x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lensfactory Equi-tus Poeder 1kg

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lensfactory Equi-tus Poeder 1kg
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lensfactory Equi-tus Poeder 1kg
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lensfactory Equi-tus Poeder 1kg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/216166402.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/154056075.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/173513154.jpg?ts=1
Lensfactory Lensfactory Equi-tus Poeder 1kg Equi-tus Poeder 1kg Equi-tus Poeder 1kg Menicare Spray & Clean (15 ml; Lensfactory; )Menicare Schoonmaak oplossing voor harde lenzen, aangeraden in geval van een abnormaal vette traanfilm. (1)
  • 03401096550047
2
  • 15.10 17.49 EUR 2
    2
    • Farmaline.be Farmaline.be
      Menicare Spray & Clean (15 ml; Lensfactory; )Menicare Schoonmaak oplossing voor harde lenzen, aangeraden in geval van een abnormaal vette...15.10, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Menicon Spray & Clean [15ml]17.49, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Unicare Alles-In-Een Vloeistof Harde Lenzen 360ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206731477.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156767415.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180067770.jpg?ts=1
      Unicare Unicare Alles-In-Een Vloeistof Harde Lenzen 360ml Alles-In-Een Vloeistof Harde Lenzen 360ml Alles-In-Een Vloeistof Harde Lenzen 360ml Unicare alles-in-een lenzenvloeistof voor harde lenzen, is een vloeistof die geschikt is voor het dagelijks schoonmaken, reinigen, bewaren en inzetten van harde contactlenzen. Unicare alles-in-één vloeistof voor is een uitgekiende vloeistof die met behulp van filtratie gesteriliseerd is. De vloeistof is geschikt voor het dagelijks schoonmaken, reinigen, bewaren en inzetten van zuurstofdoorlatende harde contactlenzen. Het is in principe geschikt voor alle soorten zuurstofdoorlatende harde contactlenzen. Het verzekert een optimale desinfectie door Bactac. Het patenteerde Bactac bevat een natuurlijk ingrediënt, afkomstig van de kokosnoot. De vloeistof is zacht voor de ogen door de neutrale pH waarde. De pH waarde is gelijk aan de pH waarde van het traanvocht. Samenstelling Bactac 0,03% Gebruik Geschikt voor het dagelijks schoonmaken, reinigen, bewaren en inzetten van harde contactlenzen. (1)
      Unicare Alles-In-Een Vloeistof Harde Lenzen 360ml
      • 08718144551822
      4
    • Alcon OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203595171.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137496798.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/51406233.jpg?ts=1
      Alcon Alcon OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof economypack - Alle topmerken, scherpe prijzen & snel aan huis. Geniet van betrouwbare service en tal van promoties! (1)
      Alcon OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof 4x300ml
      • 04004999043006
      2
    • Opti-Free Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177831136.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216164567.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246403229.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/52264512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227904968.jpg?ts=1
      Opti-Free Opti-Free Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox OPTI-FREE RepleniSH lenzenvloeistof economypack - Alle topmerken, scherpe prijzen & snel aan huis. Geniet van betrouwbare service en tal van promoties! (1)
      Opti-Free Alcon Opti Free RepleniSH Twinbox
      • 04004999156003
      • 00300650357937
      1
    • Bausch & Lomb ReNu MPS Sensitive Eyes 3 x 360 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169017785.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169017784.jpg?ts=1
      Bausch & Lomb Bausch & Lomb ReNu MPS Sensitive Eyes 3 x 360 ml ReNu MPS Sensitive Eyes 3 x 360 ml ReNu MPS Sensitive Eyes 3 x 360 ml ReNu MPS Sensitive Eyes is een zachte multifunctionele lenzenvloeistof, geschikt voor het spoelen, ontsmetten, reinigen, bewaren en verfrissen van zachte contactlenzen. (1)
      Bausch & Lomb ReNu MPS Sensitive Eyes 3 x 360 ml
      • 07391899840109
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 16.07
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 16.07
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 16.07
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 16.07
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 15.28
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 15.28
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 16.07
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 16.07
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 15.28
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 16.07
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 16.07
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 15.28
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 15.15
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 15.15
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 15.02
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 15.15
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 16.07
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 15.02
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 15.02
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 15.02
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 15.02
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 15.02
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 15.02
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 15.02
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 15.02
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 15.02
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 15.02
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 15.02
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 15.02
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 15.02
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 15.02
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 15.02
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 15.02
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 15.02
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 15.15
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 15.02
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 15.02
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 15.02
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 15.15
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 14.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 14.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 14.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 14.89
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 15.15
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 14.76
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 14.76
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 14.76
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 14.63
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 14.63
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 15.15
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 14.63
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 14.63
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 14.63
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 14.63
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 14.63
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 14.63
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 15.15
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 15.15
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 14.36
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 14.36
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 14.36
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 14.36
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 14.36
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 15.36
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 13.36
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 13.36
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 13.36
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 13.36
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 13.36
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 13.36
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 13.36
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 13.36
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 13.36
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 13.36
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 13.36
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 13.36
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 13.36
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 13.36
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 15.36
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 15.50
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 15.36
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 14.45
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 14.45
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 15.10
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 15.10
    • teamvergelijk@vergelijk.be