x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Alcon PureMoist 3 x 300 ml met lenzendoosjes

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Alcon PureMoist 3 x 300 ml met lenzendoosjes
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Alcon PureMoist 3 x 300 ml met lenzendoosjes
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Alcon PureMoist 3 x 300 ml met lenzendoosjes
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/165664260.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/149257852.jpg?ts=1
Alcon Alcon PureMoist 3 x 300 ml met lenzendoosjes PureMoist 3 x 300 ml met lenzendoosjes PureMoist 3 x 300 ml met lenzendoosjes OPTI-FREE PureMoist lenzenvloeistof economypack - Alle topmerken, scherpe prijzen & snel aan huis. Geniet van betrouwbare service en tal van promoties! (1)
  • 00300653610183
1
  • Technische details
    • Aantal per verpakking: 3 Stuks
  • Algemene kenmerken
    • Type lens: Zachte lenzen
  • 38.94 38.94 EUR 1
    1
    • Alensa.be Alensa.be
      5.536624203821656 (2)
      OPTI-FREE PureMoist lenzenvloeistof economypack - Alle topmerken, scherpe prijzen & snel aan huis. Geniet van betrouwbare service en tal ...38.94, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Bausch & Lomb Boston Advance Formula Cleaner - 30 ml - Lenzenvloeistof
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131568595.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161550061.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207502297.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106558306.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161039686.jpg?ts=1
      Bausch & Lomb Bausch & Lomb Boston Advance Formula Cleaner - 30 ml - Lenzenvloeistof Boston Advance Formula Cleaner - 30 ml - Lenzenvloeistof Boston Advance Formula Cleaner - 30 ml - Lenzenvloeistof Bausch & Lomb Boston cleaner lenzenvloeistof Dagelijks gebruik van Bausch + Lomb Boston ADVANCE Cleaner zal ophoping van hardnekkige aanslag voorkomen. Dit soort aanslag vermindert het draagcomfort van harde zuurstofdoorlatende lenzen. - Speciaal geformuleerd voor gebruik met Bausch + Lomb Boston ADVANCE comfortformule Conditioner. - Verwijdert lipiden en eiwitaanslag. - Met formule voor verbeterd spoelen. Waarvoor wordt dit middel gebruikt? Vloeistof voor het reinigen en verwijderen van eiwit van vormstabiele lenzen. Aanwijzingen voor het gebruik Volg het advies van de contactlensspecialist en lees de bijsluiter voor gebruik. Bestanddelen Alkyl sulfaat surfactant (8.0 % w/v) Phosphate Buffers Silica Gel Suspension Sodium Chloride Titanium Dioxide Tri-Quaternary Cocoa-Based Phospholipid Waarschuwingen - Dit product mag niet direct in het oog worden gebruikt. - Niet gebruiken als de bedrukte verzegeling ontbreekt of is verbroken. - Niet gebruiken als u allergisch bent voor één van d (1)
      Bausch & Lomb Boston Advance Formula Cleaner - 30 ml - Lenzenvloeistof
      • 07391899857749
      • 07391899837918
      • 7391899837918
      3
    • Bausch & Lomb Conditioner Lenzenvloeistof Harde Lenzen 120ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227728683.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226118768.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179800215.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118070267.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232129043.jpg?ts=1
      Bausch & Lomb Bausch & Lomb Conditioner Lenzenvloeistof Harde Lenzen 120ml Conditioner Lenzenvloeistof Harde Lenzen 120ml Conditioner Lenzenvloeistof Harde Lenzen 120ml Bausch & Lomb Conditioning Solution (120 ml; Bausch & Lomb Pharma; )Bausch + Lomb (1)
      Bausch & Lomb Conditioner Lenzenvloeistof Harde Lenzen 120ml
      • 07391899836935
      4
      deal
    • Haichang Contact Lens Horien 500 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167967650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99159505.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149257846.jpg?ts=1
      Haichang Contact Lens Haichang Contact Lens Horien 500 ml Horien 500 ml Horien 500 ml Horien lenzenvloeistof - Alle topmerken, lage prijzen, tal van promoties en betrouwbare service! (1)
      Haichang Contact Lens Horien 500 ml
      • 05902596012144
      1
    • Bausch & Lomb ReNu MPS Sensitive Eyes 3 x 360 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169017785.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169017784.jpg?ts=1
      Bausch & Lomb Bausch & Lomb ReNu MPS Sensitive Eyes 3 x 360 ml ReNu MPS Sensitive Eyes 3 x 360 ml ReNu MPS Sensitive Eyes 3 x 360 ml ReNu MPS Sensitive Eyes is een zachte multifunctionele lenzenvloeistof, geschikt voor het spoelen, ontsmetten, reinigen, bewaren en verfrissen van zachte contactlenzen. (1)
      Bausch & Lomb ReNu MPS Sensitive Eyes 3 x 360 ml
      • 07391899840109
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 38.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 38.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 38.94
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 38.94
    • teamvergelijk@vergelijk.be