x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er longsleeves verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Alpha industries longsleeve

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in longsleeve categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Alpha industries Shirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151586253.jpg
      Alpha industries Alpha industries Shirt Shirt Shirt Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Jersey; Halstype: Ronde hals; Motief: Logoprint; Design: Rechte zoom, Recht model, Gevoerde zoom/rand, Overcut schouder; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm; Pasvorm: Regular fit; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Matig heet strijken, Niet stomen; Bevat niet-textiele delen van dierlijke oorsprong: Nee (1)
      Alpha industries Shirt
      • 04059146251452
      • API0198001000002
      1
      32.90 EUR
    • Alpha industries Shirt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151586253.jpg
      Alpha industries Alpha industries Shirt Shirt Shirt Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Jersey; Halstype: Ronde hals; Motief: Logoprint; Design: Rechte zoom, Recht model, Gevoerde zoom/rand, Overcut schouder; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm; Pasvorm: Regular fit; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Matig heet strijken, Niet stomen; Bevat niet-textiele delen van dierlijke oorsprong: Nee (1)
      Alpha industries Shirt
      • 04059146251445
      • API0198001000001
      1
      32.90 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • American vintage DEFAULT
        • american_vintage
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur product (kleur):
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Nude (nude)
      • Wit (wit)
      • Paars (paars)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Merk (brand):
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • ABOUT YOU (about_you)
      • ABOUT YOU X Gizem Emre (about_you_x_gizem_emre)
      • ABOUT YOU X MARVEL (about_you_x_marvel)
      • ABOUT YOU X PARI (about_you_x_pari)
      • Adidas (adidas)
      • Alan red (alan_red)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American vintage (american_vintage)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Asics (asics)
      • Assos (assos)
      • Avento (avento)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bardot (bardot)
      • Basic Apparel (basic_apparel)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Beeren (beeren)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Billabong (billabong)
      • Bizzy (bizzy)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Bogner (bogner)
      • Boohoo (boohoo)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Bp (bp)
      • BRAMS PARIS (brams_paris)
      • Brax (brax)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cartoon (cartoon)
      • Castelli (castelli)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Champion (champion)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Checker (checker)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Cinque (cinque)
      • CKS (cks)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Clique (clique)
      • Comma (comma)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Deus Ex Machina (deus_ex_machina)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Essenza (essenza)
      • Falke (falke)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Femi Stories (femi_stories)
      • FILA (fila)
      • Free People (free_people)
      • Fristads (fristads)
      • Frogbox (frogbox)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garage (garage)
      • Gildan (gildan)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • Hanro (hanro)
      • HEINE (heine)
      • Hejco (hejco)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Herschel (herschel)
      • Hollister (hollister)
      • Homebase (homebase)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • I.scenery (i_scenery)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jako (jako)
      • Jollein (jollein)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kappa (kappa)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Key Largo (key_largo)
      • Khujo (khujo)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lemon & soda (lemon_soda)
      • Levi's (levi_s)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Mascot (mascot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Maze (maze)
      • Mbym (mbym)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Mey (mey)
      • Minimum (minimum)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New Look (new_look)
      • Nike (nike)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Nowadays (nowadays)
      • Nudie jeans (nudie_jeans)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Oxbow (oxbow)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Palmers (palmers)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • PHYNE (phyne)
      • Pieces (pieces)
      • POC (poc)
      • Pop Copenhagen (pop_copenhagen)
      • Premium (premium)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ragdoll LA (ragdoll_la)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ragwear Plus (ragwear_plus)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rj (rj)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salt & pepper (salt_pepper)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sessun (sessun)
      • Shiwi (shiwi)
      • SikSilk (siksilk)
      • SIOEN (sioen)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Soulstar (soulstar)
      • Southpole (southpole)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Storvik (storvik)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Kooples (the_kooples)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Tricorp (tricorp)
      • True Religion (true_religion)
      • TSG (tsg)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Vans (vans)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Wal G. (wal_g_)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Worst Behavior (worst_behavior)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zizzi (zizzi)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • €40 of meer (high)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Merino (merino)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Boothals (boothals)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Henley (henley)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Overslag (overslag)
      • Polokraag (polokraag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Smokingkraag (smokingkraag)
      • V-hals (v_hals)
      • Vierkante hals (vierkante_hals)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be