x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er lippenstiften verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Declare lippenstift

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in lippenstift categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Declare Verzorging Age Control Ultimate Skin Youth 50 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160535730.jpg
      Declare Declare Verzorging Age Control Ultimate Skin Youth 50 ml Verzorging Age Control Ultimate Skin Youth 50 ml Verzorging Age Control Ultimate Skin Youth 50 ml Declaré Ultimate Skin Youth; Deze revolutionaire crème bevat het waardevolle anti-veroudering rijstextract die je cellen intensieve bescherming biedt en de levensduur van de cellen verlengt. Door het gebruik van deze crème vergeet de huid te verouderen. (1)
      Declare Verzorging Age Control Ultimate Skin Youth 50 ml
      • 09007867006122
      2
      deal
      43.62 EUR
    • Declare Verzorging Pro Youthing Youth Supreme Concentrate 50 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154878410.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110202995.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182846345.jpg
      Declare Declare Verzorging Pro Youthing Youth Supreme Concentrate 50 ml Verzorging Pro Youthing Youth Supreme Concentrate 50 ml Verzorging Pro Youthing Youth Supreme Concentrate 50 ml Declaré Pro Youthing Supreme Concentrate, voor dames, 50 ml (1)
      Declare Verzorging Pro Youthing Youth Supreme Concentrate 50 ml
      • 09007867006672
      2
      deal
      50.74 EUR
    • Declare Verzorging Pure Balance Pore Refining Fluid 50 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154884610.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168078275.jpg
      Declare Declare Verzorging Pure Balance Pore Refining Fluid 50 ml Verzorging Pure Balance Pore Refining Fluid 50 ml Verzorging Pure Balance Pore Refining Fluid 50 ml Declare Sebum Reducing & Pore Refining Fluid; Deze vetvrije emulsie met gist extracten normaliseert de talgproductie en het olieachtig uiterlijk op de huid. (1)
      Declare Verzorging Pure Balance Pore Refining Fluid 50 ml
      • 09007867005330
      2
      deal
      31.46 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Nude DEFAULT
        • nude
      • Long lasting DEFAULT
        • ja
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • MAC DEFAULT
        • mac
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Clinique (clinique)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Collistar (collistar)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Aden + Anais (aden_anais)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia (anastasia)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astonishing (astonishing)
      • Aveda (aveda)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BE (be)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Beauty Made Easy (beauty_made_easy)
      • Benecos (benecos)
      • Boho (boho)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr Swaab (dr_swaab)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • ENDOCARE (endocare)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Excellent (excellent)
      • Eye Care Cosmetics (eye_care_cosmetics)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Garancia (garancia)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • HEMA (hema)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jana (jana)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • John van g (john_van_g)
      • Kanebo (kanebo)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Korres (korres)
      • Kryolan (kryolan)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavertu (lavertu)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Make-up Studio (make_up_studio)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Masters Colors (masters_colors)
      • Matis (matis)
      • Milani (milani)
      • Nars (nars)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Puressentiel (puressentiel)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T. LeClerc (t_leclerc)
      • Terre Doc (terre_doc)
      • Terry (terry)
      • Thalgo (thalgo)
      • theBalm (thebalm)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Too Faced (too_faced)
      • Tyro (tyro)
      • Und Gretel (und_gretel)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Wunderbrow (wunderbrow)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • > €25 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Finish (afwerking):
      • Glans (glans)
    • Longlasting (lang_houdend):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatalogisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Productvariant (group):
      • Bobbi Brown Crushed Lip Color (bobbi_brown_crushed_lip_color)
      • Bobbi Brown Luxe Lip Color (bobbi_brown_luxe_lip_color)
      • Bobbi Brown Nourishing Lip Color (bobbi_brown_nourishing_lip_color)
      • Clinique Lip Pop Colour (clinique_lip_pop_colour)
      • Clinique Pop Splash (clinique_pop_splash)
      • Collistar Art Design Lipstick (collistar_art_design_lipstick)
      • Collistar Puro Lipstick (collistar_puro_lipstick)
      • Collistar Rossetto Unico (collistar_rossetto_unico)
      • Guerlain KissKiss (guerlain_kisskiss)
      • Jeffree Star Lip Ammunition (jeffree_star_lip_ammunition)
      • Jeffree Star The Gloss (jeffree_star_the_gloss)
      • Jeffree Star Velour Liquid (jeffree_star_velour_liquid)
      • Jeffree Star Velvet Trap (jeffree_star_velvet_trap)
      • L'Oréal Color Riche Lipstick (l_ore_al_color_riche_lipstick)
      • L'Oréal Infallible Lip Paint (l_ore_al_infallible_lip_paint)
      • L'Oréal Infallible Lipstick (l_ore_al_infallible_lipstick)
      • Lancome Matte Shaker (lancome_matte_shaker)
      • Max Factor Colour Elixir Lipstick (max_factor_colour_elixir_lipstick)
      • Max Factor Honey Lacquer (max_factor_honey_lacquer)
      • Max Factor Lipfinity Lip Colour (max_factor_lipfinity_lip_colour)
      • Max Factor Lipfinity Lipstick (max_factor_lipfinity_lipstick)
      • Maybelline Color Sensational (maybelline_color_sensational)
      • Maybelline Superstay 24h (maybelline_superstay_24h)
      • Maybelline Superstay Matte (maybelline_superstay_matte)
      • Maybelline Vivid Matte Liquid (maybelline_vivid_matte_liquid)
      • Rimmel Lasting Finish (rimmel_lasting_finish)
      • Rimmel Moisture Renew (rimmel_moisture_renew)
      • Rimmel Provocalips Lipstick (rimmel_provocalips_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipstick (yves_saint_laurent_rouge_pur_couture_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Tatouage Couture (yves_saint_laurent_tatouage_couture)
    • Productfamilie (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be