x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

LEGO 10227 B-Wing Starfighter

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews LEGO 10227 B-Wing Starfighter
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties LEGO 10227 B-Wing Starfighter
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
LEGO 10227 B-Wing Starfighter
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/47653563.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161854469.jpg?ts=1
LEGO LEGO 10227 B-Wing Starfighter 10227 B-Wing Starfighter 10227 B-Wing Starfighter LEGO 10227 B-Wing Starfighter (1)
  • 00673419169189
  • 05702014846739
  • 10227
1
  • Algemene kenmerken
    • Lego thema: Star Wars
    • Geslacht: Jongens, Kinderen
    • Aantal delen: 1487 Stuks
    • Type pakket: Box
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: 16+
  • publishing
    • Introductiejaar: 2012
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
  • 669.95 669.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      LEGO 10227 B-Wing Starfighter669.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • LEGO City Politie Hondenpatrouille (60241)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208504592.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188276328.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216765421.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150242972.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212735481.jpg?ts=1
      LEGO LEGO City Politie Hondenpatrouille (60241) City Politie Hondenpatrouille (60241) City Politie Hondenpatrouille (60241) Bestel Lego City Police Dog Unit (60241) online. Bekijk alle Huishoudelijk speelgoed van het merk Lego bij Etrias. (2)
      LEGO City Politie Hondenpatrouille (60241)
      • 05702016617559
      3
    • LEGO Star Wars 75192 Millennium Falcon
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210079760.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218206359.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150635065.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150635063.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150635067.jpg?ts=1
      LEGO LEGO Star Wars 75192 Millennium Falcon Star Wars 75192 Millennium Falcon Star Wars 75192 Millennium Falcon Lego D2C Star Wars Millennium Falcon⢠(75192) (3)
      LEGO Star Wars 75192 Millennium Falcon
      • 05702016022759
      • 188073
      1
    • LEGO DOTS - Muziek armband (41933)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208963264.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188275934.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187759252.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188319908.jpg?ts=1
      LEGO LEGO DOTS - Muziek armband (41933) DOTS - Muziek armband (41933) DOTS - Muziek armband (41933) Kinderen die van muziek houden zullen het geweldig vinden om deze LEGO DOTS muziek armband (41933) te maken en te dragen! Deze creatieve speelgoedset bevat een hoogwaardig, verstelbaar en flexibel zwart armbandje dat zowel rond smalle als brede polsen past en regelmatig kan worden gedragen en versierd. Er zijn ook 32 kleurrijke tegels, waaronder tegels met muzieknoten met een metallic effect, doorschijnende tegels en glittertegels. Op een eenvoudige en intuïtieve manier kunnen kinderen hun ei... (1)
      LEGO DOTS - Muziek armband (41933)
      • 05702016915884
      1
      deal
    • LEGO - LEGO Super Heroes 76170 Iron Man vs.Thanos
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208599044.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206782753.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175319412.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174960393.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174960399.jpg?ts=1
      LEGO LEGO - LEGO Super Heroes 76170 Iron Man vs.Thanos - LEGO Super Heroes 76170 Iron Man vs.Thanos - LEGO Super Heroes 76170 Iron Man vs.Thanos LEGO® Super Heroes 76170 Iron Man vs. Thanos Iron Man is verwikkeld in een legendarisch gevecht met Thanos om de Infinity Gauntlet. Plaats de gepantserde superheld in zijn supersnelle vliegtuig en zet de aanval in op de kwaadaardige superschurk. Wanneer Thanos probeert het vliegtuig neer te halen met zijn krachtige geschutstoren, sla je terug met de 2 schietschijven. Het wordt nog spannender op de grond wanneer Iron Man en Thanos hun krachten vergroten met de energiestandaard! (1)
      LEGO - LEGO Super Heroes 76170 Iron Man vs.Thanos
      • 05702016912753
      1
      deal
    • min
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 689.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 689.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 689.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 669.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 669.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 669.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 669.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 669.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 669.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 669.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 669.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be