x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ben Lazio Douchebad 180x80cm Wit

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ben Lazio Douchebad 180x80cm Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ben Lazio Douchebad 180x80cm Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ben Lazio Douchebad 180x80cm Wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147353928.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/128469246.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140664421.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/166350881.jpg?ts=1
Ben Ben Lazio Douchebad 180x80cm Wit Lazio Douchebad 180x80cm Wit Lazio Douchebad 180x80cm Wit Wisa Fontana kunststof bad acryl rechthoekig 180x80x42cm zonder poten wit douchebad materiaal: Europees sanitairacryl dikte: 4 mm versterkt met glasvezel bad exclusief potenset (art.nr. 5050401134) CE EN 14516 - CL1 (1)
  • 08711778145436
  • LAZIO18080W
1
  • Algemene kenmerken
    • Type bad: Ligbad
    • Geslacht: Unisex
    • Met poten: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 80 cm
    • Lengte: 200 cm
    • Hoogte: 410 cm
  • Design
    • Vorm: Rechthoek
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal
    • Kleur: Wit
  • Overig
    • Breedte (cm): 80 cm
  • 418.99 418.99 EUR 1
    1
    • Sawiday.be Sawiday.be
      Wisa Fontana kunststof bad acryl rechthoekig 180x80x42cm zonder poten wit douchebad materiaal: Europees sanitairacryl dikte: 4 mm verster...418.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Bruynzeel Plano duobad 190x90
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158109310.jpg?ts=1
      Bruynzeel Bruynzeel Plano duobad 190x90 Plano duobad 190x90 Plano duobad 190x90 Bruynzeel Plano duobad 190x90 Alle Bruynzeel baden worden ontwikkelt om een ongekend badcomfort te creëren. Het uitgebreide programma biedt vele mogelijkheden voor de badkamer. Met zn tweeën in bad? Ruimte besparen? Douchen en baden combineren? Zitten en staan? Strakke of ronde lijnen. Wel of een geen hoekbad? Het kan met Bruynzeel! Bruynzeel baden zijn gemaakt van acryl; dat isoleert uitstekend én biedt extra grip. Acryl is vrij van poriën en goed schoon te houden omdat vuil en kalk zich niet zo snel aan het materiaal hechten. Acryl: Ideaal materiaal! Acryl isoleert uitstekend en houdt daarom de warmte van het water goed vast. Hierdoor voelt uw acryl bad van nature altijd warm en comfortabel aan. Een krasje of lichte schade poetst u eenvoudig weg met een beetje autopolish. Elegant (1)
      Bruynzeel Plano duobad 190x90
      • 08711452025818
      1
      deal
    • Duravit DuraStyle Bad 190x90cm Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128565177.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128565175.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128565174.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157260934.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228557875.jpg?ts=1
      Duravit Duravit DuraStyle Bad 190x90cm Wit DuraStyle Bad 190x90cm Wit DuraStyle Bad 190x90cm Wit Belangrijkste kenmerken: &bu... (1)
      Duravit DuraStyle Bad 190x90cm Wit
      • 04021534863400
      • 700299000000000
      1
      deal
    • Bette Ovaal Bad Starlet 1850x850x420mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130350874.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210929878.jpg?ts=1
      Bette Bette Ovaal Bad Starlet 1850x850x420mm Ovaal Bad Starlet 1850x850x420mm Ovaal Bad Starlet 1850x850x420mm Belangrijkste kenmerken: &bu... (1)
      Bette Ovaal Bad Starlet 1850x850x420mm
      • 04038565006263
      1
      deal
    • Bette Douchebad Set Wit (3760)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130350849.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210907063.jpg?ts=1
      Bette Bette Douchebad Set Wit (3760) Douchebad Set Wit (3760) Douchebad Set Wit (3760) Belangrijkste kenmerken: &bu... (1)
      Bette Douchebad Set Wit (3760)
      • 04038565005105
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 376.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 376.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 376.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 364.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 364.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 388.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 388.95
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 388.95
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sun Dec 25 01:00:00 CET 2022 388.95
      • Mon Dec 26 01:00:00 CET 2022 388.95
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 388.95
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 388.95
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 388.95
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 388.95
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 388.95
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 388.95
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 388.95
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 388.95
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 388.95
      • Mon Jan 09 01:00:00 CET 2023 418.99
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 418.99
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 418.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be