x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er lippenstiften verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wunder2 lippenstift

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in lippenstift categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Wunder2 Make-up Lippen Wunderkiss Controlled Lip Plumping Gloss 8,50 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154695423.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167550447.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95393846.jpg
      Wunder2 Wunder2 Make-up Lippen Wunderkiss Controlled Lip Plumping Gloss 8,50 ml Make-up Lippen Wunderkiss Controlled Lip Plumping Gloss 8,50 ml Make-up Lippen Wunderkiss Controlled Lip Plumping Gloss 8,50 ml Casmara Revitalizing Moisturizing Cream is een crème-gel met een zacht en licht textuur. De huid krijgt een onmiddellijke vitaliteit boost, wordt de huid herstelt en krijgt een natuurlijke glans. Geschikt voor normale en gemengde huid. (1)
      Wunder2 Make-up Lippen Wunderkiss Controlled Lip Plumping Gloss 8,50 ml
      • 00637813565527
      3
      deal
      40.05 EUR
    • Wunder2 Make-up Lippen Wunderkiss Lip Plumping Gloss Cherry 4 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164452773.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155505600.jpg
      Wunder2 Wunder2 Make-up Lippen Wunderkiss Lip Plumping Gloss Cherry 4 ml Make-up Lippen Wunderkiss Lip Plumping Gloss Cherry 4 ml Make-up Lippen Wunderkiss Lip Plumping Gloss Cherry 4 ml Jouw must-have voor volumineuze, volle en glanzende lippen Een lipgloss, dat vocht geeft en in enkele minuten ingetogen volume geeft De dermaporting-technologie zorgt ervoor dat moleculen in de lippen komen en zo de lippen voller laten lijken Dierproefvrij Gemaakt in de VS (1)
      Wunder2 Make-up Lippen Wunderkiss Lip Plumping Gloss Cherry 4 ml
      • 05056153501586
      2
      deal
      28.87 EUR
    • Wunder2 Make-up Lippen Wunderkiss Essential Lip Scrub 3,90 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154623379.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95393844.jpg
      Wunder2 Wunder2 Make-up Lippen Wunderkiss Essential Lip Scrub 3,90 ml Make-up Lippen Wunderkiss Essential Lip Scrub 3,90 ml Make-up Lippen Wunderkiss Essential Lip Scrub 3,90 ml Wunderkiss Essential Lip Scrub verwijdert op zachte wijze dode huidcellen en geeft je lippen vocht - voor zachte, verzorgde en roze lippen De uit suikermicrokristallen en sheaboter bestaande formule stimuleert de celvernieuwing en laat sensuele, volle, verzorgde en onberispelijke lippen achter Onze Hydra-Lock-technologie is inbegrepen in de WUNDERKISS Essential LIP SCRUB en zorgt voor meer vochtigheid voor je lippen, die de hele dag meegaan. We gebruiken een speciaal, niet-drogend polymeer, g... (1)
      Wunder2 Make-up Lippen Wunderkiss Essential Lip Scrub 3,90 ml
      • 00637813565770
      2
      deal
      21.75 EUR
    • Wunder2 Wunderkiss Lip Gloss Rose
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164452694.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109097566.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99746014.jpg
      Wunder2 Wunder2 Wunderkiss Lip Gloss Rose Wunderkiss Lip Gloss Rose Wunderkiss Lip Gloss Rose Jouw must-have voor volumineuze, volle en glanzende lippen Een lipgloss, dat vocht geeft en in enkele minuten ingetogen volume geeft De dermaporting-technologie zorgt ervoor dat moleculen in de lippen komen en zo de lippen voller laten lijken Dierproefvrij Gemaakt in de VS (1)
      Wunder2 Wunderkiss Lip Gloss Rose
      • 05056153500084
      2
      deal
      28.87 EUR
    • Wunder2 Wunderkiss Lip Gloss Nude
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164452736.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109097462.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99745915.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91319155.jpg
      Wunder2 Wunder2 Wunderkiss Lip Gloss Nude Wunderkiss Lip Gloss Nude Wunderkiss Lip Gloss Nude Jouw must-have voor volumineuze, volle en glanzende lippen Een lipgloss, dat vocht geeft en in enkele minuten ingetogen volume geeft De dermaporting-technologie zorgt ervoor dat moleculen in de lippen komen en zo de lippen voller laten lijken Dierproefvrij Gemaakt in de VS (1)
      Wunder2 Wunderkiss Lip Gloss Nude
      • 05056153500008
      2
      deal
      28.87 EUR
    • Wunder2 Make-up Lippen Wunderkiss Lip Plumping Gloss Berry 4 ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164452744.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91478343.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109097784.jpg
      Wunder2 Wunder2 Make-up Lippen Wunderkiss Lip Plumping Gloss Berry 4 ml Make-up Lippen Wunderkiss Lip Plumping Gloss Berry 4 ml Make-up Lippen Wunderkiss Lip Plumping Gloss Berry 4 ml Jouw must-have voor volumineuze, volle en glanzende lippen Een lipgloss, dat vocht geeft en in enkele minuten ingetogen volume geeft De dermaporting-technologie zorgt ervoor dat moleculen in de lippen komen en zo de lippen voller laten lijken Dierproefvrij Gemaakt in de VS (1)
      Wunder2 Make-up Lippen Wunderkiss Lip Plumping Gloss Berry 4 ml
      • 05056153500091
      2
      deal
      28.87 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Nude DEFAULT
        • nude
      • Long lasting DEFAULT
        • ja
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • MAC DEFAULT
        • mac
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Clinique (clinique)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Collistar (collistar)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Aden + Anais (aden_anais)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia (anastasia)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astonishing (astonishing)
      • Astor (astor)
      • Aveda (aveda)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BE (be)
      • Beardburys (beardburys)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Beauty Made Easy (beauty_made_easy)
      • Benecos (benecos)
      • Boho (boho)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Declare (declare)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr Swaab (dr_swaab)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • ENDOCARE (endocare)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Excellent (excellent)
      • Eye Care Cosmetics (eye_care_cosmetics)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Garancia (garancia)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • HEMA (hema)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • Jacky M (jacky_m)
      • Jana (jana)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • John van g (john_van_g)
      • Kanebo (kanebo)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Korres (korres)
      • Kryolan (kryolan)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavertu (lavertu)
      • Lipstick Queen (lipstick_queen)
      • Living Nature (living_nature)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Make-up Studio (make_up_studio)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Masters Colors (masters_colors)
      • Matis (matis)
      • Milani (milani)
      • Nars (nars)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Piz buin (piz_buin)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Puressentiel (puressentiel)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Salvatore Ferragamo (salvatore_ferragamo)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Terre Doc (terre_doc)
      • Terry (terry)
      • Thalgo (thalgo)
      • theBalm (thebalm)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Too Faced (too_faced)
      • Tyro (tyro)
      • Und Gretel (und_gretel)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Uriage (uriage)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wibo (wibo)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Wunderbrow (wunderbrow)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • > €25 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Finish (afwerking):
      • Glans (glans)
    • Longlasting (lang_houdend):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Dermatalogisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Productvariant (group):
      • Bobbi Brown Crushed Lip Color (bobbi_brown_crushed_lip_color)
      • Bobbi Brown Luxe Lip Color (bobbi_brown_luxe_lip_color)
      • Bobbi Brown Nourishing Lip Color (bobbi_brown_nourishing_lip_color)
      • Clinique Lip Pop Colour (clinique_lip_pop_colour)
      • Clinique Long Last Soft Lipstick (clinique_long_last_soft_lipstick)
      • Clinique Pop Splash (clinique_pop_splash)
      • Collistar Art Design Lipstick (collistar_art_design_lipstick)
      • Collistar Extraordinary Duo Lipstick (collistar_extraordinary_duo_lipstick)
      • Collistar Puro Lipstick (collistar_puro_lipstick)
      • Collistar Rossetto Unico (collistar_rossetto_unico)
      • Guerlain KissKiss (guerlain_kisskiss)
      • Jeffree Star Lip Ammunition (jeffree_star_lip_ammunition)
      • Jeffree Star The Gloss (jeffree_star_the_gloss)
      • Jeffree Star Velour Liquid (jeffree_star_velour_liquid)
      • Jeffree Star Velvet Trap (jeffree_star_velvet_trap)
      • L'Oréal Color Riche Lipstick (l_ore_al_color_riche_lipstick)
      • L'Oréal Infallible Lip Paint (l_ore_al_infallible_lip_paint)
      • L'Oréal Infallible Lipstick (l_ore_al_infallible_lipstick)
      • Lancome Matte Shaker (lancome_matte_shaker)
      • Max Factor Colour Elixir Lipstick (max_factor_colour_elixir_lipstick)
      • Max Factor Honey Lacquer (max_factor_honey_lacquer)
      • Max Factor Lipfinity Lip Colour (max_factor_lipfinity_lip_colour)
      • Max Factor Lipfinity Lipstick (max_factor_lipfinity_lipstick)
      • Maybelline Color Sensational (maybelline_color_sensational)
      • Maybelline Superstay 24h (maybelline_superstay_24h)
      • Maybelline Superstay Matte (maybelline_superstay_matte)
      • Maybelline Vivid Matte Liquid (maybelline_vivid_matte_liquid)
      • Rimmel Lasting Finish (rimmel_lasting_finish)
      • Rimmel Moisture Renew (rimmel_moisture_renew)
      • Rimmel Provocalips Lipstick (rimmel_provocalips_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipstick (yves_saint_laurent_rouge_pur_couture_lipstick)
      • Yves Saint Laurent Tatouage Couture (yves_saint_laurent_tatouage_couture)
    • Productfamilie (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be