x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er lippenstiften verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lipstick Queen lippenstift

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in lippenstift categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Lipstick Queen Make-up Lip Gloss Altered Universe Lip Gloss Shooting Star 4,30 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159598910.jpg
      Lipstick Queen Lipstick Queen Make-up Lip Gloss Altered Universe Lip Gloss Shooting Star 4,30 ml Make-up Lip Gloss Altered Universe Lip Gloss Shooting Star 4,30 ml Make-up Lip Gloss Altered Universe Lip Gloss Shooting Star 4,30 ml De Lipstick Queen Altered Universe Lipglosses zijn 2 multidimensionele lipglosses die niet alleen prachtig zijn op zichzelf, maar ook over andere (Lipstick Queen) lipkleuren. De Altered Universe gloss is voorzien van schitterende pareltjes die prachtig reflecteren in het licht. (1)
      Lipstick Queen Make-up Lip Gloss Altered Universe Lip Gloss Shooting Star 4,30 ml
      • 00812599030043
      2
      deal
      32.48 EUR
    • Lipstick Queen - Reign & Shine Mistress of Mauve - Lipgloss
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179243407.jpg
      Lipstick Queen Lipstick Queen - Reign & Shine Mistress of Mauve - Lipgloss - Reign & Shine Mistress of Mauve - Lipgloss - Reign & Shine Mistress of Mauve - Lipgloss Schenk je lippen in kroonwaardige kleuren met Lipstick Queen's regally-glamoureuze Reign & Shine Lip Gloss. Met 6 ultieme tinten, die elk een mooie, niet-kleverige, opbouwbare kleur geven in combinatie met prachtige, verpletterde gouden parels die je lippen een glanzende, schitterende glans geven.Met een verrijkte, super hydraterende formule worden de lippen gevoed en geconditioneerd. (1)
      Lipstick Queen - Reign & Shine Mistress of Mauve - Lipgloss
      • 00814391018113
      2
      deal
      29.43 EUR
    • Lipstick Queen - Reign & Shine Monarch of Merlot - Lipgloss
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151005795.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181873373.jpg
      Lipstick Queen Lipstick Queen - Reign & Shine Monarch of Merlot - Lipgloss - Reign & Shine Monarch of Merlot - Lipgloss - Reign & Shine Monarch of Merlot - Lipgloss Schenk je lippen in kroonwaardige kleuren met Lipstick Queen's regally-glamoureuze Reign & Shine Lip Gloss. Met 6 ultieme tinten, die elk een mooie, niet-kleverige, opbouwbare kleur geven in combinatie met prachtige, verpletterde gouden parels die je lippen een glanzende, schitterende glans geven. Met een verrijkte, super hydraterende formule worden de lippen gevoed en geconditioneerd. (1)
      Lipstick Queen - Reign & Shine Monarch of Merlot - Lipgloss
      • 00814391018144
      2
      deal
      29.43 EUR
    • Lipstick Queen - Sinner lipstick Bright Natural - Lipstick
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163478641.jpg
      Lipstick Queen Lipstick Queen - Sinner lipstick Bright Natural - Lipstick - Sinner lipstick Bright Natural - Lipstick - Sinner lipstick Bright Natural - Lipstick Poppys Sinners lijn is de ultieme volledig dekkende matte lippenstift met 90% pigment. De Sinner-formule neemt de creaminess naar een heel nieuw niveau. De formulering glijdt over, blijft mooi en voelt heerlijk aan op de lippen. Elke tint is zorgvuldig ontworpen om het ultieme in zijn categorie te zijn - verlichting van je gezicht en je stemming! Elke Sinner-tint is ook verkrijgbaar in de Saint-formulering met 10% pigment voor een prachtige tint van kleur. Matte ondoorzichtige lipstick met 9... (1)
      Lipstick Queen - Sinner lipstick Bright Natural - Lipstick
      • 00814391012456
      2
      deal
      38.58 EUR
    • Lipstick Queen - Rear View Mirror - Fast Car Coral - Lippenstift
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159552619.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179167021.jpg
      Lipstick Queen Lipstick Queen - Rear View Mirror - Fast Car Coral - Lippenstift - Rear View Mirror - Fast Car Coral - Lippenstift - Rear View Mirror - Fast Car Coral - Lippenstift Ontdek wat high shine echt betekent met de nieuwe achteruitkijkspiegel liplak. Je bent uitgenodigd om je lippen te verlichten. Geïnspireerd door het reflecterende oppervlak van een glanzende nieuwe auto, biedt deze innovatieve glansstick de perfecte kleur voor je lippen. Deze gelei-achtige stok smelt bij contact en biedt een intense, niet-plakkerige glans en comfortabele slijtage. (1)
      Lipstick Queen - Rear View Mirror - Fast Car Coral - Lippenstift
      • 00812599030197
      2
      deal
      32.48 EUR
    • Lipstick Queen - Rear View Mirror - Little Red Convertible - Lippenstift
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159672491.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182722417.jpg
      Lipstick Queen Lipstick Queen - Rear View Mirror - Little Red Convertible - Lippenstift - Rear View Mirror - Little Red Convertible - Lippenstift - Rear View Mirror - Little Red Convertible - Lippenstift Ontdek wat high shine echt betekent met de nieuwe achteruitkijkspiegel liplak. Je bent uitgenodigd om je lippen te verlichten. Geïnspireerd door het reflecterende oppervlak van een glanzende nieuwe auto, biedt deze innovatieve glansstick de perfecte kleur voor je lippen. Deze gelei-achtige stok smelt bij contact en biedt een intense, niet-plakkerige glans en comfortabele slijtage. (1)
      Lipstick Queen - Rear View Mirror - Little Red Convertible - Lippenstift
      • 00812599030234
      2
      deal
      32.48 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Nude DEFAULT
        • nude
      • Long lasting DEFAULT
        • ja
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • MAC DEFAULT
        • mac
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Clinique (clinique)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Collistar (collistar)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Aden + Anais (aden_anais)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia (anastasia)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astonishing (astonishing)
      • Astor (astor)
      • Aveda (aveda)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BE (be)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Beauty Made Easy (beauty_made_easy)
      • Benecos (benecos)
      • Boho (boho)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • ENDOCARE (endocare)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Excellent (excellent)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Golden rose (golden_rose)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • HEMA (hema)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jana (jana)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • John van g (john_van_g)
      • Kanebo (kanebo)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Korres (korres)
      • Kryolan (kryolan)
      • Lab2 (lab2)
      • Lady Green (lady_green)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavertu (lavertu)
      • LE TOUT (le_tout)
      • Lipstick Queen (lipstick_queen)
      • Logona (logona)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Make-up Studio (make_up_studio)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Masters Colors (masters_colors)
      • Milani (milani)
      • Miss (miss)
      • Nars (nars)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Paco Rabanne (paco_rabanne)
      • Paese (paese)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Piz buin (piz_buin)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Puressentiel (puressentiel)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Salvatore Ferragamo (salvatore_ferragamo)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Scrub&rub (scrub_rub)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Silk'n (silk_n)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Thalgo (thalgo)
      • theBalm (thebalm)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Too Faced (too_faced)
      • Tyro (tyro)
      • Und Gretel (und_gretel)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Uriage (uriage)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wibo (wibo)
      • Wunder2 (wunder2)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • > €25 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Finish (afwerking):
      • Glans (glans)
    • Longlasting (lang_houdend):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatalogisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Productvariant (group):
      • Bobbi Brown Crushed Lip Color (bobbi_brown_crushed_lip_color)
      • Bobbi Brown Luxe Lip Color (bobbi_brown_luxe_lip_color)
      • Bobbi Brown Nourishing Lip Color (bobbi_brown_nourishing_lip_color)
      • Clinique Lip Pop Colour (clinique_lip_pop_colour)
      • Clinique Long Last Soft Lipstick (clinique_long_last_soft_lipstick)
      • Clinique Pop Splash (clinique_pop_splash)
      • Collistar Art Design Lipstick (collistar_art_design_lipstick)
      • Collistar Extraordinary Duo Lipstick (collistar_extraordinary_duo_lipstick)
      • Collistar Puro Lipstick (collistar_puro_lipstick)
      • Collistar Rossetto Unico (collistar_rossetto_unico)
      • Guerlain KissKiss (guerlain_kisskiss)
      • Jeffree Star Lip Ammunition (jeffree_star_lip_ammunition)
      • Jeffree Star The Gloss (jeffree_star_the_gloss)
      • Jeffree Star Velour Liquid (jeffree_star_velour_liquid)
      • Jeffree Star Velvet Trap (jeffree_star_velvet_trap)
      • L'Oréal Color Riche Lipstick (l_ore_al_color_riche_lipstick)
      • L'Oréal Infallible Lip Paint (l_ore_al_infallible_lip_paint)
      • L'Oréal Infallible Lipstick (l_ore_al_infallible_lipstick)
      • Max Factor Colour Elixir Lipstick (max_factor_colour_elixir_lipstick)
      • Max Factor Honey Lacquer (max_factor_honey_lacquer)
      • Max Factor Lipfinity Lip Colour (max_factor_lipfinity_lip_colour)
      • Max Factor Lipfinity Lipstick (max_factor_lipfinity_lipstick)
      • Maybelline Color Sensational (maybelline_color_sensational)
      • Maybelline Superstay 24h (maybelline_superstay_24h)
      • Maybelline Superstay Matte (maybelline_superstay_matte)
      • Maybelline Vivid Matte Liquid (maybelline_vivid_matte_liquid)
      • Rimmel Lasting Finish (rimmel_lasting_finish)
      • Rimmel Moisture Renew (rimmel_moisture_renew)
      • Rimmel Provocalips Lipstick (rimmel_provocalips_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipstick (yves_saint_laurent_rouge_pur_couture_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Tatouage Couture (yves_saint_laurent_tatouage_couture)
    • Productfamilie (family):
      • L'Oréal Make-Up Designer (l_ore_al_make_up_designer)
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be