x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

LEGO - LEGO 76403 Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews LEGO - LEGO 76403 Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties LEGO - LEGO 76403 Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
LEGO - LEGO 76403 Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/232995447.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/238351788.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/238351792.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/238351791.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/238351784.jpg?ts=1
LEGO LEGO - LEGO 76403 Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst - LEGO 76403 Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst - LEGO 76403 Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst LEGO® 76403 Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst Verras Harry Potter fans vanaf 9 jaar met de LEGO Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst (76403) set de eerste LEGO set waarin de magische hoofdzetel zo gedetailleerd tot leven komt.Kinderen gaan samen met Harry, Ron en Hermelien op een missie om binnen te komen bij het Ministerie van Toverkunst en het Medaillon van Zwadderich te stelen van Dorothea Omber. Door Wisseldrank te gebruiken, kunnen ze het uiterlijk van de 3 vrienden veran... (2)
  • 05702017153445
5
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
  • Design
    • Kleur: Multi
    • Materiaal: Kunststof
  • 79.99 103.50 EUR 5
    5
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      LEGO Harry Potter TM Het Ministerie van Toverkunst - 7640379.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Met deze set kunnen kinderen een model bouwen van het Ministerie van Toverkunst: het is de allereerste LEGO Harry Potter set met dit magi...79.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      Verras Harry Potter fans vanaf 9 jaar met LEGO® Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst (76403) de eerste LEGO set waarin de magische...99.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Fun.be Fun.be
      Verras Harry Potterâ¢-fans van 9 jaar en ouder met LEGO Harry Potter The Ministry of Magic⢠(76403) â de eerste LEGO set met het magisc...99.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Coppenswarenhuis Coppenswarenhuis
      LEGO® 76403 Harry Potter Het Ministerie van Toverkunst Verras Harry Potter fans vanaf 9 jaar met de LEGO Harry Potter Het Ministerie van ...103.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • LEGO - LEGO Art 31197 Andy Warhol's Marilyn Monroe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220685046.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161122793.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212735342.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212735343.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212735344.jpg?ts=1
      LEGO LEGO - LEGO Art 31197 Andy Warhol's Marilyn Monroe - LEGO Art 31197 Andy Warhol's Marilyn Monroe - LEGO Art 31197 Andy Warhol's Marilyn Monroe LEGO® Art 31197 Andy Warhol's Marilyn Monroe - Bouw zelf deze speciale LEGO® Art Andy Warhol's Marilyn Monroe (31197) set, bestaande uit een iconisch kunstwerk met 4 verschillende bouwmogelijkheden. Na het boeiende bouwproces kun je het kunstwerk aan de muur hangen - Laat je creativiteit los op deze 3332-delige LEGO® set met 9 platen voor aan de muur, een exclusieve handtekeningtegel, een omlijsting van LEGO® stenen, een uniek nieuw ophangelement en een stenenwipper voor eenvoudig herbouwen -... (1)
      LEGO - LEGO Art 31197 Andy Warhol's Marilyn Monroe
      • 05702016677683
      3
    • LEGO Ninjago Ninja Sub-Speeder (71752)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220683255.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183764776.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237752062.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237752060.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212734877.jpg?ts=1
      LEGO LEGO Ninjago Ninja Sub-Speeder (71752) Ninjago Ninja Sub-Speeder (71752) Ninjago Ninja Sub-Speeder (71752) Kinderen kunnen de actie uit de tv-serie LEGO® NINJAGO®: Seabound tot leven brengen door scènes na te spelen met deze Ninja sub-speeder (71752). Het 2-in-1 voertuig kan worden gebruikt als auto of duikboot en beschikt over een afneembare drone, 2 noppenschieters en een cockpit die open kan. De ninjaspeelset bevat 4 minifiguren: Scuba Jay en Scuba Cole, beiden met een duikuitrusting en zwemvliezen, en 2 Maaray bewakers met coole wapens. Kinderen kunnen allerlei duels op het land en onder water... (1)
      LEGO Ninjago Ninja Sub-Speeder (71752)
      • 05702016912302
      3
    • LEGO City Stuntz 60309 Selfie Stuntmotor
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212495885.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212090866.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221716847.jpg?ts=1
      LEGO LEGO City Stuntz 60309 Selfie Stuntmotor City Stuntz 60309 Selfie Stuntmotor City Stuntz 60309 Selfie Stuntmotor Lego City Stuntz 60309 Selfie Stuntmotor Wheelies, stunts op de grond of hoog in de lucht, dat kan allemaal met deze LEGO City Stuntz stuntmotor. Maak dan meteen ook een selfie! Als je enorm veel van stunts houdt, moet je deze LEGO City Stuntz selfie stuntmotor zeker toevoegen aan je collectie. De set bevat een coole motor voor wheelies en stunts hoog in de lucht! Daarnaast bevat de set een flamboyant personage, genaamd Spotlight, uit de tv-serie LEGO City Adventures. Samen met zijn selfiesti... (1)
      LEGO City Stuntz 60309 Selfie Stuntmotor
      • 05702017028002
      2
    • LEGO - LEGO Super Mario 71368 Uitbreidingsset: Toads schattenjacht
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220680752.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202495599.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161801089.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237513258.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237513263.jpg?ts=1
      LEGO LEGO - LEGO Super Mario 71368 Uitbreidingsset: Toads schattenjacht - LEGO Super Mario 71368 Uitbreidingsset: Toads schattenjacht - LEGO Super Mario 71368 Uitbreidingsset: Toads schattenjacht LEGO Super Mario Uitbreidingsset Toads Schattenjacht - 71368 (1)
      LEGO - LEGO Super Mario 71368 Uitbreidingsset: Toads schattenjacht
      • 05702016618471
      • 71368
      3
    • min
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 92.75
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 97.82
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 96.62
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 96.38
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 88.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 88.50
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 88.50
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 88.50
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 79.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be