x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er lippenstiften verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Taupe lippenstift

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in lippenstift categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Maybelline SuperStay 24h 615 Soft Taupe Lippenstift
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143368192.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129560199.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142634175.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142634181.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142634183.jpg
      Maybelline Maybelline SuperStay 24h 615 Soft Taupe Lippenstift SuperStay 24h 615 Soft Taupe Lippenstift SuperStay 24h 615 Soft Taupe Lippenstift Lippenstift 2-in-1 die 24 uur houdt, zonder vervagen. De lipstick bestaat uit twee delen; een vloeibare gekleurde formule en een verzorgende balsem. De Micro-Flex formule is makkelijk aan te brengen en ziet er de hele dag perfect uit. SuperStay 24H lipstick blijft de hele dag soepel en droogt niet uit, korrelt niet en gaat niet in de fijne lijntjes van je lippen zitten.- Micro-Flex formule lipstick die makkelijk aan te brengen is en de hele dag perfect houdt.- Trekt niet, voelt niet zwaar aan... (1)
      Maybelline SuperStay 24h 615 Soft Taupe Lippenstift
      • 03600530695966
      • 3600530695966
      5
      deal
      15.03 EUR
    • MAC Taupe (matte) Lipstick 3 g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179133882.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165034400.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142838934.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179630263.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122285275.jpg
      MAC MAC Taupe (matte) Lipstick 3 g Taupe (matte) Lipstick 3 g Taupe (matte) Lipstick 3 g MAC Cosmetics Matte Lippenstift - Taupe (1)
      MAC Taupe (matte) Lipstick 3 g
      • 00885305141340
      • 00885668544970
      • 03380810197884
      • 00885656911128
      • 00885324099844
      • 00885363017458
      • 08944766099989
      • 00773602048748
      • 00885429408350
      4
      20.50 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Nude DEFAULT
        • nude
      • Long lasting DEFAULT
        • ja
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • MAC DEFAULT
        • mac
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Clinique (clinique)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Collistar (collistar)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Aden + Anais (aden_anais)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia (anastasia)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astonishing (astonishing)
      • Aveda (aveda)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BE (be)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Beauty Made Easy (beauty_made_easy)
      • Benecos (benecos)
      • Boho (boho)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr Swaab (dr_swaab)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • ENDOCARE (endocare)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Excellent (excellent)
      • Eye Care Cosmetics (eye_care_cosmetics)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Garancia (garancia)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • HEMA (hema)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jana (jana)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • John van g (john_van_g)
      • Kanebo (kanebo)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Korres (korres)
      • Kryolan (kryolan)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavertu (lavertu)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Make-up Studio (make_up_studio)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Masters Colors (masters_colors)
      • Matis (matis)
      • Milani (milani)
      • Nars (nars)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Puressentiel (puressentiel)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T. LeClerc (t_leclerc)
      • Terre Doc (terre_doc)
      • Terry (terry)
      • Thalgo (thalgo)
      • theBalm (thebalm)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Too Faced (too_faced)
      • Tyro (tyro)
      • Und Gretel (und_gretel)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Wunderbrow (wunderbrow)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • > €25 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Finish (afwerking):
      • Glans (glans)
    • Longlasting (lang_houdend):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatalogisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Productvariant (group):
      • Bobbi Brown Crushed Lip Color (bobbi_brown_crushed_lip_color)
      • Bobbi Brown Luxe Lip Color (bobbi_brown_luxe_lip_color)
      • Bobbi Brown Nourishing Lip Color (bobbi_brown_nourishing_lip_color)
      • Clinique Lip Pop Colour (clinique_lip_pop_colour)
      • Clinique Pop Splash (clinique_pop_splash)
      • Collistar Art Design Lipstick (collistar_art_design_lipstick)
      • Collistar Puro Lipstick (collistar_puro_lipstick)
      • Collistar Rossetto Unico (collistar_rossetto_unico)
      • Guerlain KissKiss (guerlain_kisskiss)
      • Jeffree Star Lip Ammunition (jeffree_star_lip_ammunition)
      • Jeffree Star The Gloss (jeffree_star_the_gloss)
      • Jeffree Star Velour Liquid (jeffree_star_velour_liquid)
      • Jeffree Star Velvet Trap (jeffree_star_velvet_trap)
      • L'Oréal Color Riche Lipstick (l_ore_al_color_riche_lipstick)
      • L'Oréal Infallible Lip Paint (l_ore_al_infallible_lip_paint)
      • L'Oréal Infallible Lipstick (l_ore_al_infallible_lipstick)
      • Lancome Matte Shaker (lancome_matte_shaker)
      • Max Factor Colour Elixir Lipstick (max_factor_colour_elixir_lipstick)
      • Max Factor Honey Lacquer (max_factor_honey_lacquer)
      • Max Factor Lipfinity Lip Colour (max_factor_lipfinity_lip_colour)
      • Max Factor Lipfinity Lipstick (max_factor_lipfinity_lipstick)
      • Maybelline Color Sensational (maybelline_color_sensational)
      • Maybelline Superstay 24h (maybelline_superstay_24h)
      • Maybelline Superstay Matte (maybelline_superstay_matte)
      • Maybelline Vivid Matte Liquid (maybelline_vivid_matte_liquid)
      • Rimmel Lasting Finish (rimmel_lasting_finish)
      • Rimmel Moisture Renew (rimmel_moisture_renew)
      • Rimmel Provocalips Lipstick (rimmel_provocalips_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipstick (yves_saint_laurent_rouge_pur_couture_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Tatouage Couture (yves_saint_laurent_tatouage_couture)
    • Productfamilie (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be