x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

LEGO Chima 70006 Cragger’s Commandoschip

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews LEGO Chima 70006 Cragger’s Commandoschip
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties LEGO Chima 70006 Cragger’s Commandoschip
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
LEGO Chima 70006 Cragger’s Commandoschip
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/47653879.jpg?ts=1
LEGO LEGO Chima 70006 Cragger’s Commandoschip Chima 70006 Cragger’s Commandoschip Chima 70006 Cragger’s Commandoschip Geslacht: Jongens Aantal onderdelen: 609 Productafmetingen (L/B/H): 9,0 x 47,5 x 38,0 cm, Fabrikant: LEGO (1)
  • 05702014971455
  • 00673419189583
  • 70006
2
  • Algemene kenmerken
    • Lego thema: Chima
    • Geslacht: Jongens
    • Aantal delen: 609 Stuks
    • Aantal minifiguren: 6 Stuks
    • Type pakket: Box
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: 8-14
  • publishing
    • Introductiejaar: 2013
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1.38 kg
  • Design
    • Kleur: Bruin
    • Materiaal: Kunststof
  • 174.95 327.66 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      LEGO Chima Cragger's Commando Schip - 70006174.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Geslacht: Jongens Aantal onderdelen: 609 Productafmetingen (L/B/H): 9,0 x 47,5 x 38,0 cm, Fabrikant: LEGO327.66, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • LEGO Uitbreidingsset: Bowser Jr.'s Clown-capsule
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213563665.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212255715.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212486183.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225867249.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212738031.jpg?ts=1
      LEGO LEGO Uitbreidingsset: Bowser Jr.'s Clown-capsule Uitbreidingsset: Bowser Jr.'s Clown-capsule Uitbreidingsset: Bowser Jr.'s Clown-capsule LEGO 71396 Super Mario Spel Uitbreidingsset: Bowser Jr.'s Clown-capsule, Creatief Speelgoed voor Kinderen van 6 met Bob-omb (1)
      LEGO Uitbreidingsset: Bowser Jr.'s Clown-capsule
      • 05702017154084
      2
    • LEGO 70840 Welcome to Apocalypseburg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147707488.jpg?ts=1
      LEGO LEGO 70840 Welcome to Apocalypseburg 70840 Welcome to Apocalypseburg 70840 Welcome to Apocalypseburg LEGO MOVIE 2 Welkom in Apocalypsstad! - 70840 (1)
      LEGO 70840 Welcome to Apocalypseburg
      • 05702016368239
      1
    • LEGO 41454 bouwspeelgoed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117432107.jpg?ts=1
      LEGO LEGO 41454 bouwspeelgoed 41454 bouwspeelgoed 41454 bouwspeelgoed LEGO 41454 bouwspeelgoed (1)
      LEGO 41454 bouwspeelgoed
      • 05702016117370
      1
    • LEGO Creator stuntvliegtuig 31076
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128434438.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145616945.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100277257.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112007326.jpg?ts=1
      LEGO LEGO Creator stuntvliegtuig 31076 Creator stuntvliegtuig 31076 Creator stuntvliegtuig 31076 LEGO Creator Stuntvliegtuig - 31076 (1)
      LEGO Creator stuntvliegtuig 31076
      • 05702016092776
      • 628244
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 159.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 159.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 159.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 159.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 174.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 174.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 174.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 174.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 174.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 174.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 174.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be