x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er legpuzzels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Viga Toys legpuzzel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in legpuzzel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Viga Toys - Blokpuzzel Piraat
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171804278.jpg
      Viga Toys Viga Toys - Blokpuzzel Piraat - Blokpuzzel Piraat - Blokpuzzel Piraat De blokken stapelen om een mooie staande puzzel te maken. Magneten zijn verborgen in het blok wat veilig is voor kinderen om mee te spelen. Stimuleert de creativiteit en hand-oog coördinatievaardigheden van kinderen Ontworpen voor iedereen vanaf 2 jaar, kan dit educatieve speelgoed worden genoten door elk kind in het gezin Afmetingen: 20 x 20 x 4,5 centimeter Viga Toys staat voor kwaliteit en educatief speelgoed. Alle producten voldoen aan de strengste veiligheidseisen voldoen aan de EN-71 st... (1)
      Viga Toys - Blokpuzzel Piraat
      • 06934510500771
      3
      21.66 EUR
    • Viga Toys - Blokpuzzel Roodkapje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178831193.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157119575.jpg
      Viga Toys Viga Toys - Blokpuzzel Roodkapje - Blokpuzzel Roodkapje - Blokpuzzel Roodkapje De blokken stapelen om een mooie staande puzzel te maken. Magneten zijn verborgen in het blok wat veilig is voor kinderen om mee te spelen. Stimuleert de creativiteit en hand-oog coördinatievaardigheden van kinderen Ontworpen voor iedereen vanaf 2 jaar, kan dit educatieve speelgoed worden genoten door elk kind in het gezin Afmetingen: 20 x 20 x 4,5 centimeter Viga Toys staat voor kwaliteit en educatief speelgoed. Alle producten voldoen aan de strengste veiligheidseisen voldoen aan de EN-71 st... (1)
      Viga Toys - Blokpuzzel Roodkapje
      • 06934510500757
      2
      17.10 EUR
    • Viga Toys houten legpuzzel kasteel 16 stukjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164393609.jpg
      Viga Toys Viga Toys houten legpuzzel kasteel 16 stukjes houten legpuzzel kasteel 16 stukjes houten legpuzzel kasteel 16 stukjes Viga Toys houten legpuzzel kasteel Deze houten legpuzzel van Viga Toys is een feest om te leggen. De vrolijke afbeelding van het leven in het kasteel spreekt jong en oud aan. De kwalitatief hoogwaardige, houten stukken zorgen ervoor dat deze puzzel jarenlang mee gaat. Specificaties: Geslacht: junior Kleur: multicolor Materiaal: hout Aantal stukjes: 24 Leeftijd: vanaf 2 jaar (1)
      Viga Toys houten legpuzzel kasteel 16 stukjes
      • 06934510514587
      2
      15.04 EUR
    • Viga Toys - Voertuigenpuzzel met geometrische vormen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178528016.jpg
      Viga Toys Viga Toys - Voertuigenpuzzel met geometrische vormen - Voertuigenpuzzel met geometrische vormen - Voertuigenpuzzel met geometrische vormen Prachtige puzzel met verhoogde mooi afgewerkte geometrische vormen in heldere kleuren. Maakt dat kleine handjes gemakkelijk de achttien stukjes eruit pakken en weer terug kunnen plaatsen in de negen vormen van de puzzel. Stimuleert het herkennen van vormen, kleuren en de fijne motoriek. (1)
      Viga Toys - Voertuigenpuzzel met geometrische vormen
      • 06934510595869
      1
      19.99 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dieren Thema DEFAULT
        • dieren
      • Landkaarten Thema DEFAULT
        • landkaarten
      • 1000 Stukjes DEFAULT
        • 1000
      • Jigsaw DEFAULT
        • jigsaw
      • Bumba DEFAULT
        • bumba
      • Jumbo DEFAULT
        • jumbo
    • Merk (brand):
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Bumba (bumba)
      • Jumbo (jumbo)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Schmidt (schmidt)
      • 4D Cityscape (4d_cityscape)
      • 4M (4m)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Amewi (amewi)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Anker (anker)
      • APLI (apli)
      • APLI Kids (apli_kids)
      • Art puzzle (art_puzzle)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Balvi (balvi)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Barbo Toys (barbo_toys)
      • Beleduc (beleduc)
      • Bieco (bieco)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bigjigs Toys (bigjigs_toys)
      • Bino (bino)
      • Bitten (bitten)
      • Blue Bird (blue_bird)
      • Bouwman (bouwman)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • Buitenspeel (buitenspeel)
      • Bvb (bvb)
      • ByAstrup (byastrup)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Castorland (castorland)
      • Chicco (chicco)
      • City Puzzle (city_puzzle)
      • Classic (classic)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cloudberries (cloudberries)
      • Clown (clown)
      • Clown Games (clown_games)
      • Cobble Hill (cobble_hill)
      • Comello (comello)
      • Coppens (coppens)
      • CreativaMente (creativamente)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Crystal Puzzle (crystal_puzzle)
      • Cubicfun (cubicfun)
      • D - Toys (d_toys)
      • Dam (dam)
      • Dark Horse (dark_horse)
      • Deltas (deltas)
      • Depesche (depesche)
      • Dino (dino)
      • Diset (diset)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Pixar (disney_pixar)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Djeco (djeco)
      • Doiy (doiy)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Educa (educa)
      • Eeboo (eeboo)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Eureka (eureka)
      • Eurographics (eurographics)
      • Everearth (everearth)
      • Extragoods (extragoods)
      • Fresk (fresk)
      • Fridolin (fridolin)
      • Galison (galison)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Generique (generique)
      • Geomag (geomag)
      • Geotoys (geotoys)
      • Gerardo's Toys (gerardo_s_toys)
      • Gibson (gibson)
      • Gibsons (gibsons)
      • Gigamic (gigamic)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • Goula (goula)
      • Grafika (grafika)
      • Grafix (grafix)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Half Moon Bay (half_moon_bay)
      • Hape (hape)
      • Happy (happy)
      • Happy Cube (happy_cube)
      • Happy People (happy_people)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • Heye (heye)
      • HOT Games (hot_games)
      • House of Holland (house_of_holland)
      • Huismerk (huismerk)
      • Identity Games (identity_games)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • Iron Maiden (iron_maiden)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jamara (jamara)
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jonotoys (jonotoys)
      • Jouéco (joue_co)
      • Just games (just_games)
      • KARACTERMANIA (karactermania)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • King (king)
      • King international (king_international)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Koelkastpoezie (koelkastpoezie)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Larsen (larsen)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Lena (lena)
      • LG-Imports (lg_imports)
      • Lifetime Games (lifetime_games)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Londji (londji)
      • Longfield (longfield)
      • Longfield Games (longfield_games)
      • Ludattica (ludattica)
      • LULANDO (lulando)
      • Luna (luna)
      • Madd Capp (madd_capp)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Maps International (maps_international)
      • Marionette (marionette)
      • Marvel (marvel)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega Puzzles (mega_puzzles)
      • MEGABLEU (megableu)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mentari (mentari)
      • Metal Earth (metal_earth)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Micki (micki)
      • Mody (mody)
      • Mudpuppy (mudpuppy)
      • Märklin (ma_rklin)
      • Nanostad (nanostad)
      • Nathan (nathan)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Non-License (non_license)
      • One Piece (one_piece)
      • Orchard Toys (orchard_toys)
      • Otter House (otter_house)
      • Ozobot (ozobot)
      • Paladone (paladone)
      • Perplexus (perplexus)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • PHD (phd)
      • Philos (philos)
      • Piatnik (piatnik)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Planes (planes)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play to learn (play_to_learn)
      • Playmobil (playmobil)
      • Playshoes (playshoes)
      • Playwood (playwood)
      • Plus plus (plus_plus)
      • PRIME 3D (prime_3d)
      • Professor puzzle (professor_puzzle)
      • Puzzelman (puzzelman)
      • Puzzlika (puzzlika)
      • Quercetti (quercetti)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Rex London (rex_london)
      • Ridley (ridley)
      • Rijksmuseum (rijksmuseum)
      • Robotime (robotime)
      • ROVIO (rovio)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Scratch (scratch)
      • Scratch europe (scratch_europe)
      • SD Toys (sd_toys)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Selecta spellen (selecta_spellen)
      • Sesamstraat (sesamstraat)
      • Sevi (sevi)
      • Simplex (simplex)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skillmatics (skillmatics)
      • Small Foot (small_foot)
      • SmartGames (smartgames)
      • Solexpert (solexpert)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Square Enix (square_enix)
      • Stamp (stamp)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Studio roof (studio_roof)
      • Sunsout (sunsout)
      • SUPERMAG (supermag)
      • Tactic (tactic)
      • Talking Tables (talking_tables)
      • Tatamiz (tatamiz)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • The House of Puzzles (the_house_of_puzzles)
      • The purple cow (the_purple_cow)
      • Tidlo (tidlo)
      • Tiptoi (tiptoi)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tom (tom)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trefl (trefl)
      • Trudi (trudi)
      • Ugears (ugears)
      • Ulysse (ulysse)
      • University games (university_games)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Wembley (wembley)
      • White goblin games (white_goblin_games)
      • Winning Moves (winning_moves)
      • Wonder-World (wonder_world)
      • Wonderworld (wonderworld)
      • Wood Trick (wood_trick)
      • Wooden City (wooden_city)
      • Wrebbit (wrebbit)
      • Yes Studio (yes_studio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 15 (budget)
      • € 15 - € 18 (price_2)
      • € 18 - € 22 (price_3)
      • ≥ € 22 (price_4)
    • Varianten (group):
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
    • Type puzzel (type_puzzel):
      • 3D Puzzels (3d_puzzels)
      • Blokpuzzels (blokpuzzels)
      • Legpuzzels (legpuzzels)
      • Tegelpuzzel (tegelpuzzel)
      • Vloerpuzzels (vloerpuzzels)
      • Vormenpuzzels (vormenpuzzels)
    • Thema (thema):
      • Bloemen (bloemen)
      • Boerderij (boerderij)
      • Cartoon (cartoon)
      • Dieren (dieren)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Fantasie (fantasie)
      • Fotografie (fotografie)
      • Frozen (frozen)
      • Geschiedenis (geschiedenis)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Kunst en Religie (kunst_en_religie)
      • Landkaarten (landkaarten)
      • Landschap (landschap)
      • Middeleeuwen (middeleeuwen)
      • Minnie Mouse (minnie_mouse)
      • Spider-Man (spider_man)
      • Sprookjes (sprookjes)
      • Stadsleven (stadsleven)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steden (steden)
      • Televisie en Film (televisie_en_film)
      • Unicorn (unicorn)
      • Vakantie (vakantie)
      • Vliegtuigen (vliegtuigen)
      • Walt Disney (walt_disney)
      • Zee (zee)
    • Aantal puzzel stukken (aantal_delen):
      • 4 stukjes (4_stukjes)
      • 5 stukjes (5_stukjes)
      • 8 stukjes (8_stukjes)
      • 9 stukjes (9_stukjes)
      • 10 stukjes (10_stukjes)
      • 12 stukjes (12_stukjes)
      • 15 stukjes (15_stukjes)
      • 20 stukjes (20_stukjes)
      • 24 stukjes (24_stukjes)
      • 36 stukjes (36_stukjes)
      • 40 stukjes (40_stukjes)
      • 50 stukjes (50_stukjes)
      • 100 stukjes (100_stukjes)
      • 500 stukjes (500_stukjes)
      • 1000 stukjes (1000)
      • 1500 stukjes (1500_stukjes)
      • 2000 stukjes (2000_stukjes)
    • Aanbevolen leeftijd (min) (leeftijdsindicatie):
      • 0 tot 1 jaar (0_tot_1_jaar)
      • 1 jaar en ouder (1_jaar_en_ouder)
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • 3+ (3_)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 (6_12)
      • 6-12 maanden (6_12_maanden)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 9-12 (9_12)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Aanbevolen leeftijd (max) (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar):
      • < 10 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_1)
      • 10 jaar - 100 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_2)
      • ≥ 100 jaar (aanbevolen_maximum_leeftijd_jaar_3)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be