x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er lippenstiften verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    OFRA lippenstift

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in lippenstift categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • OFRA Liquid Lipstick Bal Harbour
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175650778.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119375120.jpg
      OFRA OFRA Liquid Lipstick Bal Harbour Liquid Lipstick Bal Harbour Liquid Lipstick Bal Harbour Ofra Cosmetics Long Lasting Liquid Lipstick Bal Harbour is een matte liquid lipstick. De lipstick is longlasting, lichtgewicht en zijdezacht om aan te brengen. Daarnaast bevat de lipstick vitamine A en antioxidanten, waardoor je lippen worden gehydrateerd en de hele dag gezond aanvoelen. De romige formule is superzacht van structuur en is longlasting, bij deze liquid lipstick is geen lipliner nodig om de perfecte rand te krijgen! Deze lipstick : Longlasting. Bevat vitamine A en antioxidanten.... (1)
      OFRA Liquid Lipstick Bal Harbour
      • 00693102657120
      2
      deal
      23.90 EUR
    • OFRA Liquid Lipstick Milan
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155808622.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181205313.jpg
      OFRA OFRA Liquid Lipstick Milan Liquid Lipstick Milan Liquid Lipstick Milan Ofra Cosmetics Long Lasting Liquid Lipstick Milan is een matte liquid lipstick. De lipstick is longlasting, lichtgewicht en zijdezacht om aan te brengen. Daarnaast bevat de lipstick vitamine A en antioxidanten, waardoor je lippen worden gehydrateerd en de hele dag gezond aanvoelen. De romige formule is superzacht van structuur en is longlasting, bij deze liquid lipstick is geen lipliner nodig om de perfecte rand te krijgen! Deze lipstick : Longlasting. Bevat vitamine A en antioxidanten. Zorgt... (1)
      OFRA Liquid Lipstick Milan
      • 00693102500976
      2
      deal
      23.90 EUR
    • OFRA Liquid Lip Plumper 4 g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160509099.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140372445.jpg
      OFRA OFRA Liquid Lip Plumper 4 g Liquid Lip Plumper 4 g Liquid Lip Plumper 4 g De Ofra Lip Plumper heeft een revolutionaire formule om je lippen te vergroten.De formule is opgebouwd uit enkel natuurlijk ingrediënten. Met regelmaat aanbrengen voor het beste resultaat. Ingrediënten : Polybutene, Octyldodecanol, Menthol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Palmitoyl Oligopeptide, Tocopheryl Acetate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, May Contain : Red 7 Lake, Yellow 5 Lake.De Ofra Lip Plumper is gemaakt v... (1)
      OFRA Liquid Lip Plumper 4 g
      • 00693102871038
      2
      19.00 EUR
    • OFRA Cosmetics Rodeo Drive Lipgloss
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181206462.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183603151.jpg
      OFRA OFRA Cosmetics Rodeo Drive Lipgloss Cosmetics Rodeo Drive Lipgloss Cosmetics Rodeo Drive Lipgloss Ofra Cosmetics Rodeo Drive Lipgloss is een limited edition lipgloss met prachtige glans. De lipgloss is gebaseerd op de parels uit de champagne tint Rodeo Drive. De zachte formule bevat zonnefilters, jojoba olie en een mix van anti-oxidanten. Hierdoor plakt deze lipgloss niet en zullen je lippen soepel en zacht aanvoelen zonder uit te drogen. De lipgloss is longlasting, lichtgewicht en vegan. Deze lipgloss : Limited edition. Rodeo Drive tint. Bevat zonnefilters. Geformuleerd met jojoba olie. ... (1)
      OFRA Cosmetics Rodeo Drive Lipgloss
      • 00693102106031
      1
      17.95 EUR
    • OFRA Liquid Lipstick Sanibel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181194177.jpg
      OFRA OFRA Liquid Lipstick Sanibel Liquid Lipstick Sanibel Liquid Lipstick Sanibel Ofra Cosmetics Long Lasting Liquid Lipstick Sanibel is een matte liquid lipstick. De lipstick is longlasting, lichtgewicht en zijdezacht om aan te brengen. Daarnaast bevat de lipstick vitamine A en antioxidanten, waardoor je lippen worden gehydrateerd en de hele dag gezond aanvoelen. De romige formule is superzacht van structuur en is longlasting, bij deze liquid lipstick is geen lipliner nodig om de perfecte rand te krijgen! Deze lipstick : Longlasting. Bevat vitamine A en antioxidanten. Zor... (1)
      OFRA Liquid Lipstick Sanibel
      • 00693102657151
      1
      18.50 EUR
    • OFRA - Long Lasting Liquid Lipstick Laguna Beach
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155817982.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126553929.jpg
      OFRA OFRA - Long Lasting Liquid Lipstick Laguna Beach - Long Lasting Liquid Lipstick Laguna Beach - Long Lasting Liquid Lipstick Laguna Beach Deze lipstick : Longlasting. Bevat vitamine A en antioxidanten. Zorgt voor gezonde en gehydrateerde lippen. Parabenenvrij. Vegan. Hypoallergeen. Hoog gepigmenteerd. Gebruik: Breng de lipstick aan vanaf het centrum van de bovenste lip. Breng hem vervolgens naar buiten toe aan. Doe dit op dezelfde manier op je onderste lip. Voor het beste resultaat de eerste 15 minuten niet eten of drinken. Inhoud 8g. (1)
      OFRA - Long Lasting Liquid Lipstick Laguna Beach
      • 00693102500372
      1
      16.85 EUR
    • OFRA Long Lasting Liquid Lipstick, Pasadena 8 g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155806717.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181190803.jpg
      OFRA OFRA Long Lasting Liquid Lipstick, Pasadena 8 g Long Lasting Liquid Lipstick, Pasadena 8 g Long Lasting Liquid Lipstick, Pasadena 8 g De Ofra Cosmetics Long Lasting Liquid Lipstick in Pasadena is een matte, universele lipstick met een mauve, roze-bruine kleur. De long-lasting, gepigmenteerde formule bevat Vitamine E en antioxidanten waardoor de lippen verzorgd blijven en comfortabel blijven aanvoelen. (1)
      OFRA Long Lasting Liquid Lipstick, Pasadena 8 g
      • 00693102500587
      1
      19.90 EUR
    • OFRA Long Lasting Liquid Lipstick, Nude Potion 8 g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155820599.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181205599.jpg
      OFRA OFRA Long Lasting Liquid Lipstick, Nude Potion 8 g Long Lasting Liquid Lipstick, Nude Potion 8 g Long Lasting Liquid Lipstick, Nude Potion 8 g Ofra Cosmetics X Nikkietutorials Liquid Lipstick Nude Potion is een matte liquid lipstick. De lipstick is longlasting, lichtgewicht en zijdezacht om aan te brengen. Daarnaast bevat de lipstick vitamine A en antioxidanten, waardoor je lippen worden gehydrateerd en de hele dag gezond aanvoelen. De romige formule is superzacht van structuur en is longlasting, bij deze liquid lipstick is geen lipliner nodig om de perfecte rand te krijgen! Deze lipstick : Longlasting. Bevat vitamine A en antioxida... (1)
      OFRA Long Lasting Liquid Lipstick, Nude Potion 8 g
      • 00693102500952
      1
      19.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Nude DEFAULT
        • nude
      • Long lasting DEFAULT
        • ja
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • MAC DEFAULT
        • mac
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Clinique (clinique)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Collistar (collistar)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Aden + Anais (aden_anais)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia (anastasia)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astonishing (astonishing)
      • Astor (astor)
      • Aveda (aveda)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BE (be)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Beauty Made Easy (beauty_made_easy)
      • Benecos (benecos)
      • Boho (boho)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • ENDOCARE (endocare)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Excellent (excellent)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Golden rose (golden_rose)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • HEMA (hema)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jana (jana)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • John van g (john_van_g)
      • Kanebo (kanebo)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Korres (korres)
      • Kryolan (kryolan)
      • Lab2 (lab2)
      • Lady Green (lady_green)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavertu (lavertu)
      • LE TOUT (le_tout)
      • Lipstick Queen (lipstick_queen)
      • Logona (logona)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Make-up Studio (make_up_studio)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Masters Colors (masters_colors)
      • Milani (milani)
      • Miss (miss)
      • Nars (nars)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Paco Rabanne (paco_rabanne)
      • Paese (paese)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Piz buin (piz_buin)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Puressentiel (puressentiel)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Salvatore Ferragamo (salvatore_ferragamo)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Scrub&rub (scrub_rub)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Silk'n (silk_n)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Thalgo (thalgo)
      • theBalm (thebalm)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Too Faced (too_faced)
      • Tyro (tyro)
      • Und Gretel (und_gretel)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Uriage (uriage)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wibo (wibo)
      • Wunder2 (wunder2)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • > €25 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Finish (afwerking):
      • Glans (glans)
    • Longlasting (lang_houdend):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatalogisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Productvariant (group):
      • Bobbi Brown Crushed Lip Color (bobbi_brown_crushed_lip_color)
      • Bobbi Brown Luxe Lip Color (bobbi_brown_luxe_lip_color)
      • Bobbi Brown Nourishing Lip Color (bobbi_brown_nourishing_lip_color)
      • Clinique Lip Pop Colour (clinique_lip_pop_colour)
      • Clinique Long Last Soft Lipstick (clinique_long_last_soft_lipstick)
      • Clinique Pop Splash (clinique_pop_splash)
      • Collistar Art Design Lipstick (collistar_art_design_lipstick)
      • Collistar Extraordinary Duo Lipstick (collistar_extraordinary_duo_lipstick)
      • Collistar Puro Lipstick (collistar_puro_lipstick)
      • Collistar Rossetto Unico (collistar_rossetto_unico)
      • Guerlain KissKiss (guerlain_kisskiss)
      • Jeffree Star Lip Ammunition (jeffree_star_lip_ammunition)
      • Jeffree Star The Gloss (jeffree_star_the_gloss)
      • Jeffree Star Velour Liquid (jeffree_star_velour_liquid)
      • Jeffree Star Velvet Trap (jeffree_star_velvet_trap)
      • L'Oréal Color Riche Lipstick (l_ore_al_color_riche_lipstick)
      • L'Oréal Infallible Lip Paint (l_ore_al_infallible_lip_paint)
      • L'Oréal Infallible Lipstick (l_ore_al_infallible_lipstick)
      • Max Factor Colour Elixir Lipstick (max_factor_colour_elixir_lipstick)
      • Max Factor Honey Lacquer (max_factor_honey_lacquer)
      • Max Factor Lipfinity Lip Colour (max_factor_lipfinity_lip_colour)
      • Max Factor Lipfinity Lipstick (max_factor_lipfinity_lipstick)
      • Maybelline Color Sensational (maybelline_color_sensational)
      • Maybelline Superstay 24h (maybelline_superstay_24h)
      • Maybelline Superstay Matte (maybelline_superstay_matte)
      • Maybelline Vivid Matte Liquid (maybelline_vivid_matte_liquid)
      • Rimmel Lasting Finish (rimmel_lasting_finish)
      • Rimmel Moisture Renew (rimmel_moisture_renew)
      • Rimmel Provocalips Lipstick (rimmel_provocalips_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipstick (yves_saint_laurent_rouge_pur_couture_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Tatouage Couture (yves_saint_laurent_tatouage_couture)
    • Productfamilie (family):
      • L'Oréal Make-Up Designer (l_ore_al_make_up_designer)
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be