x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er lippenstiften verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Creme lippenstift

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in lippenstift categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Collistar Gloss Design Lipgloss 01 Transparent 7ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179345968.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182492612.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167883553.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151061782.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181209808.jpg
      Collistar Collistar Gloss Design Lipgloss 01 Transparent 7ml Gloss Design Lipgloss 01 Transparent 7ml Gloss Design Lipgloss 01 Transparent 7ml Make-up : lipgloss Inhoud : 7 milliliter Collistar lipgloss 7 milliliter (1)
      Collistar Gloss Design Lipgloss 01 Transparent 7ml
      • 08015150113014
      • K11301
      5
      15.80 EUR
    • Anastasia Beverly Hills Lip Gloss
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168187512.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120297941.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146912099.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153286694.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158915081.jpg
      Anastasia Beverly Hills Anastasia Beverly Hills Lip Gloss Lip Gloss Lip Gloss Anastasia Lip Gloss is een intens gepigmenteerde lipgloss met een lichte textuur. Het biedt de kleurintensiteit van een lipstain en de glans van een gloss. Kies uit diverse kleuren en uit 3 verschillende finishes (sparkle, metallic en lacquer). De lipgloss voelt comfortabel aan en heeft een heerlijke vanillegeur. Met de smalle applicator breng je de lipgloss nauwkeurig en egaal aan. (1)
      Anastasia Beverly Hills Lip Gloss
      • 00689304291156
      5
      deal
      25.95 EUR
    • L'Oréal Color Riche Lippenstift - 453 Rose Creme
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162925763.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162925769.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162925766.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162925771.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162925767.jpg
      L'Oréal L'Oréal Color Riche Lippenstift - 453 Rose Creme Color Riche Lippenstift - 453 Rose Creme Color Riche Lippenstift - 453 Rose Creme Lipstick Color Riche L'Oreal Make Up is what you need to maximise your appeal! Try the quality of 100% original L'Oreal Make Up products and let the best professionals enhance your beauty. Gender: Lady Moisturizing (1)
      L'Oréal Color Riche Lippenstift - 453 Rose Creme
      • 03600520277363
      • 3600520277363
      5
      deal
      19.94 EUR
    • Collistar Lip Primer Lipprimer 1 st
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155802617.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152554277.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152909821.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183954637.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146410730.jpg
      Collistar Collistar Lip Primer Lipprimer 1 st Lip Primer Lipprimer 1 st Lip Primer Lipprimer 1 st Lippenstift primer Elke dag mooi voelen Mooie aanwinst voor ieders persoonlijke verzorgingskit (1)
      Collistar Lip Primer Lipprimer 1 st
      • 08015150132848
      2
      16.85 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Nude DEFAULT
        • nude
      • Long lasting DEFAULT
        • ja
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • MAC DEFAULT
        • mac
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Clinique (clinique)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Collistar (collistar)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Aden + Anais (aden_anais)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia (anastasia)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astonishing (astonishing)
      • Astor (astor)
      • Aveda (aveda)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BE (be)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Beauty Made Easy (beauty_made_easy)
      • Benecos (benecos)
      • Boho (boho)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • ENDOCARE (endocare)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Excellent (excellent)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Golden rose (golden_rose)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • HEMA (hema)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jana (jana)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • John van g (john_van_g)
      • Kanebo (kanebo)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Korres (korres)
      • Kryolan (kryolan)
      • Lab2 (lab2)
      • Lady Green (lady_green)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavertu (lavertu)
      • LE TOUT (le_tout)
      • Lipstick Queen (lipstick_queen)
      • Logona (logona)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Make-up Studio (make_up_studio)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Masters Colors (masters_colors)
      • Milani (milani)
      • Miss (miss)
      • Nars (nars)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Paco Rabanne (paco_rabanne)
      • Paese (paese)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Piz buin (piz_buin)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Puressentiel (puressentiel)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Salvatore Ferragamo (salvatore_ferragamo)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Scrub&rub (scrub_rub)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Silk'n (silk_n)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Thalgo (thalgo)
      • theBalm (thebalm)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Too Faced (too_faced)
      • Tyro (tyro)
      • Und Gretel (und_gretel)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Uriage (uriage)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wibo (wibo)
      • Wunder2 (wunder2)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • > €25 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Finish (afwerking):
      • Glans (glans)
    • Longlasting (lang_houdend):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatalogisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Productvariant (group):
      • Bobbi Brown Crushed Lip Color (bobbi_brown_crushed_lip_color)
      • Bobbi Brown Luxe Lip Color (bobbi_brown_luxe_lip_color)
      • Bobbi Brown Nourishing Lip Color (bobbi_brown_nourishing_lip_color)
      • Clinique Lip Pop Colour (clinique_lip_pop_colour)
      • Clinique Long Last Soft Lipstick (clinique_long_last_soft_lipstick)
      • Clinique Pop Splash (clinique_pop_splash)
      • Collistar Art Design Lipstick (collistar_art_design_lipstick)
      • Collistar Extraordinary Duo Lipstick (collistar_extraordinary_duo_lipstick)
      • Collistar Puro Lipstick (collistar_puro_lipstick)
      • Collistar Rossetto Unico (collistar_rossetto_unico)
      • Guerlain KissKiss (guerlain_kisskiss)
      • Jeffree Star Lip Ammunition (jeffree_star_lip_ammunition)
      • Jeffree Star The Gloss (jeffree_star_the_gloss)
      • Jeffree Star Velour Liquid (jeffree_star_velour_liquid)
      • Jeffree Star Velvet Trap (jeffree_star_velvet_trap)
      • L'Oréal Color Riche Lipstick (l_ore_al_color_riche_lipstick)
      • L'Oréal Infallible Lip Paint (l_ore_al_infallible_lip_paint)
      • L'Oréal Infallible Lipstick (l_ore_al_infallible_lipstick)
      • Max Factor Colour Elixir Lipstick (max_factor_colour_elixir_lipstick)
      • Max Factor Honey Lacquer (max_factor_honey_lacquer)
      • Max Factor Lipfinity Lip Colour (max_factor_lipfinity_lip_colour)
      • Max Factor Lipfinity Lipstick (max_factor_lipfinity_lipstick)
      • Maybelline Color Sensational (maybelline_color_sensational)
      • Maybelline Superstay 24h (maybelline_superstay_24h)
      • Maybelline Superstay Matte (maybelline_superstay_matte)
      • Maybelline Vivid Matte Liquid (maybelline_vivid_matte_liquid)
      • Rimmel Lasting Finish (rimmel_lasting_finish)
      • Rimmel Moisture Renew (rimmel_moisture_renew)
      • Rimmel Provocalips Lipstick (rimmel_provocalips_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipstick (yves_saint_laurent_rouge_pur_couture_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Tatouage Couture (yves_saint_laurent_tatouage_couture)
    • Productfamilie (family):
      • L'Oréal Make-Up Designer (l_ore_al_make_up_designer)
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be