x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er lippenstiften verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bumble And Bumble lippenstift

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in lippenstift categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Bumble And Bumble Mending Shampoo-250 ml - vrouwen - Voor Beschadigd haar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180056724.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172083687.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141209177.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181408044.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112448239.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Mending Shampoo-250 ml - vrouwen - Voor Beschadigd haar Mending Shampoo-250 ml - vrouwen - Voor Beschadigd haar Mending Shampoo-250 ml - vrouwen - Voor Beschadigd haar Een ultramilde voedende shampoo die beschadigd, chemisch behandeld haar met veel respect reinigt en herstelt. Bumble and bumble Mending Shampoo kan gezien worden als een soort kuur. De kleuren van de verpakkingen geven aan hoe intensief de werking van het product is: het gaat van licht naar donker. De Bumble and bumble Mending Shampoo is het mildste product van deze lijn. Speciaal ontwikkeld voor haar dat is beschadigd door chemische behandelingen. De Bumble and bumble Mending Shampoo biedt e... (1)
      Bumble And Bumble Mending Shampoo-250 ml - vrouwen - Voor Beschadigd haar
      • 00787734401609
      • 00885781091610
      • 00794628147475
      • 00792850900295
      • 00885711015716
      • 00885190530984
      • 00885204257845
      • 00721865317194
      • 00885754623657
      • 06854280098066
      • 00699107541136
      • 00885103240269
      • 00685428009806
      • 00784179748436
      • 00792850016774
      • 00785923114330
      • 00885566027902
      • 00799289130613
      • 08855619041546
      • 00885556059104
      • 06942469343417
      • 00885519449706
      4
      deal
      33.23 EUR
    • Bumble And Bumble Mending Conditioner-250 ml - Conditioner voor ieder haartype
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141209148.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179239768.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140746720.jpg
      Bumble And Bumble Bumble And Bumble Mending Conditioner-250 ml - Conditioner voor ieder haartype Mending Conditioner-250 ml - Conditioner voor ieder haartype Mending Conditioner-250 ml - Conditioner voor ieder haartype Bumble and bumble Mending Conditioner-250 ml - Conditioner voor ieder haartype (1)
      Bumble And Bumble Mending Conditioner-250 ml - Conditioner voor ieder haartype
      • 00070070215598
      • 00884604975588
      • 00885892168263
      • 05054596262309
      • 09393113497470
      • 00685428009820
      • 06909120543241
      • 00784922345554
      3
      deal
      37.11 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Nude DEFAULT
        • nude
      • Long lasting DEFAULT
        • ja
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • MAC DEFAULT
        • mac
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Clinique (clinique)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Collistar (collistar)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Aden + Anais (aden_anais)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia (anastasia)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astonishing (astonishing)
      • Aveda (aveda)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BE (be)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Beauty Made Easy (beauty_made_easy)
      • Benecos (benecos)
      • Boho (boho)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr Swaab (dr_swaab)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • ENDOCARE (endocare)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Excellent (excellent)
      • Eye Care Cosmetics (eye_care_cosmetics)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Garancia (garancia)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • HEMA (hema)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jana (jana)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • John van g (john_van_g)
      • Kanebo (kanebo)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Korres (korres)
      • Kryolan (kryolan)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavertu (lavertu)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Make-up Studio (make_up_studio)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Masters Colors (masters_colors)
      • Matis (matis)
      • Milani (milani)
      • Nars (nars)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Puressentiel (puressentiel)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T. LeClerc (t_leclerc)
      • Terre Doc (terre_doc)
      • Terry (terry)
      • Thalgo (thalgo)
      • theBalm (thebalm)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Too Faced (too_faced)
      • Tyro (tyro)
      • Und Gretel (und_gretel)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Wunderbrow (wunderbrow)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • > €25 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Finish (afwerking):
      • Glans (glans)
    • Longlasting (lang_houdend):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatalogisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Productvariant (group):
      • Bobbi Brown Crushed Lip Color (bobbi_brown_crushed_lip_color)
      • Bobbi Brown Luxe Lip Color (bobbi_brown_luxe_lip_color)
      • Bobbi Brown Nourishing Lip Color (bobbi_brown_nourishing_lip_color)
      • Clinique Lip Pop Colour (clinique_lip_pop_colour)
      • Clinique Pop Splash (clinique_pop_splash)
      • Collistar Art Design Lipstick (collistar_art_design_lipstick)
      • Collistar Puro Lipstick (collistar_puro_lipstick)
      • Collistar Rossetto Unico (collistar_rossetto_unico)
      • Guerlain KissKiss (guerlain_kisskiss)
      • Jeffree Star Lip Ammunition (jeffree_star_lip_ammunition)
      • Jeffree Star The Gloss (jeffree_star_the_gloss)
      • Jeffree Star Velour Liquid (jeffree_star_velour_liquid)
      • Jeffree Star Velvet Trap (jeffree_star_velvet_trap)
      • L'Oréal Color Riche Lipstick (l_ore_al_color_riche_lipstick)
      • L'Oréal Infallible Lip Paint (l_ore_al_infallible_lip_paint)
      • L'Oréal Infallible Lipstick (l_ore_al_infallible_lipstick)
      • Lancome Matte Shaker (lancome_matte_shaker)
      • Max Factor Colour Elixir Lipstick (max_factor_colour_elixir_lipstick)
      • Max Factor Honey Lacquer (max_factor_honey_lacquer)
      • Max Factor Lipfinity Lip Colour (max_factor_lipfinity_lip_colour)
      • Max Factor Lipfinity Lipstick (max_factor_lipfinity_lipstick)
      • Maybelline Color Sensational (maybelline_color_sensational)
      • Maybelline Superstay 24h (maybelline_superstay_24h)
      • Maybelline Superstay Matte (maybelline_superstay_matte)
      • Maybelline Vivid Matte Liquid (maybelline_vivid_matte_liquid)
      • Rimmel Lasting Finish (rimmel_lasting_finish)
      • Rimmel Moisture Renew (rimmel_moisture_renew)
      • Rimmel Provocalips Lipstick (rimmel_provocalips_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipstick (yves_saint_laurent_rouge_pur_couture_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Tatouage Couture (yves_saint_laurent_tatouage_couture)
    • Productfamilie (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be