x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er lippenstiften verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Blauw lippenstift

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in lippenstift categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Shiseido - Shimmer Gelgloss 10 Hakka Mint - 9 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181210432.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181210747.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181210749.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181210748.jpg
      Shiseido Shiseido - Shimmer Gelgloss 10 Hakka Mint - 9 ml - Shimmer Gelgloss 10 Hakka Mint - 9 ml - Shimmer Gelgloss 10 Hakka Mint - 9 ml $point (1)
      Shiseido - Shimmer Gelgloss 10 Hakka Mint - 9 ml
      • 00730852164123
      • 730852164123
      4
      deal
      28.32 EUR
    • L'Oréal Lipstick Shine Addiction - 245 - High On Craze - Koraal 1st
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103064157.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105246423.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103064158.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105246422.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140385793.jpg
      L'Oréal L'Oréal Lipstick Shine Addiction - 245 - High On Craze - Koraal 1st Lipstick Shine Addiction - 245 - High On Craze - Koraal 1st Lipstick Shine Addiction - 245 - High On Craze - Koraal 1st LOreal Paris Cosmetics Kleur Riche Shine Lipstick 245 High On Craze is een ongelooflijk heerlijke lipstick voor jou die van glanzende lippen houdt. De lipstick is ongelooflijk glanzend en rijk aan pigmenten. Bovendien heeft het een prachtige en romige textuur die gemakkelijk en elegant over uw lippen schuift voor een mooie en consistente uitstraling. Hoewel de lippenstift glanzend is laat deze de lippen niet plakkerig achter. Een buitengewone en veelomvattende lipstick die 60 meer oliën bevat... (1)
      L'Oréal Lipstick Shine Addiction - 245 - High On Craze - Koraal 1st
      • 03600523465347
      • 3600523465347
      4
      deal
      15.29 EUR
    • MAC Matte Royal Lipstick 3 g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155806214.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183496287.jpg
      MAC MAC Matte Royal Lipstick 3 g Matte Royal Lipstick 3 g Matte Royal Lipstick 3 g Duurzame matte lippenstift. Matte lipstick, mat Royal Gemaakt in de United States (1)
      MAC Matte Royal Lipstick 3 g
      • 00784179853642
      • 00773602388028
      3
      deal
      20.50 EUR
    • Jeffree Star Cosmetics Blueblood MINI VELOUR LIQUID LIPPENSTIFT
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153620808.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183497314.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173123892.jpg
      Jeffree Star Cosmetics Jeffree Star Cosmetics Blueblood MINI VELOUR LIQUID LIPPENSTIFT Blueblood MINI VELOUR LIQUID LIPPENSTIFT Blueblood MINI VELOUR LIQUID LIPPENSTIFT De Mini Velour Liquid Lipstick set bevat 7 verschillende blauwe kleuren om je Blue Blood look compleet te maken. (1)
      Jeffree Star Cosmetics Blueblood MINI VELOUR LIQUID LIPPENSTIFT
      • 00815446025216
      3
      deal
      54.90 EUR
    • L'Oréal Paris Color Riche x Balmain - 901 Rebellion - Lippenstift - LIMITED EDITION
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98205331.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98205335.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110590693.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/85216071.jpg
      L'Oréal L'Oréal Paris Color Riche x Balmain - 901 Rebellion - Lippenstift - LIMITED EDITION Paris Color Riche x Balmain - 901 Rebellion - Lippenstift - LIMITED EDITION Paris Color Riche x Balmain - 901 Rebellion - Lippenstift - LIMITED EDITION United, we are invincible! Ontdek nu #BALMAINXLOREALL'Oréal Paris X Balmain is dé limited edition Color Riche Lipstick collectie in samenwerking met modehuis Balmain Paris. Deze exclusieve collectie bestaat uit unieke lipstick shades, die slechts beperkt verkrijgbaar zijn. De edgy kleuren zijn verpakt in de meest luxueuze verpakkingen. Het resultaat Voor een prachtig kleurresultaat zijn voor de L'Oréal Paris X Balmain Color Riche Lipsticks de puurste kleurpigmenten geselecteerd. De 901 Rebell... (1)
      L'Oréal Paris Color Riche x Balmain - 901 Rebellion - Lippenstift - LIMITED EDITION
      • 03600523512843
      • 3600523512843
      2
      deal
      19.94 EUR
    • PUPA Milano sunset blooming multiplay 80
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168078260.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141209084.jpg
      PUPA Milano PUPA Milano sunset blooming multiplay 80 sunset blooming multiplay 80 sunset blooming multiplay 80 Pupa milano sunset blooming multiplay 80 (1)
      PUPA Milano sunset blooming multiplay 80
      • 00818705024074
      • 08011607313563
      2
      15.95 EUR
    • Anastasia Cobalt Lipstick 1.0 pieces
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117073344.jpg
      Anastasia Anastasia Cobalt Lipstick 1.0 pieces Cobalt Lipstick 1.0 pieces Cobalt Lipstick 1.0 pieces Lipstick met intense pigmentatie en een zachte, ultra matte finish. (1)
      Anastasia Cobalt Lipstick 1.0 pieces
      • 00689304330374
      1
      deal
      24.50 EUR
    • Dior Contour 882 Pink Sky
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144043145.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110229968.jpg
      Dior Dior Contour 882 Pink Sky Contour 882 Pink Sky Contour 882 Pink Sky Dior Contour 882 Pink Sky (1)
      Dior Contour 882 Pink Sky
      • 03348901177856
      1
      33.00 EUR
    • Excellent Blauw Lipstick 1 stuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168150354.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124704627.jpg
      Excellent Excellent Blauw Lipstick 1 stuk Blauw Lipstick 1 stuk Blauw Lipstick 1 stuk De Lavertu Lipstick Excellent is een lipstick die lang blijft zitten. Dankzij ingrediënten als bijenwas, aloë vera en lanoline is de lipstick ook verzorgend. Daarnaast past de lipstick zich aan aan de huidskleur. De pH-waarde van je lippen verandert de kleur, zodat de kleur bij iedere persoon anders is. De witte lipstick wordt op de lippen fris roze en de groene lipstick wordt warm roze. De blauwe variant wordt stralend fuchsia en de gele variant maakt je lippen zalmroze. (1)
      Excellent Blauw Lipstick 1 stuk
      • 08715095001130
      1
      13.70 EUR
    • Anastasia Beverly Hills Requiem Lipstick
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149872689.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119738851.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116504267.jpg
      Anastasia Beverly Hills Anastasia Beverly Hills Requiem Lipstick Requiem Lipstick Requiem Lipstick Liquid lipstick met intense pigmentatie. Kan makkelijk en met precisie aangebracht worden op de lippen en blijft zitten met een longlasting matte finish. (1)
      Anastasia Beverly Hills Requiem Lipstick
      • 00689304321204
      1
      deal
      27.50 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Nude DEFAULT
        • nude
      • Long lasting DEFAULT
        • ja
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • MAC DEFAULT
        • mac
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Clinique (clinique)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Collistar (collistar)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Aden + Anais (aden_anais)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia (anastasia)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astonishing (astonishing)
      • Astor (astor)
      • Aveda (aveda)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BE (be)
      • Beardburys (beardburys)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Beauty Made Easy (beauty_made_easy)
      • Benecos (benecos)
      • Boho (boho)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr Swaab (dr_swaab)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • ENDOCARE (endocare)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Excellent (excellent)
      • Eye Care Cosmetics (eye_care_cosmetics)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Garancia (garancia)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • HEMA (hema)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jana (jana)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • John van g (john_van_g)
      • Kanebo (kanebo)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Korres (korres)
      • Kryolan (kryolan)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavertu (lavertu)
      • Lipstick Queen (lipstick_queen)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Make-up Studio (make_up_studio)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Masters Colors (masters_colors)
      • Matis (matis)
      • Milani (milani)
      • Nars (nars)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Piz buin (piz_buin)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Puressentiel (puressentiel)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Salvatore Ferragamo (salvatore_ferragamo)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Terre Doc (terre_doc)
      • Terry (terry)
      • Thalgo (thalgo)
      • theBalm (thebalm)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Too Faced (too_faced)
      • Tyro (tyro)
      • Und Gretel (und_gretel)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Uriage (uriage)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wibo (wibo)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Wunderbrow (wunderbrow)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • > €25 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Finish (afwerking):
      • Glans (glans)
    • Longlasting (lang_houdend):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatalogisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Productvariant (group):
      • Bobbi Brown Crushed Lip Color (bobbi_brown_crushed_lip_color)
      • Bobbi Brown Luxe Lip Color (bobbi_brown_luxe_lip_color)
      • Bobbi Brown Nourishing Lip Color (bobbi_brown_nourishing_lip_color)
      • Clinique Lip Pop Colour (clinique_lip_pop_colour)
      • Clinique Long Last Soft Lipstick (clinique_long_last_soft_lipstick)
      • Clinique Pop Splash (clinique_pop_splash)
      • Collistar Art Design Lipstick (collistar_art_design_lipstick)
      • Collistar Extraordinary Duo Lipstick (collistar_extraordinary_duo_lipstick)
      • Collistar Puro Lipstick (collistar_puro_lipstick)
      • Collistar Rossetto Unico (collistar_rossetto_unico)
      • Guerlain KissKiss (guerlain_kisskiss)
      • Jeffree Star Lip Ammunition (jeffree_star_lip_ammunition)
      • Jeffree Star The Gloss (jeffree_star_the_gloss)
      • Jeffree Star Velour Liquid (jeffree_star_velour_liquid)
      • Jeffree Star Velvet Trap (jeffree_star_velvet_trap)
      • L'Oréal Color Riche Lipstick (l_ore_al_color_riche_lipstick)
      • L'Oréal Infallible Lip Paint (l_ore_al_infallible_lip_paint)
      • L'Oréal Infallible Lipstick (l_ore_al_infallible_lipstick)
      • Lancome Matte Shaker (lancome_matte_shaker)
      • Max Factor Colour Elixir Lipstick (max_factor_colour_elixir_lipstick)
      • Max Factor Honey Lacquer (max_factor_honey_lacquer)
      • Max Factor Lipfinity Lip Colour (max_factor_lipfinity_lip_colour)
      • Max Factor Lipfinity Lipstick (max_factor_lipfinity_lipstick)
      • Maybelline Color Sensational (maybelline_color_sensational)
      • Maybelline Superstay 24h (maybelline_superstay_24h)
      • Maybelline Superstay Matte (maybelline_superstay_matte)
      • Maybelline Vivid Matte Liquid (maybelline_vivid_matte_liquid)
      • Rimmel Lasting Finish (rimmel_lasting_finish)
      • Rimmel Moisture Renew (rimmel_moisture_renew)
      • Rimmel Provocalips Lipstick (rimmel_provocalips_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipstick (yves_saint_laurent_rouge_pur_couture_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Tatouage Couture (yves_saint_laurent_tatouage_couture)
    • Productfamilie (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be