x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er leggings verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vero moda legging

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in legging categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Vero Moda Leggings 'Janni'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161482748.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161221421.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234771001.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227869031.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218846138.jpg?ts=1
      Vero Moda Vero Moda Leggings 'Janni' Leggings 'Janni' Leggings 'Janni' VERO MODA VMJANNI HW PU LEGGING NOOS Dames Legging - Maat XS (1)
      Vero Moda Leggings 'Janni'
      • 05714913159216
      2
      deal
      34.99 EUR
    • Vero moda VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242221243.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235874020.jpg?ts=1
      Vero moda Vero moda VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS (1)
      Vero moda VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS
      • 05715319438028
      1
      most_sold
      23.99 EUR
    • Vero Moda Legging maat XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176516268.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161634143.jpg?ts=1
      Vero Moda Vero Moda Legging maat XS Legging maat XS Legging maat XS Legging VERO MODA Groen maat XS (1)
      Vero Moda Legging maat XS
      • 05714919649698
      1
      34.99 EUR
    • Vero moda VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242221243.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235991250.jpg?ts=1
      Vero moda Vero moda VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS (1)
      Vero moda VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS
      • 05715319438011
      1
      23.99 EUR
    • Vero Moda Legging maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211594910.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161634143.jpg?ts=1
      Vero Moda Vero Moda Legging maat L Legging maat L Legging maat L Vero Moda Regular Fit Dames Broek - Maat 44 (1)
      Vero Moda Legging maat L
      • 05714919649728
      1
      34.99 EUR
    • Vero Moda Legging maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211585114.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161634143.jpg?ts=1
      Vero Moda Vero Moda Legging maat M Legging maat M Legging maat M Legging VERO MODA Groen maat M (1)
      Vero Moda Legging maat M
      • 05714919649711
      1
      34.99 EUR
    • Vero moda VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242221243.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235874000.jpg?ts=1
      Vero moda Vero moda VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS (1)
      Vero moda VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS
      • 05715319437991
      1
      23.99 EUR
    • Vero moda VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242221243.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235991241.jpg?ts=1
      Vero moda Vero moda VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS (1)
      Vero moda VMMSERENA COATED SLIM LEGGINGS
      • 05715319438004
      1
      23.99 EUR
    • Vero Moda Legging maat S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176687199.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161634143.jpg?ts=1
      Vero Moda Vero Moda Legging maat S Legging maat S Legging maat S Legging VERO MODA Groen maat S (1)
      Vero Moda Legging maat S
      • 05714919649704
      1
      34.99 EUR
    • Vero Moda Legging maat XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211595369.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161634143.jpg?ts=1
      Vero Moda Vero Moda Legging maat XL Legging maat XL Legging maat XL Legging VERO MODA Groen maat XL (1)
      Vero Moda Legging maat XL
      • 05714919649735
      1
      34.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dierenprint DEFAULT
        • dierenprint
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Met print DEFAULT
        • printopdruk
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Spanx DEFAULT
        • spanx
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 2XU (2xu)
      • 4F (4f)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • Active Panther (active_panther)
      • Adidas (adidas)
      • America Today (america_today)
      • Andrew Christian (andrew_christian)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Apollo (apollo)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Asics (asics)
      • Athlecia (athlecia)
      • Attesa (attesa)
      • Awdis (awdis)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • Babyface (babyface)
      • BAMBOOM (bamboom)
      • Bampidano (bampidano)
      • Banned (banned)
      • Beach & Bandits (beach_bandits)
      • Beachlife (beachlife)
      • Beco (beco)
      • Bella+Canvas (bella_canvas)
      • Bioworld Europe (bioworld_europe)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blindsave (blindsave)
      • Blokker (blokker)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Body & Fit (body_fit)
      • Bonanza (bonanza)
      • Bonnie Doon (bonnie_doon)
      • Bricotech (bricotech)
      • Burberry (burberry)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Canterbury (canterbury)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Carriwell (carriwell)
      • Cette (cette)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creamie (creamie)
      • CW-X (cw_x)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Despicable Me (despicable_me)
      • Difuzed (difuzed)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Donnay (donnay)
      • Ducky Beau (ducky_beau)
      • Eldar (eldar)
      • Elite Lab (elite_lab)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endurance (endurance)
      • ENERGETICS (energetics)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Essenza (essenza)
      • Ewers (ewers)
      • Falke (falke)
      • Fashion (fashion)
      • Feetje (feetje)
      • FILA (fila)
      • Fine woman (fine_woman)
      • Fontana 2.0 (fontana_2_0)
      • Fransa (fransa)
      • Frogs and Dogs (frogs_and_dogs)
      • Frugi (frugi)
      • Fuji Mae (fuji_mae)
      • Garcia (garcia)
      • Gavelo (gavelo)
      • Geisha (geisha)
      • Geox (geox)
      • Gilbert (gilbert)
      • Girlfriend Collective (girlfriend_collective)
      • Gladiator (gladiator)
      • Gladiator Sports (gladiator_sports)
      • Gladts (gladts)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GUESS (guess)
      • Hannah (hannah)
      • Happy Dance (happy_dance)
      • Heat Keeper (heat_keeper)
      • Heatkeeper (heatkeeper)
      • Heless (heless)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herzog (herzog)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hunter (hunter)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jawbreaker (jawbreaker)
      • JDY (jdy)
      • Jollein (jollein)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Key (key)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • Kunert (kunert)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lanaform (lanaform)
      • Le Chic (le_chic)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • LEVV (levv)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Like Flo (like_flo)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little label (little_label)
      • Lofff (lofff)
      • LOLALIZA (lolaliza)
      • Lovestation22 (lovestation22)
      • Lune Active (lune_active)
      • Magic (magic)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maidenform (maidenform)
      • Malelions (malelions)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Manduka (manduka)
      • Mango (mango)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Maxomorra (maxomorra)
      • Me too (me_too)
      • Mexx (mexx)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • MINOTI (minoti)
      • Minymo (minymo)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mody (mody)
      • Montura (montura)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Moscow (moscow)
      • Move2Balance (move2balance)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Music Legs (music_legs)
      • MW (mw)
      • Name it (name_it)
      • Naturana (naturana)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • Newland (newland)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • O'Neill (o_neill)
      • OAS (oas)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Oilily (oilily)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Opus (opus)
      • Osaka (osaka)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peachy (peachy)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Pippi (pippi)
      • Playshoes (playshoes)
      • Plum Plum (plum_plum)
      • PrAna (prana)
      • Precision (precision)
      • Primadonna (primadonna)
      • Produkt (produkt)
      • Promise (promise)
      • Promiss (promiss)
      • Puma (puma)
      • Pursue Fitness (pursue_fitness)
      • Pussy deluxe (pussy_deluxe)
      • Quapi (quapi)
      • R Rebels (r_rebels)
      • Raizzed (raizzed)
      • Rebelle (rebelle)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reeva (reeva)
      • Regatta (regatta)
      • Regina (regina)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • RJ Bodywear (rj_bodywear)
      • Rogelli (rogelli)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Rukka (rukka)
      • Rumbl (rumbl)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sarlini (sarlini)
      • SAYSKY (saysky)
      • Scapino (scapino)
      • Schnizler (schnizler)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skins (skins)
      • Sloggi (sloggi)
      • Small Rags (small_rags)
      • Smiffys (smiffys)
      • Spanx (spanx)
      • Spiral (spiral)
      • Stanno (stanno)
      • Starter (starter)
      • Steiff (steiff)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiffosi (tiffosi)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topco (topco)
      • Triumph (triumph)
      • Tumble n dry (tumble_n_dry)
      • Twister (twister)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urban Goddess (urban_goddess)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Venum (venum)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vinrose (vinrose)
      • Vixxsin (vixxsin)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistler (whistler)
      • Wiplala (wiplala)
      • Wolford (wolford)
      • Workout Empire (workout_empire)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Xtreme (xtreme)
      • Yellow moon (yellow_moon)
      • Yest (yest)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Yogistar (yogistar)
      • Ysabel Mora (ysabel_mora)
      • Z8 (z8)
      • Zeeman (zeeman)
      • Zero2three (zero2three)
      • Ziener (ziener)
      • Zoocchini (zoocchini)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • Onesize (onesize)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €14 (budget)
      • €14 - €21 (low)
      • €21 - €34 (medium)
      • €34 of meer (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Skinny (skinny)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Effen (effen)
      • Grafisch (grafisch)
      • Krijtstreepje (krijtstreepje)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be