x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

V-TAC VT-70510 Lichtsnoer - Waterdicht - 10 LED Lampen - 3000K - 5M

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews V-TAC VT-70510 Lichtsnoer - Waterdicht - 10 LED Lampen - 3000K - 5M
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties V-TAC VT-70510 Lichtsnoer - Waterdicht - 10 LED Lampen - 3000K - 5M
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
V-TAC VT-70510 Lichtsnoer - Waterdicht - 10 LED Lampen - 3000K - 5M
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/184926587.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/177263868.jpg
V-TAC V-TAC VT-70510 Lichtsnoer - Waterdicht - 10 LED Lampen - 3000K - 5M VT-70510 Lichtsnoer - Waterdicht - 10 LED Lampen - 3000K - 5M VT-70510 Lichtsnoer - Waterdicht - 10 LED Lampen - 3000K - 5M V-tac VT-70510 Lichtsnoer - Waterdicht - 10 LED Lampen - 3000K - 5M (1)
  • 03800157637466
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Lengte : 5 m
  • 25.95 25.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      V-tac VT-70510 Lichtsnoer - Waterdicht - 10 LED Lampen - 3000K - 5M25.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Eurolite Controller PRO met DMX for LED Neon Flex 230V Slim RGB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158818852.jpg
      Eurolite Eurolite Controller PRO met DMX for LED Neon Flex 230V Slim RGB Controller PRO met DMX for LED Neon Flex 230V Slim RGB Controller PRO met DMX for LED Neon Flex 230V Slim RGB EUROLITE Controller PRO met DMX for LED Neon Flex 230V Slim RGB (1)
      Eurolite Controller PRO met DMX for LED Neon Flex 230V Slim RGB
      • 04026397618709
      1
    • Velleman Flex Led - Groen - 20M - 80 Leds/M - 24Vdc
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108369163.jpg
      Velleman Velleman Flex Led - Groen - 20M - 80 Leds/M - 24Vdc Flex Led - Groen - 20M - 80 Leds/M - 24Vdc Flex Led - Groen - 20M - 80 Leds/M - 24Vdc Flex Led - Groen - 20M - 80 Leds/M - 24Vdc (1)
      Velleman Flex Led - Groen - 20M - 80 Leds/M - 24Vdc
      • 05410329454289
      1
    • Eurolite lichtsnoer 44 meter – Geel – Lichtslang buiten - RL1-230V - LED
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/191094799.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158603878.jpg
      Eurolite Eurolite lichtsnoer 44 meter – Geel – Lichtslang buiten - RL1-230V - LED lichtsnoer 44 meter – Geel – Lichtslang buiten - RL1-230V - LED lichtsnoer 44 meter – Geel – Lichtslang buiten - RL1-230V - LED Eurolite lichtsnoer 44 meter Geel Lichtslang buiten - RL1-230V - LED (3)
      Eurolite lichtsnoer 44 meter – Geel – Lichtslang buiten - RL1-230V - LED
      • 04026397166019
      1
    • ABC-led LED lichtslang - 9m - 324 LED - Geel - inkortbaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158659593.jpg
      ABC-led ABC-led LED lichtslang - 9m - 324 LED - Geel - inkortbaar LED lichtslang - 9m - 324 LED - Geel - inkortbaar LED lichtslang - 9m - 324 LED - Geel - inkortbaar LED lichtslang - 9m - 324 LED - Geel - inkortbaar (1)
      ABC-led LED lichtslang - 9m - 324 LED - Geel - inkortbaar
      • 08719754031933
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 25.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 25.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be