x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Velleman LED-LICHTSLANG - 45 m - ROZE (HQRL45007)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Velleman LED-LICHTSLANG - 45 m - ROZE (HQRL45007)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Velleman LED-LICHTSLANG - 45 m - ROZE (HQRL45007)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Velleman LED-LICHTSLANG - 45 m - ROZE (HQRL45007)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159359711.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/178446459.jpg
Velleman Velleman LED-LICHTSLANG - 45 m - ROZE (HQRL45007) LED-LICHTSLANG - 45 m - ROZE (HQRL45007) LED-LICHTSLANG - 45 m - ROZE (HQRL45007) Slangverlichting met roze licht- Wil jij jouw huis of bedrijf verlichten voor de kerst? Met deze lichtslang op rol met een verlichte lengte van maar liefst 45 meter steel jij direct de show. Dit exemplaar is waterbestendig en is daarmee geschikt als kerstverlichting voor buiten of voor professioneel gebruik.Een rozelichtslang buiten hangenWie aan kerst denkt, denkt waarschijnlijk aan lekker eten, sneeuw, gezelligheid en natuurlijk mooie verlichting. Met dezeroze kerstlampjes in de vorm van ee... (1)
  • 05410329702557
1
  • Design
    • Kleur: Roze
  • 99.95 99.95 EUR 1
    1
    • Kabelshop Kabelshop
      Slangverlichting met roze licht- Wil jij jouw huis of bedrijf verlichten voor de kerst? Met deze lichtslang op rol met een verlichte leng...99.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Blokker Lichtslang Rol 45 Meter 13mm Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158631761.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223744123.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147147663.jpg
      Blokker Blokker Lichtslang Rol 45 Meter 13mm Blauw Lichtslang Rol 45 Meter 13mm Blauw Lichtslang Rol 45 Meter 13mm Blauw Enzo Lichtslang blauw rol 45 meter\\n\\nBeschrijving\\n2-draads, -240V, -13MM, -2.77CM ruimte tussen de lampjes, -45M haspel, -compleet met aansluitsnoer geleverd. -Verbruik 16,4W per meter. -0,45 per lampje -1620 lampjes 45 meter\\n\\nTechnische gegevens\\n * Voltage lamp 230v * Lengte in mm 45 M * Breedte in mm 13 * Kleur Blauw * Vorm Rond (1)
      Blokker Lichtslang Rol 45 Meter 13mm Blauw
      • 08714984001671
      1
    • Eurolite lichtsnoer 44 meter – Geel – Lichtslang buiten - RL1-230V - LED
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/191094799.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158603878.jpg
      Eurolite Eurolite lichtsnoer 44 meter – Geel – Lichtslang buiten - RL1-230V - LED lichtsnoer 44 meter – Geel – Lichtslang buiten - RL1-230V - LED lichtsnoer 44 meter – Geel – Lichtslang buiten - RL1-230V - LED Eurolite lichtsnoer 44 meter Geel Lichtslang buiten - RL1-230V - LED (3)
      Eurolite lichtsnoer 44 meter – Geel – Lichtslang buiten - RL1-230V - LED
      • 04026397166019
      1
    • Eurolite Controller PRO met DMX for LED Neon Flex 230V Slim RGB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158818852.jpg
      Eurolite Eurolite Controller PRO met DMX for LED Neon Flex 230V Slim RGB Controller PRO met DMX for LED Neon Flex 230V Slim RGB Controller PRO met DMX for LED Neon Flex 230V Slim RGB EUROLITE Controller PRO met DMX for LED Neon Flex 230V Slim RGB (1)
      Eurolite Controller PRO met DMX for LED Neon Flex 230V Slim RGB
      • 04026397618709
      1
    • vidaXL Ronde kunstbuxus 35 cm met solar LED-verlichting (2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163316934.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157181274.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157181268.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157180026.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228054958.jpg
      vidaXL vidaXL Ronde kunstbuxus 35 cm met solar LED-verlichting (2 stuks) Ronde kunstbuxus 35 cm met solar LED-verlichting (2 stuks) Ronde kunstbuxus 35 cm met solar LED-verlichting (2 stuks) Deze set van 2 kunstbuxussen komt compleet met 2 solar LED slangen en is ideaal voor gebruik binnen- of buitenshuis. Je kunt ze in plantenbakken zetten of ophangen. De buxussen zijn gemaakt van plastic van hoge kwaliteit waardoor ze lang meegaan en weersbestendig zijn. Door de mooie groene kleur en de natuurlijke textuur lijken ze net echt.De LED lichtslangen zijn 3,8 meter lang en bevatten 24 LED lampjes. Gedurende de dag laadt het solar paneel de oplaadbare batterij op, en 's avonds gaat he... (1)
      vidaXL Ronde kunstbuxus 35 cm met solar LED-verlichting (2 stuks)
      • 08718475866060
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 99.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 99.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 99.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 99.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 99.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 99.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be