x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bausch & Lomb Boston Lenzenvloeistof - 120ml

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bausch & Lomb Boston Lenzenvloeistof - 120ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bausch & Lomb Boston Lenzenvloeistof - 120ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bausch & Lomb Boston Lenzenvloeistof - 120ml
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/131568605.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/171191081.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230567852.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/132597282.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/126594022.jpg?ts=1
Bausch & Lomb Bausch & Lomb Boston Lenzenvloeistof - 120ml Boston Lenzenvloeistof - 120ml Boston Lenzenvloeistof - 120ml Solutions lenzenvloeistof harde lenzen (120 ml; Bausch & Lomb Pharma; Dit is de tweede stap voor het verzorgen (bevochtigen, weken en desinfecteren) van uw harde zuurstofdoorlatende contactlenzen gedurende de nacht. Daarnaast ook voor het bevochtigen van uw lenzen voor en tijdens het dragen. Het dubbele desinfectie systeem biedt een uitstekende bescherming tegen schadelijke micro-organismen en is voorzien van een gepatenteerd bevochtigingssysteem om uw ogen rust te gunnen. Gebruik: Het is belangrijk om dit product te gebruiken na reiniging van uw lenzen met Boston Advance Cleaner. Schone en gedesinfecteerde harde zuurstofdoorlatende contactlenzen met de Boston Advance Comfort Formula. Elke avondWas uw handen met milde zeepWrijf beide kanten van de lenzen met 2-4 druppels Boston Advance Cleaner in de palm van uw handgedurende 20 seconden. Verwijder alle sporen van de Boston Advance Cleaner door de lenzen grondig af te spoelen met vers kraanwater.Doe de lenzen in een leeg lenshouder.Vul (1)
  • 07391899836836
  • 7391899836836
6
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Inhoud in ml: 120 ml
    • Geslacht: Unisex
  • 12.99 18.15 EUR 6
    6
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Rondom opmerking: de vloeistof voor het opbergen van harde contactlenzen zorgt voor een film over de gehele lens. Gepatenteerde beschermf...12.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Lensplaza Lensplaza
      Boston Advance Conditioning Solution verwijdert vet en eiwitaanslag van uw contactlenzen zonder te wrijven.13.80, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Farmaline.be Farmaline.be
      Solutions lenzenvloeistof harde lenzen (120 ml; Bausch & Lomb Pharma; Dit is de tweede stap voor het verzorgen (bevochtigen, weken en des...14.48, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Koopjesdrogisterij Koopjesdrogisterij
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Boston advance conditioning solution wordt gebruik voor het bevochtigen, weken en desinfecteren van uw harde zuurstofdoorlatende contactl...
      14.59, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Internetdrogisterij Internetdrogisterij
      Boston advance conditioning solution wordt gebruik voor het bevochtigen, weken en desinfecteren van uw harde zuurstofdoorlatende contactl...
      15.71, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Voordeligstedrogist Voordeligstedrogist
      Boston advance conditioning solution wordt gebruik voor het bevochtigen, weken en desinfecteren van uw harde zuurstofdoorlatende contactl...
      15.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Alcon OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203595171.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137496798.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/51406233.jpg?ts=1
      Alcon Alcon OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof economypack - Alle topmerken, scherpe prijzen & snel aan huis. Geniet van betrouwbare service en tal van promoties! (1)
      Alcon OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml
      • 04004999043006
      2
    • Bausch & Lomb ReNu MultiPlus Solution 2 x 360 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165664237.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167804001.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175834428.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162067891.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174371208.jpg?ts=1
      Bausch & Lomb Bausch & Lomb ReNu MultiPlus Solution 2 x 360 ml ReNu MultiPlus Solution 2 x 360 ml ReNu MultiPlus Solution 2 x 360 ml ReNu MultiPlus Fresh Lens Comfort Solution [1x 360ml] (1)
      Bausch & Lomb ReNu MultiPlus Solution 2 x 360 ml
      • 07391899849669
      1
    • Opti-Free Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177831136.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216164567.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246403229.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/52264512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227904968.jpg?ts=1
      Opti-Free Opti-Free Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof economypack - Alle topmerken, scherpe prijzen & snel aan huis. Geniet van betrouwbare service en tal van promoties! (1)
      Opti-Free Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox
      • 04004999156003
      • 00300650357937
      1
    • Bausch & Lomb Biotrue Multi Purpose 300 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167803418.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216195161.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167207211.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205477434.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126588971.jpg?ts=1
      Bausch & Lomb Bausch & Lomb Biotrue Multi Purpose 300 ml Biotrue Multi Purpose 300 ml Biotrue Multi Purpose 300 ml Biotrue is een multifunctionele lenzenvloeistof, geïnspireerd door de natuurlijke samenstelling van het oog, die gebruikt kan worden om je lenzen proper, gezond en gehydrateerd te houden. (1)
      Bausch & Lomb Biotrue Multi Purpose 300 ml
      • 07391899850702
      • 07391899236964
      • 07391899236988
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 12.59
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 12.59
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 12.59
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 12.59
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 12.59
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 12.59
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 12.59
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 12.59
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 12.59
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 13.28
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 13.28
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 13.28
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 13.28
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 13.28
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 13.28
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 13.28
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 13.28
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 13.28
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 13.28
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 13.28
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 12.59
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 12.59
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 12.59
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 12.59
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 12.59
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 12.59
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 12.59
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 12.59
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 12.59
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 12.59
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 12.59
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 12.59
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 12.59
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 13.17
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 13.17
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 13.17
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 13.17
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 13.02
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 13.02
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 13.02
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 13.02
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 12.64
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.64
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 12.64
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 12.32
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 12.29
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 12.32
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 12.32
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 12.29
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 12.32
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 12.32
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 12.29
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 13.08
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 12.32
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 12.29
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 13.08
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 13.08
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 13.08
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 12.32
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 12.32
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 12.32
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 12.32
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 12.32
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 12.32
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 12.32
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 12.32
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 13.08
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 13.08
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 13.08
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 13.08
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 12.33
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 12.28
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 12.81
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 12.81
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 12.32
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 12.32
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 12.85
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 12.84
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 12.84
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 12.81
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 12.81
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 12.81
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 12.33
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 12.33
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 12.81
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 12.81
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 12.81
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 12.81
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 12.81
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 12.81
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 12.81
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 12.32
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 12.32
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 12.48
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 12.48
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 12.98
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 12.98
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 12.98
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 12.98
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 12.98
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 12.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be