x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er lippenstiften verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Taupe lippenstift

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in lippenstift categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • MAC Taupe (matte) Lipstick 3 g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155817978.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142838934.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179630263.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122285275.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136561809.jpg
      MAC MAC Taupe (matte) Lipstick 3 g Taupe (matte) Lipstick 3 g Taupe (matte) Lipstick 3 g MAC Cosmetics Matte Lippenstift - Taupe (3)
      MAC Taupe (matte) Lipstick 3 g
      • 00773602048748
      5
      good_buy
      20.50 EUR
    • Maybelline SuperStay 24h 615 Soft Taupe Lippenstift
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143368192.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129560199.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142634175.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142634181.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142634183.jpg
      Maybelline Maybelline SuperStay 24h 615 Soft Taupe Lippenstift SuperStay 24h 615 Soft Taupe Lippenstift SuperStay 24h 615 Soft Taupe Lippenstift Lippenstift 2-in-1 die 24 uur houdt, zonder vervagen. De lipstick bestaat uit twee delen; een vloeibare gekleurde formule en een verzorgende balsem. De Micro-Flex formule is makkelijk aan te brengen en ziet er de hele dag perfect uit. SuperStay 24H lipstick blijft de hele dag soepel en droogt niet uit, korrelt niet en gaat niet in de fijne lijntjes van je lippen zitten.- Micro-Flex formule lipstick die makkelijk aan te brengen is en de hele dag perfect houdt.- Trekt niet, voelt niet zwaar aan... (1)
      Maybelline SuperStay 24h 615 Soft Taupe Lippenstift
      • 03600530695966
      • 3600530695966
      5
      15.03 EUR
    • Gucci Rouge à Lèvres Matte Finish - matte Lipstick
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182595049.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187716862.jpg
      Gucci Gucci Rouge à Lèvres Matte Finish - matte Lipstick Rouge à Lèvres Matte Finish - matte Lipstick Rouge à Lèvres Matte Finish - matte Lipstick Een intens levendige kleur in een lipstick met een matte afwerking alles in één beweging. Een collectie van 28 tinten van rijke natuurlijke kleuren tot intens oranje en roze, rood, paars en majestueus groen. De perfecte kleurintensiteit en glamoureuze matte afwerking voor een moeiteloze toepassing in een elegante geribbelde gouden metalen verpakking. (1)
      Gucci Rouge à Lèvres Matte Finish - matte Lipstick
      • 03614229374902
      1
      43.95 EUR
    • Gucci Rouge de Beauté Brillant Glow en Care - lipstick
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181434030.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187700085.jpg
      Gucci Gucci Rouge de Beauté Brillant Glow en Care - lipstick Rouge de Beauté Brillant Glow en Care - lipstick Rouge de Beauté Brillant Glow en Care - lipstick Gucci Rouge de Beauté Brillant is een intens vochtinbrengende lipstick. De Gucci lippenstift houdt gedurende 24 uur lang aan met een sterke glans. Gucci Rouge Beauté heeft de verzorgende eigenschap een lippenbalsem en de pigmentatie van een lipstick. Effect: Glanzend Dekking: Volledig Eigenschappen: - Verrijkt met bloemenoliën en fruitboters - Hyaluronzuur zorgt voor een onmiddellijke en langdurige hydratatie. Het geeft de lippen een natuurlijk lip plumper effect - Geïnfuseerd met luxueuze en... (1)
      Gucci Rouge de Beauté Brillant Glow en Care - lipstick
      • 03614228844758
      1
      43.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Nude DEFAULT
        • nude
      • Long lasting DEFAULT
        • ja
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • MAC DEFAULT
        • mac
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Clinique (clinique)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Collistar (collistar)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia (anastasia)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astonishing (astonishing)
      • Aveda (aveda)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BE (be)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Beauty Made Easy (beauty_made_easy)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benecos (benecos)
      • Beyu (beyu)
      • Boho (boho)
      • Boho Green Make-Up (boho_green_make_up)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Catrice (catrice)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Dr. swaab (dr_swaab)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • ENDOCARE (endocare)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Excellent (excellent)
      • Eye Care Cosmetics (eye_care_cosmetics)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Golden rose (golden_rose)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Gucci (gucci)
      • Guerlain (guerlain)
      • HEMA (hema)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IsaDora (isadora)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jana (jana)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • John van g (john_van_g)
      • Kanebo (kanebo)
      • Korres (korres)
      • Kryolan (kryolan)
      • L.O.V (l_o_v)
      • Lab2 (lab2)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavertu (lavertu)
      • LE TOUT (le_tout)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lipstick Queen (lipstick_queen)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Make-up Studio (make_up_studio)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Masters Colors (masters_colors)
      • Mavala (mavala)
      • Milani (milani)
      • Miss W (miss_w)
      • MUA (mua)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nars (nars)
      • Nyc (nyc)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Patchology (patchology)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Piz buin (piz_buin)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Puressentiel (puressentiel)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Terre Doc (terre_doc)
      • Thalgo (thalgo)
      • The Collection (the_collection)
      • theBalm (thebalm)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Too Faced (too_faced)
      • Tyro (tyro)
      • Und Gretel (und_gretel)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Uriage (uriage)
      • VICHY (vichy)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • W7 (w7)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wibo (wibo)
      • Wunder2 (wunder2)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • > €25 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Finish (afwerking):
      • Glans (glans)
    • Longlasting (lang_houdend):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatalogisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Productvariant (group):
      • Bobbi Brown Crushed Lip Color (bobbi_brown_crushed_lip_color)
      • Bobbi Brown Luxe Lip Color (bobbi_brown_luxe_lip_color)
      • Bobbi Brown Nourishing Lip Color (bobbi_brown_nourishing_lip_color)
      • Clinique Lip Pop Colour (clinique_lip_pop_colour)
      • Clinique Long Last Soft Lipstick (clinique_long_last_soft_lipstick)
      • Clinique Pop Splash (clinique_pop_splash)
      • Collistar Art Design Lipstick (collistar_art_design_lipstick)
      • Collistar Extraordinary Duo Lipstick (collistar_extraordinary_duo_lipstick)
      • Collistar Puro Lipstick (collistar_puro_lipstick)
      • Collistar Rossetto Unico (collistar_rossetto_unico)
      • Guerlain KissKiss (guerlain_kisskiss)
      • Jeffree Star Lip Ammunition (jeffree_star_lip_ammunition)
      • Jeffree Star The Gloss (jeffree_star_the_gloss)
      • Jeffree Star Velour Liquid (jeffree_star_velour_liquid)
      • Jeffree Star Velvet Trap (jeffree_star_velvet_trap)
      • L'Oréal Color Riche Lipstick (l_ore_al_color_riche_lipstick)
      • L'Oréal Infallible Lip Paint (l_ore_al_infallible_lip_paint)
      • L'Oréal Infallible Lipstick (l_ore_al_infallible_lipstick)
      • Lancome Matte Shaker (lancome_matte_shaker)
      • Max Factor Colour Elixir Lipstick (max_factor_colour_elixir_lipstick)
      • Max Factor Honey Lacquer (max_factor_honey_lacquer)
      • Max Factor Lipfinity Lip Colour (max_factor_lipfinity_lip_colour)
      • Max Factor Lipfinity Lipstick (max_factor_lipfinity_lipstick)
      • Maybelline Color Sensational (maybelline_color_sensational)
      • Maybelline Superstay 24h (maybelline_superstay_24h)
      • Maybelline Superstay Matte (maybelline_superstay_matte)
      • Maybelline Vivid Matte Liquid (maybelline_vivid_matte_liquid)
      • Rimmel Lasting Finish (rimmel_lasting_finish)
      • Rimmel Moisture Renew (rimmel_moisture_renew)
      • Rimmel Provocalips Lipstick (rimmel_provocalips_lipstick)
      • Rimmel Stay Liquid Lip Stain (rimmel_stay_liquid_lip_stain)
      • Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipstick (yves_saint_laurent_rouge_pur_couture_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Tatouage Couture (yves_saint_laurent_tatouage_couture)
      • Yves Saint Laurent Volupté Tint-In-Balm (yves_saint_laurent_volupte_tint_in_balm)
    • Productfamilie (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be