x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er legpuzzels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    The House of Puzzles legpuzzel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in legpuzzel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 10
    • The House of Puzzles Legpuzzel - The House of Puzzles - Sleigh Ride - 1000 stukjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147668885.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179843669.jpg
      The House of Puzzles The House of Puzzles Legpuzzel - The House of Puzzles - Sleigh Ride - 1000 stukjes Legpuzzel - The House of Puzzles - Sleigh Ride - 1000 stukjes Legpuzzel - The House of Puzzles - Sleigh Ride - 1000 stukjes The Merridale Collection Deze puzzels onderscheiden zich door mooie historische -, en Engelse, taferelen. Ook de puzzelstukjes zijn niet allemaal in de standaard vormen, waardoor The House of Puzzles, puzzels een ware uitdaging zijn. Deze puzzels worden in Engeland gefabriceerd, waardoor u gegarandeerd bent van een zeer goede kwaliteit puzzel. (1)
      The House of Puzzles Legpuzzel - The House of Puzzles - Sleigh Ride - 1000 stukjes
      • 05060002004708
      1
      37.45 EUR
    • The House of Puzzles Dinosaurs Puzzel 500 XL stukjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147668560.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171944774.jpg
      The House of Puzzles The House of Puzzles Dinosaurs Puzzel 500 XL stukjes Dinosaurs Puzzel 500 XL stukjes Dinosaurs Puzzel 500 XL stukjes Dinosaurs Puzzel met 500 XL stukjes van The House of Puzzles. (1)
      The House of Puzzles Dinosaurs Puzzel 500 XL stukjes
      • 05060002004722
      1
      24.90 EUR
    • The House of Puzzles House of Puzzels At The Garden Centre
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147668500.jpg
      The House of Puzzles The House of Puzzles House of Puzzels At The Garden Centre House of Puzzels At The Garden Centre House of Puzzels At The Garden Centre At the Garden Centre Puzzel met 1000 stukjes van The House of Puzzles (1)
      The House of Puzzles House of Puzzels At The Garden Centre
      • 05060002001677
      1
      29.95 EUR
    • The House of Puzzles Legpuzzel - 1000 stukjes - Rose Cottage - House of Puzzels
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147937265.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171944781.jpg
      The House of Puzzles The House of Puzzles Legpuzzel - 1000 stukjes - Rose Cottage - House of Puzzels Legpuzzel - 1000 stukjes - Rose Cottage - House of Puzzels Legpuzzel - 1000 stukjes - Rose Cottage - House of Puzzels Legpuzzel uit de Redcastle Collectie. Kenmerkend zijn de afbeeldingen uit vroegere tijden (1)
      The House of Puzzles Legpuzzel - 1000 stukjes - Rose Cottage - House of Puzzels
      • 05060002005033
      1
      24.90 EUR
    • The House of Puzzles Baking Apple Pie Puzzel 1000 stukjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147668402.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171944787.jpg
      The House of Puzzles The House of Puzzles Baking Apple Pie Puzzel 1000 stukjes Baking Apple Pie Puzzel 1000 stukjes Baking Apple Pie Puzzel 1000 stukjes Baking Apple Pie Puzzel met 1000 stukjes van The House of Puzzles. (1)
      The House of Puzzles Baking Apple Pie Puzzel 1000 stukjes
      • 05060002004616
      1
      24.90 EUR
    • The House of Puzzles Crossing the Forth Puzzel 500 XL stukjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147668534.jpg
      The House of Puzzles The House of Puzzles Crossing the Forth Puzzel 500 XL stukjes Crossing the Forth Puzzel 500 XL stukjes Crossing the Forth Puzzel 500 XL stukjes Crossing the Forth Puzzel met 500 XL stukjes van The House of Puzzles. (1)
      The House of Puzzles Crossing the Forth Puzzel 500 XL stukjes
      • 05060002004357
      1
      24.90 EUR
    • The House of Puzzles Homemade Scones Puzzel 1000 stukjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147668499.jpg
      The House of Puzzles The House of Puzzles Homemade Scones Puzzel 1000 stukjes Homemade Scones Puzzel 1000 stukjes Homemade Scones Puzzel 1000 stukjes Homemade Scones Puzzel met 1000 stukjes van The House of Puzzles. (1)
      The House of Puzzles Homemade Scones Puzzel 1000 stukjes
      • 05060002003633
      1
      24.90 EUR
    • The House of Puzzles Saltburn Golden Oldies
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147668511.jpg
      The House of Puzzles The House of Puzzles Saltburn Golden Oldies Saltburn Golden Oldies Saltburn Golden Oldies Golden Oldies Puzzel met 1000 stukjes van The House of Puzzles (1)
      The House of Puzzles Saltburn Golden Oldies
      • 05060002002292
      1
      24.90 EUR
    • The House of Puzzles Time & Tide Puzzel 1000 stukjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147668472.jpg
      The House of Puzzles The House of Puzzles Time & Tide Puzzel 1000 stukjes Time & Tide Puzzel 1000 stukjes Time & Tide Puzzel 1000 stukjes Time & Tide Puzzel met 1000 stukjes van The House of Puzzles. (1)
      The House of Puzzles Time & Tide Puzzel 1000 stukjes
      • 05060002004272
      1
      24.90 EUR
    • The House of Puzzles No.12 Christmas Past Puzzel 1000 stukjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147668403.jpg
      The House of Puzzles The House of Puzzles No.12 Christmas Past Puzzel 1000 stukjes No.12 Christmas Past Puzzel 1000 stukjes No.12 Christmas Past Puzzel 1000 stukjes No.12 Christmas Past Puzzel met 1000 stukjes van The House of Puzzles. (1)
      The House of Puzzles No.12 Christmas Past Puzzel 1000 stukjes
      • 05060002004166
      1
      24.90 EUR
    1
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dieren Thema DEFAULT
        • dieren
      • Landkaarten Thema DEFAULT
        • landkaarten
      • 1000 Stukjes DEFAULT
        • 1000
      • Jigsaw DEFAULT
        • jigsaw
      • Bumba DEFAULT
        • bumba
      • Jumbo DEFAULT
        • jumbo
    • Merk (brand):
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Bumba (bumba)
      • Jumbo (jumbo)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Schmidt (schmidt)
      • 4D Cityscape (4d_cityscape)
      • 4M (4m)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Amewi (amewi)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Anker (anker)
      • APLI (apli)
      • APLI Kids (apli_kids)
      • Art puzzle (art_puzzle)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Balvi (balvi)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Barbo Toys (barbo_toys)
      • Beleduc (beleduc)
      • Bieco (bieco)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bigjigs Toys (bigjigs_toys)
      • Bino (bino)
      • Blue Bird (blue_bird)
      • Bouwman (bouwman)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • ByAstrup (byastrup)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Castorland (castorland)
      • Chicco (chicco)
      • City Puzzle (city_puzzle)
      • Classic (classic)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cloudberries (cloudberries)
      • Clown (clown)
      • Clown Games (clown_games)
      • Cobble Hill (cobble_hill)
      • Comello (comello)
      • Coppens (coppens)
      • CreativaMente (creativamente)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Crystal Puzzle (crystal_puzzle)
      • Cubicfun (cubicfun)
      • D - Toys (d_toys)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Dam (dam)
      • Dark Horse (dark_horse)
      • Deltas (deltas)
      • Depesche (depesche)
      • Dino (dino)
      • Diset (diset)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Pixar (disney_pixar)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Distributie artikelen (distributie_artikelen)
      • Djeco (djeco)
      • Doiy (doiy)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Educa (educa)
      • Eeboo (eeboo)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Electro (electro)
      • Engelhart (engelhart)
      • Eureka (eureka)
      • Eurographics (eurographics)
      • Everearth (everearth)
      • Extragoods (extragoods)
      • Fresk (fresk)
      • Fridolin (fridolin)
      • Galison (galison)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Generique (generique)
      • Geomag (geomag)
      • Geotoys (geotoys)
      • Gerardo's Toys (gerardo_s_toys)
      • Gibson (gibson)
      • Gibsons (gibsons)
      • Gigamic (gigamic)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Goula (goula)
      • Grafika (grafika)
      • Grafix (grafix)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Hape (hape)
      • Happy (happy)
      • Happy Cube (happy_cube)
      • Happy People (happy_people)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • Heye (heye)
      • HOT Games (hot_games)
      • House of Holland (house_of_holland)
      • Huismerk (huismerk)
      • Identity Games (identity_games)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • Iron Maiden (iron_maiden)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jamara (jamara)
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jonotoys (jonotoys)
      • Jouéco (joue_co)
      • Just games (just_games)
      • K3 (k3)
      • KARACTERMANIA (karactermania)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • King (king)
      • King international (king_international)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Koelkastpoezie (koelkastpoezie)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Larsen (larsen)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Lena (lena)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lifetime Games (lifetime_games)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Londji (londji)
      • Longfield (longfield)
      • Longfield Games (longfield_games)
      • Ludattica (ludattica)
      • LULANDO (lulando)
      • Luna (luna)
      • Madd Capp (madd_capp)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Mandala (mandala)
      • Maps International (maps_international)
      • Marionette (marionette)
      • Marvel (marvel)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega Puzzles (mega_puzzles)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mentari (mentari)
      • Metal Earth (metal_earth)
      • Micki (micki)
      • Mody (mody)
      • Mudpuppy (mudpuppy)
      • Märklin (ma_rklin)
      • Nachtwacht (nachtwacht)
      • Nanostad (nanostad)
      • Nathan (nathan)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Non-License (non_license)
      • One Piece (one_piece)
      • Orchard Toys (orchard_toys)
      • Otter House (otter_house)
      • Ozobot (ozobot)
      • Paladone (paladone)
      • Perplexus (perplexus)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • PHD (phd)
      • Philos (philos)
      • Piatnik (piatnik)
      • Pintoy (pintoy)
      • Planes (planes)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play to learn (play_to_learn)
      • Playmobil (playmobil)
      • Playshoes (playshoes)
      • Playwood (playwood)
      • Plus plus (plus_plus)
      • PRIME 3D (prime_3d)
      • Professor puzzle (professor_puzzle)
      • Puzzelman (puzzelman)
      • Puzzlika (puzzlika)
      • Quercetti (quercetti)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rex London (rex_london)
      • Ridley (ridley)
      • Rijksmuseum (rijksmuseum)
      • Robotime (robotime)
      • ROVIO (rovio)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Scratch (scratch)
      • Scratch europe (scratch_europe)
      • SD Toys (sd_toys)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Sevi (sevi)
      • Simplex (simplex)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skillmatics (skillmatics)
      • Small Foot (small_foot)
      • SmartGames (smartgames)
      • Solexpert (solexpert)
      • Spin Master (spin_master)
      • Square Enix (square_enix)
      • Stamp (stamp)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Studio roof (studio_roof)
      • Sunsout (sunsout)
      • SUPERMAG (supermag)
      • Tactic (tactic)
      • Talking Tables (talking_tables)
      • Tatamiz (tatamiz)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • The House of Puzzles (the_house_of_puzzles)
      • The purple cow (the_purple_cow)
      • Tidlo (tidlo)
      • Tiptoi (tiptoi)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tom (tom)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trefl (trefl)
      • Trudi (trudi)
      • Ugears (ugears)
      • Ulysse (ulysse)
      • University games (university_games)
      • USAopoly (usaopoly)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Warner home (warner_home)
      • Wembley (wembley)
      • White goblin games (white_goblin_games)
      • Winning Moves (winning_moves)
      • Wonder-World (wonder_world)
      • Wonderworld (wonderworld)
      • Wood Trick (wood_trick)
      • Wooden City (wooden_city)
      • Wrebbit (wrebbit)
      • Yes Studio (yes_studio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 15 (budget)
      • € 15 - € 18 (price_2)
      • € 18 - € 22 (price_3)
      • ≥ € 22 (price_4)
    • Varianten (group):
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
    • Type puzzel (type_puzzel):
      • 3D Puzzels (3d_puzzels)
      • Blokpuzzels (blokpuzzels)
      • Legpuzzels (legpuzzels)
      • Tegelpuzzel (tegelpuzzel)
      • Vloerpuzzels (vloerpuzzels)
      • Vormenpuzzels (vormenpuzzels)
    • Thema (thema):
      • Bloemen (bloemen)
      • Boerderij (boerderij)
      • Cartoon (cartoon)
      • Dieren (dieren)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Fantasie (fantasie)
      • Fotografie (fotografie)
      • Frozen (frozen)
      • Geschiedenis (geschiedenis)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Kunst en Religie (kunst_en_religie)
      • Landkaarten (landkaarten)
      • Landschap (landschap)
      • Middeleeuwen (middeleeuwen)
      • Minnie Mouse (minnie_mouse)
      • Spider-Man (spider_man)
      • Sprookjes (sprookjes)
      • Stadsleven (stadsleven)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steden (steden)
      • Televisie en Film (televisie_en_film)
      • Unicorn (unicorn)
      • Vakantie (vakantie)
      • Vliegtuigen (vliegtuigen)
      • Walt Disney (walt_disney)
      • Zee (zee)
    • Aantal puzzel stukken (aantal_delen):
      • 4 stukjes (4_stukjes)
      • 5 stukjes (5_stukjes)
      • 8 stukjes (8_stukjes)
      • 9 stukjes (9_stukjes)
      • 10 stukjes (10_stukjes)
      • 12 stukjes (12_stukjes)
      • 15 stukjes (15_stukjes)
      • 20 stukjes (20_stukjes)
      • 24 stukjes (24_stukjes)
      • 36 stukjes (36_stukjes)
      • 40 stukjes (40_stukjes)
      • 50 stukjes (50_stukjes)
      • 100 stukjes (100_stukjes)
      • 500 stukjes (500_stukjes)
      • 1000 stukjes (1000)
      • 1500 stukjes (1500_stukjes)
      • 2000 stukjes (2000_stukjes)
    • Aanbevolen leeftijd (min) (leeftijdsindicatie):
      • 0 tot 1 jaar (0_tot_1_jaar)
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 (6_12)
      • 6-12 maanden (6_12_maanden)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 9-12 (9_12)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbevolen leeftijd (max) (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar):
      • < 10 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_1)
      • 10 jaar - 100 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_2)
      • ≥ 100 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_3)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be