x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er lippenstiften verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Paars lippenstift

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in lippenstift categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    144 - 10
    • Rimmel Lipstick Last Finish 084 Amethist Shimmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140938238.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165675456.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185656094.jpg
      Rimmel Rimmel Lipstick Last Finish 084 Amethist Shimmer Lipstick Last Finish 084 Amethist Shimmer Lipstick Last Finish 084 Amethist Shimmer Lasting Finish Lipstick : 084 - Amethyst Shimmer van het merk Rimmel London. In deze verpakking zit ex. (1)
      Rimmel Lipstick Last Finish 084 Amethist Shimmer
      • 03607345380551
      • 00792486908955
      • 00784755272188
      1
      deal
      17.44 EUR
    • L'Oréal Color Riche Satin Lipstick - 142 Bonjour Bastille - Paars - Verzorgende lippenstift verrijkt met Arganolie - 4,54 gr
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176643815.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176754385.jpg
      L'Oréal L'Oréal Color Riche Satin Lipstick - 142 Bonjour Bastille - Paars - Verzorgende lippenstift verrijkt met Arganolie - 4,54 gr Color Riche Satin Lipstick - 142 Bonjour Bastille - Paars - Verzorgende lippenstift verrijkt met Arganolie - 4,54 gr Color Riche Satin Lipstick - 142 Bonjour Bastille - Paars - Verzorgende lippenstift verrijkt met Arganolie - 4,54 gr L'Oréal Lipstift Color Riche Satin - 142 Bonjour Bastille Paars Deze L'Oréal Paris Color Riche Satin Lipstick is een verzorgende paarse lippenstift. De formule bevat namelijk intens gepigmenteerde kleuren voor een intense kleur én arganolie voor subliem draagcomfort. Speel met de gedurfde kleuren van L'Oréal Paris Color Riche. De met arganolie verrijkte verzorgende lippenstift heeft een satijnzachte afwerking met een subtiele glans. Voor een prachtig kleurresultaat zijn voor deze verzorgende ... (1)
      L'Oréal Color Riche Satin Lipstick - 142 Bonjour Bastille - Paars - Verzorgende lippenstift verrijkt met Arganolie - 4,54 gr
      • 03600523801886
      1
      deal
      19.94 EUR
    • Max Factor Colour Elixir Honey Lacquer Lipstick 40 Reg Burgundy
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181840268.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181210134.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181210131.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181210130.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181210133.jpg
      Max Factor Max Factor Colour Elixir Honey Lacquer Lipstick 40 Reg Burgundy Colour Elixir Honey Lacquer Lipstick 40 Reg Burgundy Colour Elixir Honey Lacquer Lipstick 40 Reg Burgundy Max Factor Honey Lacquer Lipgloss - 40 Regale Burgundy 3 in 1 lip lacquer: de zachtheid van een lippenbalsem, de glans van een lipgloss en de kleur van een lipstick! (1)
      Max Factor Colour Elixir Honey Lacquer Lipstick 40 Reg Burgundy
      • 08005610434247
      • 33330014040
      1
      17.94 EUR
    • T.LeClerc T. LeClerc Lip Gloss 15 Violette Givrée
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/89557935.jpg
      T.LeClerc T.LeClerc T. LeClerc Lip Gloss 15 Violette Givrée T. LeClerc Lip Gloss 15 Violette Givrée T. LeClerc Lip Gloss 15 Violette Givrée T. LeClerc Lip Gloss 15 Violette Givrée (1)
      T.LeClerc T. LeClerc Lip Gloss 15 Violette Givrée
      • 03595894815641
      1
      26.41 EUR
    • PUPA Milano True Lips-Lippotlood 27_#D33D84
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90211629.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170031502.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156083631.jpg
      PUPA Milano PUPA Milano True Lips-Lippotlood 27_#D33D84 True Lips-Lippotlood 27_#D33D84 True Lips-Lippotlood 27_#D33D84 PUPA True Lips is een zacht lippotlood voor natuurlijk effect en speciaal om een mooi lipcontour te maken met een matte resultaat. Dankzij dit zachte potlood kan er een mooie strakke lijn gemaakt worden op de lippen. Dit potlood is voorzien van een handige sponsje op de achterkant van het potlood, die eventueel (1)
      PUPA Milano True Lips-Lippotlood 27_#D33D84
      • 08011607125876
      1
      deal
      23.45 EUR
    • HEMA Moisturising Lipstick Playful Pink (fuchsia)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151443675.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156056060.jpg
      HEMA HEMA Moisturising Lipstick Playful Pink (fuchsia) Moisturising Lipstick Playful Pink (fuchsia) Moisturising Lipstick Playful Pink (fuchsia) Verzorgende lippenstift met een dekkende kleur. Helpt de lippen zacht en soepel te houden. De producteigenschappen: kleurnummer: 65. keurmerk: vegan, . ingrediënten: OCTYLDODECANOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, HYDROGENATED POLYDECENE, CERA MICROCRISTALLINA, PPG-51/SMDI COPOLYMER, OCTYLDODECYL/PPG-3 MYRISTYL ETHER DIMER DILINOLEATE, SYNTHETIC BEESWAX, POLYETHYLENE, VP/HEXADECENE COPOLYMER, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, NYLON-12, ROSA CANINA FRUIT OIL, ISONONYL ISONONANOATE, BIS-DIGLYCER... (1)
      HEMA Moisturising Lipstick Playful Pink (fuchsia)
      • 08716618785780
      1
      9.00 EUR
    • HEMA Moisturising Lipstick Powerful Plum (paars)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156057959.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167922292.jpg
      HEMA HEMA Moisturising Lipstick Powerful Plum (paars) Moisturising Lipstick Powerful Plum (paars) Moisturising Lipstick Powerful Plum (paars) Verzorgende lippenstift met een dekkende kleur. Helpt de lippen zacht en soepel te houden. De producteigenschappen: kleurnummer: 88. keurmerk: vegan, . ingrediënten: OCTYLDODECANOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, HYDROGENATED POLYDECENE, CERA MICROCRISTALLINA, PPG-51/SMDI COPOLYMER, OCTYLDODECYL/PPG-3 MYRISTYL ETHER DIMER DILINOLEATE, SYNTHETIC BEESWAX, POLYETHYLENE, VP/HEXADECENE COPOLYMER, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, NYLON-12, ROSA CANINA FRUIT OIL, ISONONYL ISONONANOATE, BIS-DIGLYCER... (1)
      HEMA Moisturising Lipstick Powerful Plum (paars)
      • 08716618786343
      1
      9.00 EUR
    • HEMA Moisturising Lipstick Secret Saturday (paars)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167921803.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167921802.jpg
      HEMA HEMA Moisturising Lipstick Secret Saturday (paars) Moisturising Lipstick Secret Saturday (paars) Moisturising Lipstick Secret Saturday (paars) Verzorgende lippenstift met een dekkende kleur. Helpt de lippen zacht en soepel te houden. De producteigenschappen: kleurnummer: 11. keurmerk: vegan, . ingrediënten: OCTYLDODECANOL, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, HYDROGENATED POLYDECENE, CERA MICROCRISTALLINA, PPG-51/SMDI COPOLYMER, OCTYLDODECYL/PPG-3 MYRISTYL ETHER DIMER DILINOLEATE, SYNTHETIC BEESWAX, POLYETHYLENE, VP/HEXADECENE COPOLYMER, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, NYLON-12, ROSA CANINA FRUIT OIL, ISONONYL ISONONANOATE, BIS-DIGLYCER... (1)
      HEMA Moisturising Lipstick Secret Saturday (paars)
      • 08716618786329
      1
      9.00 EUR
    • Deborah Milano Absolute Lasting Liquid Lipstick 06 Hot Fuxia
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142015826.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136096946.jpg
      Deborah Milano Deborah Milano Absolute Lasting Liquid Lipstick 06 Hot Fuxia Absolute Lasting Liquid Lipstick 06 Hot Fuxia Absolute Lasting Liquid Lipstick 06 Hot Fuxia Deborah Milano Absolute Lasting Liquid Lipstick - 06 Hot Fuxia! (1)
      Deborah Milano Absolute Lasting Liquid Lipstick 06 Hot Fuxia
      • 08009518227024
      1
      16.95 EUR
    • L'Oréal Paris Make-Up Designer LMU Infail.Liq.Lipst. Choco.Nu 868 Caca lippenstift
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128721700.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128721695.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125291226.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131170764.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125291225.jpg
      L'Oréal L'Oréal Paris Make-Up Designer LMU Infail.Liq.Lipst. Choco.Nu 868 Caca lippenstift Paris Make-Up Designer LMU Infail.Liq.Lipst. Choco.Nu 868 Caca lippenstift Paris Make-Up Designer LMU Infail.Liq.Lipst. Choco.Nu 868 Caca lippenstift De L'Oréal Paris ultra matte lipstick met chocoladegeur voor jou - Ultra matte lipstick met de heerlijke geur van chocolade - Langhoudende formule waardoor je tot 12 uur perfect gekleurde lippen hebt - Lichtgewicht textuur voor een comfortabel gevoel Productbeschrijving Ontdekt de chocolade die niet smelt. Les Chocolats 868 Cacao Crush Lipstick van L'Oréal Paris zijn ultra matte vloeibare lipsticks met een smelt-proof formule zodat je je geen zorgen hoeft te maken dat de lipkleur vlekt tot 12... (1)
      L'Oréal Paris Make-Up Designer LMU Infail.Liq.Lipst. Choco.Nu 868 Caca lippenstift
      • 03600523643806
      • 3600523643806
      1
      deal
      17.09 EUR
    1 3
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Nude DEFAULT
        • nude
      • Long lasting DEFAULT
        • ja
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • MAC DEFAULT
        • mac
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Clinique (clinique)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Collistar (collistar)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia (anastasia)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astonishing (astonishing)
      • Astor (astor)
      • Aveda (aveda)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BE (be)
      • Beardburys (beardburys)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Beauty Made Easy (beauty_made_easy)
      • Benecos (benecos)
      • Boho (boho)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr Swaab (dr_swaab)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • ENDOCARE (endocare)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Excellent (excellent)
      • Eye Care Cosmetics (eye_care_cosmetics)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Golden rose (golden_rose)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • HEMA (hema)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jana (jana)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • John van g (john_van_g)
      • Kanebo (kanebo)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Korres (korres)
      • Kryolan (kryolan)
      • L.O.V (l_o_v)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavertu (lavertu)
      • Lipstick Queen (lipstick_queen)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Make-up Studio (make_up_studio)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Masters Colors (masters_colors)
      • Matis (matis)
      • Milani (milani)
      • Nars (nars)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Paco Rabanne (paco_rabanne)
      • Paese (paese)
      • Patchology (patchology)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Piz buin (piz_buin)
      • Postquam (postquam)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Salvatore Ferragamo (salvatore_ferragamo)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Terre Doc (terre_doc)
      • Thalgo (thalgo)
      • theBalm (thebalm)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Too Faced (too_faced)
      • Tyro (tyro)
      • Und Gretel (und_gretel)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Uriage (uriage)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • W7 (w7)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wibo (wibo)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Wunderbrow (wunderbrow)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • > €25 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Finish (afwerking):
      • Glans (glans)
    • Longlasting (lang_houdend):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatalogisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Productvariant (group):
      • Bobbi Brown Crushed Lip Color (bobbi_brown_crushed_lip_color)
      • Bobbi Brown Luxe Lip Color (bobbi_brown_luxe_lip_color)
      • Bobbi Brown Nourishing Lip Color (bobbi_brown_nourishing_lip_color)
      • Clinique Lip Pop Colour (clinique_lip_pop_colour)
      • Clinique Long Last Soft Lipstick (clinique_long_last_soft_lipstick)
      • Clinique Pop Splash (clinique_pop_splash)
      • Collistar Art Design Lipstick (collistar_art_design_lipstick)
      • Collistar Extraordinary Duo Lipstick (collistar_extraordinary_duo_lipstick)
      • Collistar Puro Lipstick (collistar_puro_lipstick)
      • Collistar Rossetto Unico (collistar_rossetto_unico)
      • Guerlain KissKiss (guerlain_kisskiss)
      • Jeffree Star Lip Ammunition (jeffree_star_lip_ammunition)
      • Jeffree Star The Gloss (jeffree_star_the_gloss)
      • Jeffree Star Velour Liquid (jeffree_star_velour_liquid)
      • Jeffree Star Velvet Trap (jeffree_star_velvet_trap)
      • L'Oréal Color Riche Lipstick (l_ore_al_color_riche_lipstick)
      • L'Oréal Infallible Lip Paint (l_ore_al_infallible_lip_paint)
      • L'Oréal Infallible Lipstick (l_ore_al_infallible_lipstick)
      • Lancome Matte Shaker (lancome_matte_shaker)
      • Max Factor Colour Elixir Lipstick (max_factor_colour_elixir_lipstick)
      • Max Factor Honey Lacquer (max_factor_honey_lacquer)
      • Max Factor Lipfinity Lip Colour (max_factor_lipfinity_lip_colour)
      • Max Factor Lipfinity Lipstick (max_factor_lipfinity_lipstick)
      • Maybelline Color Sensational (maybelline_color_sensational)
      • Maybelline Superstay 24h (maybelline_superstay_24h)
      • Maybelline Superstay Matte (maybelline_superstay_matte)
      • Maybelline Vivid Matte Liquid (maybelline_vivid_matte_liquid)
      • Rimmel Lasting Finish (rimmel_lasting_finish)
      • Rimmel Moisture Renew (rimmel_moisture_renew)
      • Rimmel Provocalips Lipstick (rimmel_provocalips_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipstick (yves_saint_laurent_rouge_pur_couture_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Tatouage Couture (yves_saint_laurent_tatouage_couture)
      • Yves Saint Laurent Volupté Tint-In-Balm (yves_saint_laurent_volupte_tint_in_balm)
    • Productfamilie (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be