x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er lippenstiften verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dior Rode lippenstift

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in lippenstift categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Dior 744 Party Red Addict Lacquer Stick Lipstick
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148482355.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162132393.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164224574.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164224573.jpg
      Dior Dior 744 Party Red Addict Lacquer Stick Lipstick 744 Party Red Addict Lacquer Stick Lipstick 744 Party Red Addict Lacquer Stick Lipstick Dior Addict Lacquer Stick Lippenstift - 744 Party Red (1)
      Dior 744 Party Red Addict Lacquer Stick Lipstick
      • 03348901340625
      5
      deal
      40.95 EUR
    • Dior Addict Lip Tattoo Lipgloss - 761 Natural Cherry
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165351401.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186247937.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122287290.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142236618.jpg
      Dior Dior Addict Lip Tattoo Lipgloss - 761 Natural Cherry Addict Lip Tattoo Lipgloss - 761 Natural Cherry Addict Lip Tattoo Lipgloss - 761 Natural Cherry Deze zomer komt Dior met exclusieve* kleuren van Dior Addict Lip Tattoo in warme, zonnige aardetinten. Dior Addict Lip Tattoo, de eerste langhoudende lippeninkt van Dior, gaat uw beautyroutines ingrijpend veranderen. Dankzij het langhoudende resultaat van 12u**, de comfortabele formule en ultralichte no transfer-finish, smelt de kleur enkele seconden na het aanbrengen als een tatoeage op de lippen. *Bij Dior ** Maquillage **Instrumentele test op 20 personen **** Sans transfert (1)
      Dior Addict Lip Tattoo Lipgloss - 761 Natural Cherry
      • 03348901366809
      5
      deal
      36.95 EUR
    • Dior Addict Lacquer Stick 984 Dark Flower 3,2 gram
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148484369.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134278813.jpg
      Dior Dior Addict Lacquer Stick 984 Dark Flower 3,2 gram Addict Lacquer Stick 984 Dark Flower 3,2 gram Addict Lacquer Stick 984 Dark Flower 3,2 gram Dior Addict Lacquer Stick Lippenstift - 984 Dark Flower (1)
      Dior Addict Lacquer Stick 984 Dark Flower 3,2 gram
      • 03348901340656
      4
      28.47 EUR
    • Dior Addict - Lacquer Stick - 857 Hollywood Red
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148482339.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148786306.jpg
      Dior Dior Addict - Lacquer Stick - 857 Hollywood Red Addict - Lacquer Stick - 857 Hollywood Red Addict - Lacquer Stick - 857 Hollywood Red Merk: Dior Producttype: lippenstift Hoeveelheid product: 3.2 ml (1)
      Dior Addict - Lacquer Stick - 857 Hollywood Red
      • 03348901340663
      4
      deal
      40.95 EUR
    • Dior Couleur Couture Soin Fondant
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163779900.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169972179.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151061097.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144340953.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156099740.jpg
      Dior Dior Couleur Couture Soin Fondant Couleur Couture Soin Fondant Couleur Couture Soin Fondant Beauty-producten Merk: Dior Lippenstiften (1)
      Dior Couleur Couture Soin Fondant
      • 03348901304665
      3
      38.53 EUR
    • Dior Diorific Long-Wearing True Colour Lipstick 3.5 gr
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/55142969.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126175068.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122280122.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101824432.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126848057.jpg
      Dior Dior Diorific Long-Wearing True Colour Lipstick 3.5 gr Diorific Long-Wearing True Colour Lipstick 3.5 gr Diorific Long-Wearing True Colour Lipstick 3.5 gr Extreme luxe inspireerde Dior tot deze lipstick in een juweel van een verpakking, speciaal gecreëerd om een perfect evenwicht tussen zachtheid en comfort te garanderen. Rouge Diorific combineert een rijke textuur met intense en duurzame kleuren. Beschikbaar in een uitgebreide collectie kleurrijke tinten, van Diorama tot Marilyn (1)
      Dior Diorific Long-Wearing True Colour Lipstick 3.5 gr
      • 03348900265028
      • 3348900265028
      3
      deal
      43.72 EUR
    • Dior Lippen Lippenstift Addict Lip Tattoo No. 661 Natural Red 6 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155670534.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186247907.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149795680.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160566266.jpg
      Dior Dior Lippen Lippenstift Addict Lip Tattoo No. 661 Natural Red 6 ml Lippen Lippenstift Addict Lip Tattoo No. 661 Natural Red 6 ml Lippen Lippenstift Addict Lip Tattoo No. 661 Natural Red 6 ml Dior Addict Lip Tattoo, de eerste langhoudende lip tint van Dior, zal uw make-up routine ingrijpend veranderen. Dankzij de comfortabele formule en de niet afgevende finish blijft de lip tint tot 10 uur zitten. Binnen enkele seconden na de applicatie versmelt de kleur met de lippen net zoals een tattoo. Dior Addict Lip Tattoo smelt op de lippen, tot een lichte, transparante kleur die de natuurlijke lipkleur versterkt en zorgt voor een gewichtsloos, intens comfortabel resultaat. Verfijnd geform... (1)
      Dior Lippen Lippenstift Addict Lip Tattoo No. 661 Natural Red 6 ml
      • 03348901416405
      2
      deal
      36.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Nude DEFAULT
        • nude
      • Long lasting DEFAULT
        • ja
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • MAC DEFAULT
        • mac
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Clinique (clinique)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Collistar (collistar)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia (anastasia)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astonishing (astonishing)
      • Astor (astor)
      • Aveda (aveda)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BE (be)
      • Beardburys (beardburys)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Beauty Made Easy (beauty_made_easy)
      • Benecos (benecos)
      • Bobbi (bobbi)
      • Boho (boho)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr Swaab (dr_swaab)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • ENDOCARE (endocare)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Excellent (excellent)
      • Eye Care Cosmetics (eye_care_cosmetics)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Garancia (garancia)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • HEMA (hema)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jana (jana)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • John van g (john_van_g)
      • Kanebo (kanebo)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Korres (korres)
      • Kryolan (kryolan)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavertu (lavertu)
      • Lipstick Queen (lipstick_queen)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Make-up Studio (make_up_studio)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Masters Colors (masters_colors)
      • Matis (matis)
      • Milani (milani)
      • Nars (nars)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Paco Rabanne (paco_rabanne)
      • Paese (paese)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Piz buin (piz_buin)
      • Postquam (postquam)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Puressentiel (puressentiel)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Salvatore Ferragamo (salvatore_ferragamo)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Terre Doc (terre_doc)
      • Terry (terry)
      • Thalgo (thalgo)
      • theBalm (thebalm)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Too Faced (too_faced)
      • Tyro (tyro)
      • Und Gretel (und_gretel)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Uriage (uriage)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wibo (wibo)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Wunderbrow (wunderbrow)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • > €25 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Finish (afwerking):
      • Glans (glans)
    • Longlasting (lang_houdend):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatalogisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Productvariant (group):
      • Bobbi Brown Crushed Lip Color (bobbi_brown_crushed_lip_color)
      • Bobbi Brown Luxe Lip Color (bobbi_brown_luxe_lip_color)
      • Bobbi Brown Nourishing Lip Color (bobbi_brown_nourishing_lip_color)
      • Clinique Lip Pop Colour (clinique_lip_pop_colour)
      • Clinique Long Last Soft Lipstick (clinique_long_last_soft_lipstick)
      • Clinique Pop Splash (clinique_pop_splash)
      • Collistar Art Design Lipstick (collistar_art_design_lipstick)
      • Collistar Extraordinary Duo Lipstick (collistar_extraordinary_duo_lipstick)
      • Collistar Puro Lipstick (collistar_puro_lipstick)
      • Collistar Rossetto Unico (collistar_rossetto_unico)
      • Guerlain KissKiss (guerlain_kisskiss)
      • Jeffree Star Lip Ammunition (jeffree_star_lip_ammunition)
      • Jeffree Star The Gloss (jeffree_star_the_gloss)
      • Jeffree Star Velour Liquid (jeffree_star_velour_liquid)
      • Jeffree Star Velvet Trap (jeffree_star_velvet_trap)
      • L'Oréal Color Riche Lipstick (l_ore_al_color_riche_lipstick)
      • L'Oréal Infallible Lip Paint (l_ore_al_infallible_lip_paint)
      • L'Oréal Infallible Lipstick (l_ore_al_infallible_lipstick)
      • Lancome Matte Shaker (lancome_matte_shaker)
      • Max Factor Colour Elixir Lipstick (max_factor_colour_elixir_lipstick)
      • Max Factor Honey Lacquer (max_factor_honey_lacquer)
      • Max Factor Lipfinity Lip Colour (max_factor_lipfinity_lip_colour)
      • Max Factor Lipfinity Lipstick (max_factor_lipfinity_lipstick)
      • Maybelline Color Sensational (maybelline_color_sensational)
      • Maybelline Superstay 24h (maybelline_superstay_24h)
      • Maybelline Superstay Matte (maybelline_superstay_matte)
      • Maybelline Vivid Matte Liquid (maybelline_vivid_matte_liquid)
      • Rimmel Lasting Finish (rimmel_lasting_finish)
      • Rimmel Moisture Renew (rimmel_moisture_renew)
      • Rimmel Provocalips Lipstick (rimmel_provocalips_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipstick (yves_saint_laurent_rouge_pur_couture_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Tatouage Couture (yves_saint_laurent_tatouage_couture)
      • Yves Saint Laurent Volupté Tint-In-Balm (yves_saint_laurent_volupte_tint_in_balm)
    • Productfamilie (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be