x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

LEGO 31197 LEGO Art Andy Warhol Marilyn Monroe

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews LEGO 31197 LEGO Art Andy Warhol Marilyn Monroe
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties LEGO 31197 LEGO Art Andy Warhol Marilyn Monroe
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
LEGO 31197 LEGO Art Andy Warhol Marilyn Monroe
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220685046.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161122793.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212735342.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212735343.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212735344.jpg?ts=1
LEGO LEGO 31197 LEGO Art Andy Warhol Marilyn Monroe 31197 LEGO Art Andy Warhol Marilyn Monroe 31197 LEGO Art Andy Warhol Marilyn Monroe LEGO® Art 31197 Andy Warhol's Marilyn Monroe - Bouw zelf deze speciale LEGO® Art Andy Warhol's Marilyn Monroe (31197) set, bestaande uit een iconisch kunstwerk met 4 verschillende bouwmogelijkheden. Na het boeiende bouwproces kun je het kunstwerk aan de muur hangen - Laat je creativiteit los op deze 3332-delige LEGO® set met 9 platen voor aan de muur, een exclusieve handtekeningtegel, een omlijsting van LEGO® stenen, een uniek nieuw ophangelement en een stenenwipper voor eenvoudig herbouwen - Met deze set kun je je creatieve kant voeden terwijl je een uniek kunstwerk bouwt. En met de meegeleverde soundtrack kun je jezelf nog meer verdiepen in het onderwerp en leer je allerlei interessante weetjes - Toon je liefde voor Andy Warhol en Marilyn Monroe met deze aantrekkelijke set om te bouwen en op te hangen. Het is ook een prachtig cadeau voor jezelf of andere bouwers in je leven die graag meeslepende creatieve projecten aangaan - Dit 4-in-1 kunstwerk is ca. 40 x 40 cm. Het staat (1)
  • 05702016677683
4
  • Algemene kenmerken
    • Lego thema: ART
    • Geslacht: Dames, Unisex
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Design
    • Kleur: Multi
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof
  • 94.99 124.99 EUR 4
    4
    • Amazon Amazon
      Andy Warhol's Marilyn Monroe Laat je creativiteit los op deze 3341-delige LEGO set met 9 platen voor aan de muur, een exclusieve handteke...94.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      LEGO Art Andy Warhol's Marilyn Monroe - 3119799.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Coppenswarenhuis Coppenswarenhuis
      LEGO® Art 31197 Andy Warhol's Marilyn Monroe - Bouw zelf deze speciale LEGO® Art Andy Warhol's Marilyn Monroe (31197) set, bestaande uit ...122.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Thystoys Thystoys
      Als je fan bent van Andy Warhol of Marilyn Monroe, dan is deze set echt iets voor jou. Maak een iconisch kunstwerk na met deze LEGO® Art ...124.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • LEGO Star Wars 75192 Millennium Falcon
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218206359.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237452846.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210079760.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237452841.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150635065.jpg?ts=1
      LEGO LEGO Star Wars 75192 Millennium Falcon Star Wars 75192 Millennium Falcon Star Wars 75192 Millennium Falcon Lego D2C Star Wars Millennium Falcon⢠(75192) (10)
      LEGO Star Wars 75192 Millennium Falcon
      • 05702016022759
      • 188073
      1
    • 24hShop Bouwstenen - 500 Stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219982470.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155839579.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158779725.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158761248.jpg?ts=1
      24hShop 24hShop Bouwstenen - 500 Stuks Bouwstenen - 500 Stuks Bouwstenen - 500 Stuks Fabrikant: Eddy Toys (1)
      24hShop Bouwstenen - 500 Stuks
      • 08711252165745
      • 85577
      2
      deal
    • LEGO - LEGO City 60258 Tuningworkshop
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237602510.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210093068.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237602505.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243792376.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166567364.jpg?ts=1
      LEGO LEGO - LEGO City 60258 Tuningworkshop - LEGO City 60258 Tuningworkshop - LEGO City 60258 Tuningworkshop LEGO® City 60258 Tuningworkshop Er gebeurt van alles in de tuningworkshop van Tread Octane! Klusjesman Harl Hubbs werkt aan zijn raketaangedreven motor, Tread is zijn dure hot rod aan het lassen en de monteur is net aangekomen in de sleepwagen met een kapotte sportwagen. Ondertussen is de "eerlijkste" autodealer van de stad in zijn caravan bezig met de voorbereiding van een van zijn speciale deals! Speel mee met deze coole LEGO® City set! Garagespeelgoed boordevol speelplezier voor kinderen! Kinderen zullen volop genieten van deze geweldige tuningworkshop met een garage, coole voertuigen en grappige personages uit de populaire LEGO® City tv-serie. Kinderen die van speelgoedauto's houden en fans van de populaire LEGO® City tv-serie zullen dol zijn op deze leuke LEGO® City Tuningworkshop (60258) speelset. Er is een reparatiewerkplaats, een sleepwagen en zelfs een kleine autodealer die aftandse auto's voor een klein prijsje verkoopt! En er is nog veel meer leuks! De set bevat ook diverse (1)
      LEGO - LEGO City 60258 Tuningworkshop
      • 05702016617924
      • 00694704114158
      2
    • LEGO Vriendschapsdoos
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148059430.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150559424.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220683915.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146880284.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237283790.jpg?ts=1
      LEGO LEGO Vriendschapsdoos Vriendschapsdoos Vriendschapsdoos LEGO® Friends 41346 VriendschapsdoosDe LEGO® Friends 41346 Vriendschapsdoos bevat genoeg kleurrijke LEGO elementen om 5 levensgrote accessoires tegelijk te bouwen. Deze leuke LEGO Friends set bevat een microfoon, een camera, een trofee, walkietalkies en een robot voor eindeloos Heartlake City rollenspel! De set omvat 5 bouwbare, levensgrote LEGO® Friends accessoires: een microfoon, een camera, een trofee, walkietalkies en een robot. Open de Vriendschapsdoos met daarin vele kleurrijke LEGO® elementen en ga aan de slag met bouwen! Met deze LEGO® Friends set kun je samen met je vriendinnen spelen dat jullie in Heartlake City wonen. Wie van de 5 meiden ben jij vandaag? De microfoon is ca. 14 cm hoog, 5 cm breed en 5 cm diep. De walkietalkies zijn elk ca. 15 cm hoog en 4 cm breed. De camera is ca. 8 cm hoog, 10 cm breed en 7 cm diep. De trofee is ca. 12 cm hoog, 7 cm breed en 4 cm diep. De robot is ca. 16 cm hoog, 8 cm breed en 8 cm diep. (1)
      LEGO Vriendschapsdoos
      • 05702016111989
      • 624799
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 94.99
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 94.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 94.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 87.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 87.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 87.49
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 87.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 87.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 87.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 87.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 87.49
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 87.49
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 87.49
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 87.49
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 87.49
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 87.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 87.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 87.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 87.49
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 87.49
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 87.49
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 87.49
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 87.49
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 109.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 94.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be