x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Alcon PureMoist DUO 2x300 ml

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Alcon PureMoist DUO 2x300 ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Alcon PureMoist DUO 2x300 ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Alcon PureMoist DUO 2x300 ml
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/169018780.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105552399.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/216165343.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182911794.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/52323077.jpg?ts=1
Alcon Alcon PureMoist DUO 2x300 ml PureMoist DUO 2x300 ml PureMoist DUO 2x300 ml OPTI-FREE® PureMoist® Duopack - lenzenvloeistof - 2x 300ml (1)
  • 00300653610350
1
  • Algemene kenmerken
    • Inhoud in ml: 600, 360 ml
    • Type lens: Zachte lenzen
  • Technische details
    • Aantal per verpakking: 2 Stuks
  • 32.09 32.09 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      OPTI-FREE® PureMoist® Duopack - lenzenvloeistof - 2x 300ml32.09, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Unicare Alles-In-Een Vloeistof Harde Lenzen 360ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206731477.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156767415.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180067770.jpg?ts=1
      Unicare Unicare Alles-In-Een Vloeistof Harde Lenzen 360ml Alles-In-Een Vloeistof Harde Lenzen 360ml Alles-In-Een Vloeistof Harde Lenzen 360ml Unicare alles-in-een lenzenvloeistof voor harde lenzen, is een vloeistof die geschikt is voor het dagelijks schoonmaken, reinigen, bewaren en inzetten van harde contactlenzen. Unicare alles-in-één vloeistof voor is een uitgekiende vloeistof die met behulp van filtratie gesteriliseerd is. De vloeistof is geschikt voor het dagelijks schoonmaken, reinigen, bewaren en inzetten van zuurstofdoorlatende harde contactlenzen. Het is in principe geschikt voor alle soorten zuurstofdoorlatende harde contactlenzen. Het verzekert een optimale desinfectie door Bactac. Het patenteerde Bactac bevat een natuurlijk ingrediënt, afkomstig van de kokosnoot. De vloeistof is zacht voor de ogen door de neutrale pH waarde. De pH waarde is gelijk aan de pH waarde van het traanvocht. Samenstelling Bactac 0,03% Gebruik Geschikt voor het dagelijks schoonmaken, reinigen, bewaren en inzetten van harde contactlenzen. (1)
      Unicare Alles-In-Een Vloeistof Harde Lenzen 360ml
      • 08718144551822
      4
    • Alcon OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203595171.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137496798.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/51406233.jpg?ts=1
      Alcon Alcon OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof economypack - Alle topmerken, scherpe prijzen & snel aan huis. Geniet van betrouwbare service en tal van promoties! (1)
      Alcon OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml
      • 04004999043006
      2
    • Bausch & Lomb ReNu MultiPlus Solution 2 x 360 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165664237.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167804001.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175834428.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162067891.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174371208.jpg?ts=1
      Bausch & Lomb Bausch & Lomb ReNu MultiPlus Solution 2 x 360 ml ReNu MultiPlus Solution 2 x 360 ml ReNu MultiPlus Solution 2 x 360 ml ReNu MultiPlus Fresh Lens Comfort Solution [1x 360ml] (1)
      Bausch & Lomb ReNu MultiPlus Solution 2 x 360 ml
      • 07391899849669
      1
    • Opti-Free Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177831136.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216164567.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246403229.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/52264512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227904968.jpg?ts=1
      Opti-Free Opti-Free Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof economypack - Alle topmerken, scherpe prijzen & snel aan huis. Geniet van betrouwbare service en tal van promoties! (1)
      Opti-Free Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox
      • 04004999156003
      • 00300650357937
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 32.26
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 32.26
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 27.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 32.26
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 27.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 27.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 32.26
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 32.26
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 32.26
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 32.26
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 32.26
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 32.26
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 27.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 32.09
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 32.09
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 32.09
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 32.09
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 32.09
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 32.09
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 32.09
    • teamvergelijk@vergelijk.be