x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er lippenstiften verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Revlon lippenstift

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in lippenstift categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Revlon Super Lustrous Lipstick 030 Pink Pearl
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179817553.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166384535.jpg
      Revlon Revlon Super Lustrous Lipstick 030 Pink Pearl Super Lustrous Lipstick 030 Pink Pearl Super Lustrous Lipstick 030 Pink Pearl Revlon Super Lustrous Lipstick - 030 Pink Pearl (1)
      Revlon Super Lustrous Lipstick 030 Pink Pearl
      • 00794437064796
      • 00885474304904
      • 00885190443444
      • 00787734767675
      • 00309973849303
      • 00309973508309
      • 00885137432623
      • 309973849303
      2
      9.95 EUR
    • Revlon Super Lustrous Matte Lipstick - 006 Really Red
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141452050.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178896512.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166382921.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175064628.jpg
      Revlon Revlon Super Lustrous Matte Lipstick - 006 Really Red Super Lustrous Matte Lipstick - 006 Really Red Super Lustrous Matte Lipstick - 006 Really Red Revlon Super Lustrous Matte Lipstick - 006 Really Red (1)
      Revlon Super Lustrous Matte Lipstick - 006 Really Red
      • 00793379227795
      • 00309971415067
      • 00787734582216
      • 00309979680061
      2
      9.95 EUR
    • Revlon Super Lustrous Lipstick - 457 Wild Orchid
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140626763.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107498651.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175064628.jpg
      Revlon Revlon Super Lustrous Lipstick - 457 Wild Orchid Super Lustrous Lipstick - 457 Wild Orchid Super Lustrous Lipstick - 457 Wild Orchid Revlon Super Lustrous Lipstick - 457 Wild Orchid (1)
      Revlon Super Lustrous Lipstick - 457 Wild Orchid
      • 00309973529304
      • 00309979632305
      • 309979632305
      2
      9.95 EUR
    • Revlon Super Lustrous Lipstick - 820 Pink Cognito
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142923411.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149196693.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168524830.jpg
      Revlon Revlon Super Lustrous Lipstick - 820 Pink Cognito Super Lustrous Lipstick - 820 Pink Cognito Super Lustrous Lipstick - 820 Pink Cognito Revlon Super Lustrous Lipstick - 820 Pink Cognito (1)
      Revlon Super Lustrous Lipstick - 820 Pink Cognito
      • 00309972924209
      • 309972924209
      2
      9.95 EUR
    • Revlon Super Lustrous Lipstick No. 750 - Kiss Me Coral
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140623109.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179265879.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113292602.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175064628.jpg
      Revlon Revlon Super Lustrous Lipstick No. 750 - Kiss Me Coral Super Lustrous Lipstick No. 750 - Kiss Me Coral Super Lustrous Lipstick No. 750 - Kiss Me Coral Vitamins and moisturizers Soft and smooth lips Seals in colour Liquisilk formula Creamy texture (1)
      Revlon Super Lustrous Lipstick No. 750 - Kiss Me Coral
      • 00787734554848
      • 00885323447080
      • 00787734685665
      • 00309973529588
      • 00882304994250
      • 00880971347126
      • 08854331159317
      • 00309979632589
      • 00020000123431
      • 00885828250017
      • 00793379168883
      • 00890232484170
      • 00885827917706
      • 00787734021517
      • 00741655535386
      • 08854336533594
      • 00796433396741
      • 309979632589
      2
      9.49 EUR
    • Revlon Super Lustrous Lipstick No
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140632137.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181165545.jpg
      Revlon Revlon Super Lustrous Lipstick No Super Lustrous Lipstick No Super Lustrous Lipstick No Vitamins and moisturizers Soft and smooth lips Seals in colour Liquisilk formula Creamy texture (1)
      Revlon Super Lustrous Lipstick No
      • 00309972924605
      • 00309973204607
      • 00798813354433
      • 00701851658449
      • 00885190452071
      • 00787461467381
      2
      9.95 EUR
    • Revlon Ultra HD Lippenstift - 835 Primrose
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151224589.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142602040.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124617018.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161878651.jpg
      Revlon Revlon Ultra HD Lippenstift - 835 Primrose Ultra HD Lippenstift - 835 Primrose Ultra HD Lippenstift - 835 Primrose - Ultra HD Lip Colours Ondoorzichtige kleur Sheen Finish Non-Sticky- Revlon-waxvrije geltechnologie waarvoor patent is aangevraagd geeft ware kleurenhelderheid zonder het zware gevoel- High-definition kleur in en eacute en eacuten vloeiende beweging- Verkrijgbaar in verschillende high-definition kleuren (1)
      Revlon Ultra HD Lippenstift - 835 Primrose
      • 00309975564402
      1
      deal
      16.94 EUR
    • Revlon Super Lustrous Lipstick 610 Goldpearl Plum
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168524785.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176037903.jpg
      Revlon Revlon Super Lustrous Lipstick 610 Goldpearl Plum Super Lustrous Lipstick 610 Goldpearl Plum Super Lustrous Lipstick 610 Goldpearl Plum (1)
      Revlon Super Lustrous Lipstick 610 Goldpearl Plum
      • 00885908772781
      • 00080100005563
      • 00309973849020
      • 00885278274670
      • 00885443063887
      • 00885327516751
      • 00309973529564
      • 00741655532132
      • 080100005563
      1
      9.50 EUR
    • Revlon Super Lustrous Lipstick 463 Sassy Mauve
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167397463.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184008042.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175068214.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166384166.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159361159.jpg
      Revlon Revlon Super Lustrous Lipstick 463 Sassy Mauve Super Lustrous Lipstick 463 Sassy Mauve Super Lustrous Lipstick 463 Sassy Mauve (1)
      Revlon Super Lustrous Lipstick 463 Sassy Mauve
      • 00787734701143
      • 00309979632329
      • 00020000123417
      • 00787734021524
      • 00309973529328
      • 00799891292549
      • 00795827233136
      • 05053598042087
      • 309979632329
      1
      9.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Nude DEFAULT
        • nude
      • Long lasting DEFAULT
        • ja
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • MAC DEFAULT
        • mac
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Clinique (clinique)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Collistar (collistar)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Aden + Anais (aden_anais)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia (anastasia)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astonishing (astonishing)
      • Aveda (aveda)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BE (be)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Beauty Made Easy (beauty_made_easy)
      • Benecos (benecos)
      • Boho (boho)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr Swaab (dr_swaab)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • ENDOCARE (endocare)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Excellent (excellent)
      • Eye Care Cosmetics (eye_care_cosmetics)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Garancia (garancia)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • HEMA (hema)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jana (jana)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • John van g (john_van_g)
      • Kanebo (kanebo)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Korres (korres)
      • Kryolan (kryolan)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavertu (lavertu)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Make-up Studio (make_up_studio)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Masters Colors (masters_colors)
      • Matis (matis)
      • Milani (milani)
      • Nars (nars)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Puressentiel (puressentiel)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T. LeClerc (t_leclerc)
      • Terre Doc (terre_doc)
      • Terry (terry)
      • Thalgo (thalgo)
      • theBalm (thebalm)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Too Faced (too_faced)
      • Tyro (tyro)
      • Und Gretel (und_gretel)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Wunderbrow (wunderbrow)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • > €25 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Finish (afwerking):
      • Glans (glans)
    • Longlasting (lang_houdend):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatalogisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Productvariant (group):
      • Bobbi Brown Crushed Lip Color (bobbi_brown_crushed_lip_color)
      • Bobbi Brown Luxe Lip Color (bobbi_brown_luxe_lip_color)
      • Bobbi Brown Nourishing Lip Color (bobbi_brown_nourishing_lip_color)
      • Clinique Lip Pop Colour (clinique_lip_pop_colour)
      • Clinique Pop Splash (clinique_pop_splash)
      • Collistar Art Design Lipstick (collistar_art_design_lipstick)
      • Collistar Puro Lipstick (collistar_puro_lipstick)
      • Collistar Rossetto Unico (collistar_rossetto_unico)
      • Guerlain KissKiss (guerlain_kisskiss)
      • Jeffree Star Lip Ammunition (jeffree_star_lip_ammunition)
      • Jeffree Star The Gloss (jeffree_star_the_gloss)
      • Jeffree Star Velour Liquid (jeffree_star_velour_liquid)
      • Jeffree Star Velvet Trap (jeffree_star_velvet_trap)
      • L'Oréal Color Riche Lipstick (l_ore_al_color_riche_lipstick)
      • L'Oréal Infallible Lip Paint (l_ore_al_infallible_lip_paint)
      • L'Oréal Infallible Lipstick (l_ore_al_infallible_lipstick)
      • Lancome Matte Shaker (lancome_matte_shaker)
      • Max Factor Colour Elixir Lipstick (max_factor_colour_elixir_lipstick)
      • Max Factor Honey Lacquer (max_factor_honey_lacquer)
      • Max Factor Lipfinity Lip Colour (max_factor_lipfinity_lip_colour)
      • Max Factor Lipfinity Lipstick (max_factor_lipfinity_lipstick)
      • Maybelline Color Sensational (maybelline_color_sensational)
      • Maybelline Superstay 24h (maybelline_superstay_24h)
      • Maybelline Superstay Matte (maybelline_superstay_matte)
      • Maybelline Vivid Matte Liquid (maybelline_vivid_matte_liquid)
      • Rimmel Lasting Finish (rimmel_lasting_finish)
      • Rimmel Moisture Renew (rimmel_moisture_renew)
      • Rimmel Provocalips Lipstick (rimmel_provocalips_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipstick (yves_saint_laurent_rouge_pur_couture_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Tatouage Couture (yves_saint_laurent_tatouage_couture)
    • Productfamilie (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be