (regatta)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • RH+ (rh_)
      • RJ Bodywear (rj_bodywear)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roly (roly)
      • Ronhill (ronhill)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Rukka (rukka)
      • Rumbl (rumbl)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Sarlini (sarlini)
      • SAYSKY (saysky)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sloggi (sloggi)
      • Small Rags (small_rags)
      • Someone (someone)
      • Spanx (spanx)
      • Spiro (spiro)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • State of Elevenate (state_of_elevenate)
      • Steiff (steiff)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super Pro Combat Gear (super_pro_combat_gear)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Sweaty Betty (sweaty_betty)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The New Chapter (the_new_chapter)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thermowave (thermowave)
      • Tiffosi (tiffosi)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Twister (twister)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urban Goddess (urban_goddess)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Venum (venum)
      • Verk Group (verk_group)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wiplala (wiplala)
      • Wolford (wolford)
      • Workout Empire (workout_empire)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yeaz (yeaz)
      • Yellow moon (yellow_moon)
      • Yest (yest)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Yogistar (yogistar)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Ysabel Mora (ysabel_mora)
      • Z8 (z8)
      • Zeeman (zeeman)
      • Zero RH+ (zero_rh_)
      • Zero2three (zero2three)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Ziener (ziener)
      • Zoocchini (zoocchini)
      • Zoso (zoso)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 42/36 (42_36)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €14 (budget)
      • €14 - €21 (low)
      • €21 - €34 (medium)
      • €34 of meer (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Skinny (skinny)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hennep (hennep)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Merino (merino)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Spandex (spandex)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Effen (effen)
      • Grafisch (grafisch)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be