x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Johnson & Johnson OcuPure Saline | 1x 360ml

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Johnson & Johnson OcuPure Saline | 1x 360ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Johnson & Johnson OcuPure Saline | 1x 360ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Johnson & Johnson OcuPure Saline | 1x 360ml
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/207953634.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/232122718.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/131568586.jpg?ts=1
Johnson & Johnson Johnson & Johnson OcuPure Saline | 1x 360ml OcuPure Saline | 1x 360ml OcuPure Saline | 1x 360ml LensPlus Ocupure vloeistof is ideaal om alle soorten contactlenzen mee af te spoelen. Samenstelling Natriumchloride, Boorzuur, OcuPure 0,0005% Gebruik Afspoelen van alle soorten contactlenzen.Buiten bereik van kinderen bewaren, In geval van oogirritatie; staak het gebruik en neem contact op met een arts of een contactlensspecialist Fabrikant IBD Trade Services Beatrixstraat 4 4811 SE Breda (1)
  • 05050474101715
  • 5050474101715
5
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Inhoud in ml: 360 ml
    • Geslacht: Unisex
  • 12.74 15.41 EUR 5
    5
    • Amazon Amazon
      Lens Plus Ocupure is een zoutoplossing die als spoelvloeistof na desinfectie kan worden gebruikt. Inhoud: 360 ml 1 Stuk12.74, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Koopjesdrogisterij Koopjesdrogisterij
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      LensPlus Ocupure vloeistof is ideaal om alle soorten contactlenzen mee af te spoelen. Samenstelling Natriumchloride, Boorzuur, OcuPure 0,...
      13.80, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Lens Plus OcuPure Saline | 1x 360ml14.78, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Internetdrogisterij Internetdrogisterij
      LensPlus Ocupure vloeistof is ideaal om alle soorten contactlenzen mee af te spoelen. Samenstelling Natriumchloride, Boorzuur, OcuPure 0,...
      15.15, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Plein.be Plein.be
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Lenzenvloeistof Lens Plus Ocupure van AMO is een zoutoplossing die als spoelvloeistof na desinfectie kan worden gebruikt. De Lens Plus Oc...15.41, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Alcon OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203595171.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137496798.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/51406233.jpg?ts=1
      Alcon Alcon OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof economypack - Alle topmerken, scherpe prijzen & snel aan huis. Geniet van betrouwbare service en tal van promoties! (1)
      Alcon OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml
      • 04004999043006
      2
    • Bausch & Lomb Conditioner Lenzenvloeistof Harde Lenzen 120ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227728683.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226118768.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179800215.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118070267.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232129043.jpg?ts=1
      Bausch & Lomb Bausch & Lomb Conditioner Lenzenvloeistof Harde Lenzen 120ml Conditioner Lenzenvloeistof Harde Lenzen 120ml Conditioner Lenzenvloeistof Harde Lenzen 120ml Bausch & Lomb Conditioning Solution (120 ml; Bausch & Lomb Pharma; )Bausch + Lomb (2)
      Bausch & Lomb Conditioner Lenzenvloeistof Harde Lenzen 120ml
      • 07391899836935
      4
      deal
    • Unicare Alles-In-Een Vloeistof Harde Lenzen 360ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206731477.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156767415.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180067770.jpg?ts=1
      Unicare Unicare Alles-In-Een Vloeistof Harde Lenzen 360ml Alles-In-Een Vloeistof Harde Lenzen 360ml Alles-In-Een Vloeistof Harde Lenzen 360ml Unicare alles-in-een lenzenvloeistof voor harde lenzen, is een vloeistof die geschikt is voor het dagelijks schoonmaken, reinigen, bewaren en inzetten van harde contactlenzen. Unicare alles-in-één vloeistof voor is een uitgekiende vloeistof die met behulp van filtratie gesteriliseerd is. De vloeistof is geschikt voor het dagelijks schoonmaken, reinigen, bewaren en inzetten van zuurstofdoorlatende harde contactlenzen. Het is in principe geschikt voor alle soorten zuurstofdoorlatende harde contactlenzen. Het verzekert een optimale desinfectie door Bactac. Het patenteerde Bactac bevat een natuurlijk ingrediënt, afkomstig van de kokosnoot. De vloeistof is zacht voor de ogen door de neutrale pH waarde. De pH waarde is gelijk aan de pH waarde van het traanvocht. Samenstelling Bactac 0,03% Gebruik Geschikt voor het dagelijks schoonmaken, reinigen, bewaren en inzetten van harde contactlenzen. (1)
      Unicare Alles-In-Een Vloeistof Harde Lenzen 360ml
      • 08718144551822
      4
    • Opti-Free Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177831136.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216164567.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246403229.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/52264512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227904968.jpg?ts=1
      Opti-Free Opti-Free Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof economypack - Alle topmerken, scherpe prijzen & snel aan huis. Geniet van betrouwbare service en tal van promoties! (1)
      Opti-Free Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox
      • 04004999156003
      • 00300650357937
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 13.28
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 13.28
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 13.28
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 13.28
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 12.83
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 12.33
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 12.83
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 12.83
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 13.28
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 13.28
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 13.28
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 13.08
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 12.83
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 12.33
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 12.33
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 12.83
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 12.83
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 12.83
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 12.83
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 12.83
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 12.83
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 12.83
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 12.83
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 12.83
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 12.83
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 13.54
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 13.54
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 13.18
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 13.18
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 13.78
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 13.78
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 13.78
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 13.78
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 13.78
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 13.18
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 13.18
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 13.18
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 13.18
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 13.78
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 13.78
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 13.78
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 13.78
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 13.18
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 13.78
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 13.28
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 13.28
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 13.78
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 13.18
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 13.18
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 13.18
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 12.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 13.58
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 13.18
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 13.18
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 13.18
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 13.78
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 13.78
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 13.78
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 13.78
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 13.78
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 13.78
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 13.78
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 13.78
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 13.78
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 13.74
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 13.74
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 13.74
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 13.75
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 13.74
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 13.16
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 12.66
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 12.66
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 12.66
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 12.66
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 12.66
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 12.66
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 12.66
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 12.66
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 12.66
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 12.66
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 12.66
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 12.66
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 13.78
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 13.78
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 12.31
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 12.31
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 12.31
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 12.81
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 12.81
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 12.81
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 12.31
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 12.81
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 12.81
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 12.81
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 12.81
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 12.31
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 12.31
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 12.31
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 12.31
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 12.31
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 12.31
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 12.31
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 12.31
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 12.31
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 12.31
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 12.07
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 12.07
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 12.07
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 12.07
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 12.07
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 12.07
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 13.78
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 13.38
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 13.38
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 13.78
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 12.30
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 12.70
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 12.70
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 12.70
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 12.70
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 12.70
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 12.20
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 13.08
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 13.08
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 13.08
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 12.31
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 12.31
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 13.08
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 13.78
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 12.39
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 12.39
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 12.39
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 13.60
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 13.60
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 12.74
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 12.74
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 12.74
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 12.74
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 12.74
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 12.74
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 12.74
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 12.74
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 12.74
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 12.74
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 12.74
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 12.74
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 12.74
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 12.74
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 12.74
    • teamvergelijk@vergelijk.be