x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er legpuzzels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    PRIME 3D legpuzzel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in legpuzzel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • PRIME 3D puzzel Selfie Leeuwen karton 63 delig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163316604.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179440107.jpg
      PRIME 3D PRIME 3D puzzel Selfie Leeuwen karton 63 delig puzzel Selfie Leeuwen karton 63 delig puzzel Selfie Leeuwen karton 63 delig Prime Selfie Leeuwen puzzel Ben jij een echte fan van puzzels én een echte dierenvriend? Dan is deze puzzel zeker iets voor jouw! Bij deze puzzel heb je geen lijm of gereedschap nodig. Je kunt dus lekker puzzelen en laat iedereen jouw kunstwerk zien! Specificaties: Kleur: multicolor Geslacht: unisex Materiaal: karton Afmetingen: 31 x 33 cm (lxb) Aantal stuks: 63 Leeftijd: vanaf 4 jaar (1)
      PRIME 3D puzzel Selfie Leeuwen karton 63 delig
      • 00670889106980
      2
      deal
      24.90 EUR
    • PRIME 3D legpuzzel 3D Sunshine on the Reef 150 stukjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157209669.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179605039.jpg
      PRIME 3D PRIME 3D legpuzzel 3D Sunshine on the Reef 150 stukjes legpuzzel 3D Sunshine on the Reef 150 stukjes legpuzzel 3D Sunshine on the Reef 150 stukjes Prime 3D legpuzzel Sunshine on the Reef Deze legpuzzel brengt iedereen in vervoering. Leg de 150 stukjes en zie voor je ogen de onderwaterwereld in 3D ontstaan. De diepte in de afbeelding maakt de puzzel nog een beetje moeilijker. Een echte aanrader! Specificaties: Kleur: blauw Geslacht: junior Materiaal: karton, kunststof Afmeting puzzel: 31 x 46 cm (L x B) Aantal puzzelstukjes: 150 Leeftijd: vanaf 6 jaar (1)
      PRIME 3D legpuzzel 3D Sunshine on the Reef 150 stukjes
      • 00670889108212
      1
      deal
      22.90 EUR
    • PRIME 3D legpuzzel 3D Afrikaanse oase 500 stukjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178779927.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147673635.jpg
      PRIME 3D PRIME 3D legpuzzel 3D Afrikaanse oase 500 stukjes legpuzzel 3D Afrikaanse oase 500 stukjes legpuzzel 3D Afrikaanse oase 500 stukjes Prime 3D legpuzzel 3D Deze legpuzzel brengt iedereen in vervoering. Leg de 500 stukjes en zie voor je ogen een Afrikaanse oase in 3D ontstaan. De diepte in de afbeelding maakt de puzzel nog een beetje moeilijker. Een echte aanrader! Specificaties: Kleur: multicolor Geslacht: junior Materiaal: karton/kunststof Afmeting puzzel: 61 x 41 cm (L x B) Leeftijd: vanaf 6 jaar Aantal puzzelstukjes: 500 (1)
      PRIME 3D legpuzzel 3D Afrikaanse oase 500 stukjes
      • 00670889100650
      1
      deal
      27.90 EUR
    • PRIME 3D legpuzzel 3D Kids dierentuin 63 stukjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161600031.jpg
      PRIME 3D PRIME 3D legpuzzel 3D Kids dierentuin 63 stukjes legpuzzel 3D Kids dierentuin 63 stukjes legpuzzel 3D Kids dierentuin 63 stukjes Prime 3D legpuzzel 3D Deze legpuzzel brengt ook de jonge puzzelaars in vervoering. Leg de 63 stukjes en zie voor je ogen een prachtig plaatje uit de dierentuin in 3D ontstaan. De diepte in de afbeelding maakt de puzzel nog een beetje moeilijker. Een echte aanrader voor kinderen vanaf vier jaar. Specificaties: Kleur: multicolor Geslacht: junior Materiaal: karton/kunststof Afmeting puzzel: 46 x 31 cm (L x B) Leeftijd: vanaf 4 jaar Aantal puzzelstukjes: 63 (1)
      PRIME 3D legpuzzel 3D Kids dierentuin 63 stukjes
      • 00670889108151
      1
      deal
      20.90 EUR
    • PRIME 3D puzzel Selfie Giraffe karton 63 delig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163316592.jpg
      PRIME 3D PRIME 3D puzzel Selfie Giraffe karton 63 delig puzzel Selfie Giraffe karton 63 delig puzzel Selfie Giraffe karton 63 delig Prime Selfie Giraffe puzzel Ben jij een echte fan van puzzels én een echte dierenvriend? Dan is deze puzzel zeker iets voor jouw! Bij deze puzzel heb je geen lijm of gereedschap nodig. Je kunt dus lekker puzzelen en laat iedereen jouw kunstwerk zien! Specificaties: Kleur: multicolor Geslacht: unisex Materiaal: karton Afmetingen: 31 x 23 cm (lxb) Aantal stuks: 63 Leeftijd: vanaf 4 jaar (1)
      PRIME 3D puzzel Selfie Giraffe karton 63 delig
      • 00670889107673
      1
      deal
      24.90 EUR
    • PRIME 3D 3D puzzel Dino Wereld Glow karton 100 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163316637.jpg
      PRIME 3D PRIME 3D 3D puzzel Dino Wereld Glow karton 100 stuks 3D puzzel Dino Wereld Glow karton 100 stuks 3D puzzel Dino Wereld Glow karton 100 stuks Prime Dino Wereld Glow 3D-puzzel Ben jij een echte puzzel fan? Dan is deze 3D-puzzel echt iets voor jouw. Ga lekker samen met de dino's op avontuur! Specificaties: Kleur: multicolor Geslacht: unisex Materiaal: karton Afmetingen: 38 x 28 cm (lxb) Aantal stuks: 100 Leeftijd: vanaf 6 jaar (1)
      PRIME 3D 3D puzzel Dino Wereld Glow karton 100 stuks
      • 00670889125141
      1
      deal
      20.90 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dieren Thema DEFAULT
        • dieren
      • Landkaarten Thema DEFAULT
        • landkaarten
      • 1000 Stukjes DEFAULT
        • 1000
      • Bumba DEFAULT
        • bumba
      • Jumbo DEFAULT
        • jumbo
      • Ravensburger DEFAULT
        • ravensburger
    • Merk (brand):
      • Bumba (bumba)
      • Jumbo (jumbo)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Schmidt (schmidt)
      • Castorland (castorland)
      • 4D Cityscape (4d_cityscape)
      • 4M (4m)
      • 999 Games (999_games)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Amewi (amewi)
      • APLI (apli)
      • APLI Kids (apli_kids)
      • Art puzzle (art_puzzle)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Barbo Toys (barbo_toys)
      • Basic (basic)
      • Beleduc (beleduc)
      • Bieco (bieco)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bigjigs Toys (bigjigs_toys)
      • Bino (bino)
      • Bitten (bitten)
      • Blue Bird (blue_bird)
      • Bouwman (bouwman)
      • BRIO (brio)
      • BRISTLE BLOCKS (bristle_blocks)
      • BS (bs)
      • Buitenspeel (buitenspeel)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Chicco (chicco)
      • City Puzzle (city_puzzle)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Clown (clown)
      • Clown Games (clown_games)
      • Cobble Hill (cobble_hill)
      • Color Baby (color_baby)
      • Comello (comello)
      • Coppens (coppens)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Crystal Puzzle (crystal_puzzle)
      • Cubicfun (cubicfun)
      • D - Toys (d_toys)
      • Dam (dam)
      • Darpeje OD (darpeje_od)
      • Deltas (deltas)
      • Depesche (depesche)
      • Diakakis (diakakis)
      • Dino (dino)
      • Diset (diset)
      • Disney (disney)
      • Disney Pixar (disney_pixar)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Djeco (djeco)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Educa (educa)
      • Eeboo (eeboo)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Eureka (eureka)
      • Eurographics (eurographics)
      • Everearth (everearth)
      • Extragoods (extragoods)
      • Fresk (fresk)
      • Fridolin (fridolin)
      • Galison (galison)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Geomag (geomag)
      • Geotoys (geotoys)
      • Gibsons (gibsons)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Goula (goula)
      • Grafika (grafika)
      • Grafix (grafix)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Hape (hape)
      • Happy (happy)
      • Happy Cube (happy_cube)
      • Happy People (happy_people)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • Heye (heye)
      • House of Holland (house_of_holland)
      • Huismerk (huismerk)
      • Identity Games (identity_games)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamara (jamara)
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jonotoys (jonotoys)
      • Jouéco (joue_co)
      • Just games (just_games)
      • KARACTERMANIA (karactermania)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kikker (kikker)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • King (king)
      • King international (king_international)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Koelkastpoezie (koelkastpoezie)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Larsen (larsen)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Lena (lena)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lifetime Games (lifetime_games)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Longfield Games (longfield_games)
      • Luna (luna)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Maps International (maps_international)
      • Marionette (marionette)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega Puzzles (mega_puzzles)
      • MEGABLEU (megableu)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Metal Earth (metal_earth)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Minnie (minnie)
      • Mudpuppy (mudpuppy)
      • Märklin (ma_rklin)
      • Nachtwacht (nachtwacht)
      • Nanostad (nanostad)
      • Nathan (nathan)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • One Piece (one_piece)
      • Orchard Toys (orchard_toys)
      • Otter House (otter_house)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Philos (philos)
      • Piatnik (piatnik)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Planes (planes)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play to learn (play_to_learn)
      • Playmobil (playmobil)
      • Playshoes (playshoes)
      • Playwood (playwood)
      • Plus plus (plus_plus)
      • PRIME 3D (prime_3d)
      • Printworks (printworks)
      • Professor puzzle (professor_puzzle)
      • Puzzelman (puzzelman)
      • Puzzlika (puzzlika)
      • Quercetti (quercetti)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Ridley (ridley)
      • Rijksmuseum (rijksmuseum)
      • Robotime (robotime)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Scratch (scratch)
      • Scratch europe (scratch_europe)
      • SD Toys (sd_toys)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Sevi (sevi)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Small Foot (small_foot)
      • SmartGames (smartgames)
      • Spin Master (spin_master)
      • Stamp (stamp)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Studio roof (studio_roof)
      • Sunsout (sunsout)
      • Tactic (tactic)
      • Tatamiz (tatamiz)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • The House of Puzzles (the_house_of_puzzles)
      • The purple cow (the_purple_cow)
      • Tidlo (tidlo)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tom (tom)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trefl (trefl)
      • Trudi (trudi)
      • Ugears (ugears)
      • Ulysse (ulysse)
      • University games (university_games)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Wembley (wembley)
      • Winning Moves (winning_moves)
      • Wonder-World (wonder_world)
      • Wooden City (wooden_city)
      • Wrebbit (wrebbit)
      • Yes Studio (yes_studio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 15 (budget)
      • € 15 - € 18 (price_2)
      • € 18 - € 22 (price_3)
      • ≥ € 22 (price_4)
    • Varianten (group):
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
    • Type puzzel (type_puzzel):
      • 3D Puzzels (3d_puzzels)
      • Blokpuzzels (blokpuzzels)
      • Legpuzzels (legpuzzels)
      • Tegelpuzzel (tegelpuzzel)
      • Vloerpuzzels (vloerpuzzels)
      • Vormenpuzzels (vormenpuzzels)
    • Thema (thema):
      • Bloemen (bloemen)
      • Boerderij (boerderij)
      • Cartoon (cartoon)
      • Dieren (dieren)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Fantasie (fantasie)
      • Fotografie (fotografie)
      • Frozen (frozen)
      • Geschiedenis (geschiedenis)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Kunst en Religie (kunst_en_religie)
      • Landkaarten (landkaarten)
      • Landschap (landschap)
      • Middeleeuwen (middeleeuwen)
      • Spider-Man (spider_man)
      • Sprookjes (sprookjes)
      • Stadsleven (stadsleven)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steden (steden)
      • Televisie en Film (televisie_en_film)
      • Vakantie (vakantie)
      • Vliegtuigen (vliegtuigen)
      • Walt Disney (walt_disney)
      • Zee (zee)
    • Aantal puzzel stukken (aantal_delen):
      • 4 stukjes (4_stukjes)
      • 5 stukjes (5_stukjes)
      • 8 stukjes (8_stukjes)
      • 9 stukjes (9_stukjes)
      • 10 stukjes (10_stukjes)
      • 12 stukjes (12_stukjes)
      • 15 stukjes (15_stukjes)
      • 20 stukjes (20_stukjes)
      • 24 stukjes (24_stukjes)
      • 36 stukjes (36_stukjes)
      • 40 stukjes (40_stukjes)
      • 50 stukjes (50_stukjes)
      • 100 stukjes (100_stukjes)
      • 500 stukjes (500_stukjes)
      • 1000 stukjes (1000)
      • 1500 stukjes (1500_stukjes)
      • 2000 stukjes (2000_stukjes)
    • Aanbevolen leeftijd (min) (leeftijdsindicatie):
      • 0 tot 1 jaar (0_tot_1_jaar)
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 (6_12)
      • 6-12 maanden (6_12_maanden)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 9-12 (9_12)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbevolen leeftijd (max) (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar):
      • < 10 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_1)
      • 10 jaar - 100 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_2)
      • ≥ 100 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_3)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be