x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er legpuzzels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Puzzelman legpuzzel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in legpuzzel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Puzzelman Oog - M.C. Escher (1000)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98600628.jpg
      Puzzelman Puzzelman Oog - M.C. Escher (1000) Oog - M.C. Escher (1000) Oog - M.C. Escher (1000) Oog - M.C. Escher (1000) - van Puzzelman in de categorie Puzzel. (3)
      Puzzelman Oog - M.C. Escher (1000)
      • 05425014568424
      1
      18.95 EUR
    • Puzzelman Puzzel - Suske en Wiske: Zolder - Legpuzzel - 99 Stukjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124698254.jpg
      Puzzelman Puzzelman Puzzel - Suske en Wiske: Zolder - Legpuzzel - 99 Stukjes Puzzel - Suske en Wiske: Zolder - Legpuzzel - 99 Stukjes Puzzel - Suske en Wiske: Zolder - Legpuzzel - 99 Stukjes Suske en Wiske puzzel Zolder 99 stukjes - van Puzzelman in de categorie Puzzel. (1)
      Puzzelman Puzzel - Suske en Wiske: Zolder - Legpuzzel - 99 Stukjes
      • 05425014563436
      1
      16.99 EUR
    • Puzzelman The Champions: Podium - Legpuzzel - 1000 Stukjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124697814.jpg
      Puzzelman Puzzelman The Champions: Podium - Legpuzzel - 1000 Stukjes The Champions: Podium - Legpuzzel - 1000 Stukjes The Champions: Podium - Legpuzzel - 1000 Stukjes The Champions: Podium - Legpuzzel - 1000 Stukjes - van Puzzelman in de categorie Puzzel. (1)
      Puzzelman The Champions: Podium - Legpuzzel - 1000 Stukjes
      • 05425014561517
      1
      22.11 EUR
    • Puzzelman Waterval - M.C. Escher Puzzel (1000 stukjes)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107873775.jpg
      Puzzelman Puzzelman Waterval - M.C. Escher Puzzel (1000 stukjes) Waterval - M.C. Escher Puzzel (1000 stukjes) Waterval - M.C. Escher Puzzel (1000 stukjes) Waterval - M.C. Escher 1000 stukjes puzzel, 68 x 48,5 cm. (1)
      Puzzelman Waterval - M.C. Escher Puzzel (1000 stukjes)
      • 05425014568196
      1
      20.90 EUR
    • Puzzelman Stam & Pilou: Strand - Legpuzzel - 1000 Stukjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124698437.jpg
      Puzzelman Puzzelman Stam & Pilou: Strand - Legpuzzel - 1000 Stukjes Stam & Pilou: Strand - Legpuzzel - 1000 Stukjes Stam & Pilou: Strand - Legpuzzel - 1000 Stukjes Stam & Pilou: Strand - Legpuzzel - 1000 Stukjes - van Puzzelman in de categorie Puzzel. (1)
      Puzzelman Stam & Pilou: Strand - Legpuzzel - 1000 Stukjes
      • 05425014560602
      1
      22.09 EUR
    • Puzzelman Klein Suske en Wiske: Buiten Spelen - Legpuzzel - 99 Stukjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124695380.jpg
      Puzzelman Puzzelman Klein Suske en Wiske: Buiten Spelen - Legpuzzel - 99 Stukjes Klein Suske en Wiske: Buiten Spelen - Legpuzzel - 99 Stukjes Klein Suske en Wiske: Buiten Spelen - Legpuzzel - 99 Stukjes Klein Suske en Wiske: Buiten Spelen - Legpuzzel - 99 Stukjes - van Puzzelman in de categorie Puzzel. (1)
      Puzzelman Klein Suske en Wiske: Buiten Spelen - Legpuzzel - 99 Stukjes
      • 05425014560848
      1
      18.17 EUR
    • Puzzelman Van Gogh - Zelfportret
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152574402.jpg
      Puzzelman Puzzelman Van Gogh - Zelfportret Van Gogh - Zelfportret Van Gogh - Zelfportret Zelfportret - Vincent van Gogh 1000 stukjes puzzel, 68 x 48,5 cm. (1)
      Puzzelman Van Gogh - Zelfportret
      • 05425014565515
      1
      20.90 EUR
    • Puzzelman Klein Suske en Wiske: Restaurantje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124696497.jpg
      Puzzelman Puzzelman Klein Suske en Wiske: Restaurantje Klein Suske en Wiske: Restaurantje Klein Suske en Wiske: Restaurantje Klein Suske en Wiske: Restaurantje - van Puzzelman in de categorie Puzzel. (1)
      Puzzelman Klein Suske en Wiske: Restaurantje
      • 05425014560824
      1
      18.02 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Jigsaw DEFAULT
        • jigsaw
      • Ravensburger DEFAULT
        • ravensburger
      • Bumba DEFAULT
        • bumba
    • Merk (brand):
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Bumba (bumba)
      • Puzzel (puzzel)
      • Jumbo (jumbo)
      • 4D Cityscape (4d_cityscape)
      • Amewi (amewi)
      • Art puzzle (art_puzzle)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Barbo Toys (barbo_toys)
      • Battat (battat)
      • Beleduc (beleduc)
      • Bieco (bieco)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bino (bino)
      • Blue Bird (blue_bird)
      • BRIO (brio)
      • Castorland (castorland)
      • Chicco (chicco)
      • City Puzzle (city_puzzle)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Clown (clown)
      • Clown Games (clown_games)
      • Cobble Hill (cobble_hill)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Crystal Puzzle (crystal_puzzle)
      • Cubicfun (cubicfun)
      • Dam (dam)
      • Deltas (deltas)
      • Dick bruna (dick_bruna)
      • Dino (dino)
      • Diset (diset)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Djeco (djeco)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Educa (educa)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Eitech (eitech)
      • Eureka (eureka)
      • Eurographics (eurographics)
      • Everearth (everearth)
      • Extragoods (extragoods)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Fridolin (fridolin)
      • Fun Time (fun_time)
      • Galison (galison)
      • Galt (galt)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Geomag (geomag)
      • Geotoys (geotoys)
      • Gibsons (gibsons)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Goula (goula)
      • Grafika (grafika)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Happy Cube (happy_cube)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heye (heye)
      • House of Holland (house_of_holland)
      • Huismerk (huismerk)
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Just games (just_games)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • King (king)
      • King international (king_international)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Koelkastpoezie (koelkastpoezie)
      • Larsen (larsen)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Longfield Games (longfield_games)
      • Lucky`s - Printclub (lucky_s_printclub)
      • Luna (luna)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Maps International (maps_international)
      • Marionette (marionette)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega Puzzles (mega_puzzles)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Metal Earth (metal_earth)
      • Milimetrado (milimetrado)
      • Ministeck (ministeck)
      • Mudpuppy (mudpuppy)
      • Nanostad (nanostad)
      • Nathan (nathan)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • One Piece (one_piece)
      • Orchard Toys (orchard_toys)
      • Peliko (peliko)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Philos (philos)
      • Piatnik (piatnik)
      • Pintoy (pintoy)
      • PlanToys (plantoys)
      • Playshoes (playshoes)
      • Playwood (playwood)
      • Plus plus (plus_plus)
      • PRIME 3D (prime_3d)
      • Professor puzzle (professor_puzzle)
      • Puzzelman (puzzelman)
      • Puzzlika (puzzlika)
      • Quercetti (quercetti)
      • Ridley (ridley)
      • Rubik's (rubik_s)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Schmidt (schmidt)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta spellen (selecta_spellen)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Small Foot (small_foot)
      • Spin Master (spin_master)
      • Stamp (stamp)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Tactic (tactic)
      • TecTake (tectake)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • The House of Puzzles (the_house_of_puzzles)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tom (tom)
      • Trefl (trefl)
      • Trudi (trudi)
      • Ugears (ugears)
      • University games (university_games)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Wembley (wembley)
      • Winning Moves (winning_moves)
      • Wooden City (wooden_city)
      • Wrebbit (wrebbit)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 15 (budget)
      • € 15 - € 18 (price_2)
      • € 18 - € 23 (price_3)
      • ≥ € 23 (price_4)
    • Varianten (group):
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
    • Type puzzel (type_puzzel):
      • 3D Puzzels (3d_puzzels)
      • Blokpuzzels (blokpuzzels)
      • Legpuzzels (legpuzzels)
      • Tegelpuzzel (tegelpuzzel)
      • Vloerpuzzels (vloerpuzzels)
      • Vormenpuzzels (vormenpuzzels)
    • Thema (thema):
      • Cartoon (cartoon)
      • Dieren (dieren)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Fantasie (fantasie)
      • Fotografie (fotografie)
      • Frozen (frozen)
      • Geschiedenis (geschiedenis)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Kunst en Religie (kunst_en_religie)
      • Landkaarten (landkaarten)
      • Landschap (landschap)
      • Minnie Mouse (minnie_mouse)
      • Piraten (piraten)
      • Ridders (ridders)
      • Spider-Man (spider_man)
      • Steden (steden)
      • Televisie en Film (televisie_en_film)
      • Vakantie (vakantie)
      • Vliegtuigen (vliegtuigen)
      • Walt Disney (walt_disney)
      • Zee (zee)
    • Aantal puzzel stukken (aantal_delen):
      • < 30 Stuks (aantal_delen_1)
      • 30 Stuks - 1000 Stuks (aantal_delen_2)
      • ≥ 1000 Stuks (aantal_delen_3)
    • Aanbevolen leeftijd (min) (leeftijdsindicatie):
      • 0 tot 1 jaar (0_tot_1_jaar)
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 maanden (6_12_maanden)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 9-12 (9_12)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbevolen leeftijd (max) (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar):
      • < 10 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_1)
      • 10 jaar - 20 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_2)
      • 20 jaar - 100 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_3)
      • ≥ 100 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Papier (papier)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be