x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

LEGO Friends 3315 Olivia's huis

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews LEGO Friends 3315 Olivia's huis
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties LEGO Friends 3315 Olivia's huis
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
LEGO Friends 3315 Olivia's huis
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/47653640.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/101098863.jpg?ts=1
LEGO LEGO Friends 3315 Olivia's huis Friends 3315 Olivia's huis Friends 3315 Olivia's huis Bevat de kat Kitty en drie speelfiguren: Olivia, moeder (Anna) en vader (peter) Bestaat uit keuken, badkamer, slaapkamer, woonkamer, barbecue, dakterras en tuintafel Bevat douche, toilet, wastafel, bed, kaptafel, bank, fauteuil, salontafel, flatscreen-tv, koelkast met deur om te openen, kasten, fornuis, gootsteen, eettafel en stoelen Toebehoren: Dagboek, haarborstel, blender, zout en peper strooier, braadpan, spatel, muffin-vormen, keukengerei, bakplaat, kom, worst, kippenpot, wortelen, appel... (1)
7.75 (1)
  • 00673419165709
  • 05702014733220
  • 3315
2
  • Algemene kenmerken
    • Lego thema: Friends
    • Geslacht: Meisjes
    • Aantal delen: 695 Stuks
    • Aantal minifiguren: 3 Stuks
    • Type pakket: Box
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: 6-12
  • publishing
    • Introductiejaar: 2012
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1.38 kg
  • Design
    • Kleur: Paars
    • Materiaal: Kunststof
  • 149.49 240.00 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      LEGO Friends Olivia's Huis - 3315149.49, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Bevat de kat Kitty en drie speelfiguren: Olivia, moeder (Anna) en vader (peter) Bestaat uit keuken, badkamer, slaapkamer, woonkamer, barb...240.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 1 1
    • Veel speelplezier voor al het verjaardagsbezoek, jong en oud.
      Onze dochter kreeg Olivia's huis voor haar vijfde verjaardag, we hebben een paar kleine dingen in een zakje opgeborgen. Bij het spelen mist ze het niet en haar broertje kan ook met haar meespelen. Het bouwen van het huis heeft ze deels zelfs gedaan tot het geduld opraakte omdat ze ermee wou gaan spelen. Het volwassenbezoek kon er ook niet van afblijven ;-)
      9.0
      0 10
    • LEGO Real Madrid Stadion Santiago Bernabéu - 10299
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231296010.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231420036.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231419702.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231420035.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231420034.jpg?ts=1
      LEGO LEGO Real Madrid Stadion Santiago Bernabéu - 10299 Real Madrid Stadion Santiago Bernabéu - 10299 Real Madrid Stadion Santiago Bernabéu - 10299 LEGO Real Madrid Stadion Santiago Bernabéu - 10299 (1)
      LEGO Real Madrid Stadion Santiago Bernabéu - 10299
      • 05702017153179
      2
    • LEGO Space Police Truck Ontsnapping - 5972
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171630802.jpg?ts=1
      LEGO LEGO Space Police Truck Ontsnapping - 5972 Space Police Truck Ontsnapping - 5972 Space Police Truck Ontsnapping - 5972 LEGO Space Police Truck Ontsnapping - 5972 (1)
      LEGO Space Police Truck Ontsnapping - 5972
      • 05702014533035
      1
    • LEGO Elves 41077 Aira’s Pegasus slee
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/47654835.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/45821994.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/45821989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/45821995.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/45821991.jpg?ts=1
      LEGO LEGO Elves 41077 Aira’s Pegasus slee Elves 41077 Aira’s Pegasus slee Elves 41077 Aira’s Pegasus slee LEGO Elves Airas Pegasus Slee - 41077 (1)
      LEGO Elves 41077 Aira’s Pegasus slee
      • 05702015352802
      • 41077
      1
    • LEGO Creator 10245 Werkplaats van de Kerstman
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/47654311.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219476092.jpg?ts=1
      LEGO LEGO Creator 10245 Werkplaats van de Kerstman Creator 10245 Werkplaats van de Kerstman Creator 10245 Werkplaats van de Kerstman LEGO Creator Expert Werkplaats van de Kerstman - 10245 (1)
      LEGO Creator 10245 Werkplaats van de Kerstman
      • 05702015122696
      • 10245
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 149.49
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 149.49
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 149.49
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 149.49
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 149.49
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 149.49
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 149.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 149.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 149.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 149.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 149.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 149.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 149.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 149.49
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 189.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 149.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 149.49
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 189.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 149.49
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 149.49
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 149.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 149.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 149.49
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 149.49
    • teamvergelijk@vergelijk.be