x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Chillafish Bunzi loopfiets blauw Blauw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Chillafish Bunzi loopfiets blauw Blauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Chillafish Bunzi loopfiets blauw Blauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Chillafish Bunzi loopfiets blauw Blauw
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/213629764.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145611599.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/131346892.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146871637.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/93144254.jpg?ts=1
Chillafish Chillafish Bunzi loopfiets blauw Blauw Bunzi loopfiets blauw Blauw Bunzi loopfiets blauw Blauw Chillafish Bunzi Blauw - Loopfiets (1)
  • 05425029650022
2
  • Design
    • Kleur: Multi, Wit, Blauw
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Kinderen
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 2600 g
  • 64.94 90.21 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Chillafish Bunzi Blauw - Loopfiets64.94, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      2-in-1 hardloopfiets en driewieler in één: voor kinderen van 1-3 jaar Eenvoudig van de 3-wielmodus naar de 2-wielige modus wisselen zonde...90.21, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Smoby Mijn eerste Step - Cars Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216580095.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138812192.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/88931490.jpg?ts=1
      Smoby Smoby Mijn eerste Step - Cars Rood Mijn eerste Step - Cars Rood Mijn eerste Step - Cars Rood Deze step met leuke afbeeldingen van Disney Frozen is voorzien vanhandgrepen met grip, een breed stavlak en drie wielen waardoor de allerjongsten al kunnen spelen op de step. (1)
      Smoby Mijn eerste Step - Cars Rood
      • 03032164501410
      • 03032164502035
      • 03032167501363
      • 03032164501427
      1
    • Kinderkraft Loopfiets Space Peach Coral
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203891621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190080145.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209333314.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197789246.jpg?ts=1
      Kinderkraft Kinderkraft Loopfiets Space Peach Coral Loopfiets Space Peach Coral Loopfiets Space Peach Coral Het SPACE wiel van het merk Kinderkraft is een product dat het kind helpt zijn evenwicht te bewaren. Op die manier ontwikkelt hij zijn motorische vaardigheden en bereidt hij zich voor op het rijden op een klassieke fiets. Bovendien is SPACE uitgerust met een handrem, wat de veiligheid van het kind verhoogt. Bovendien is hij heel licht en de grote wielen van ondoorbreekbaar schuim maken het voor het kind gemakkelijker om zijn evenwicht te bewaren. Op de voetsteun daarentegen kan het kind zijn ... (1)
      Kinderkraft Loopfiets Space Peach Coral
      • 05902533917051
      1
    • Kettler Run Air Rood - Loopfiets
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138880809.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/104629435.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124412620.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138880717.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138880795.jpg?ts=1
      Kettler Kettler Run Air Rood - Loopfiets Run Air Rood - Loopfiets Run Air Rood - Loopfiets Kettler Run Air Rood - Loopfiets (1)
      Kettler Run Air Rood - Loopfiets
      • 04001397476382
      1
    • Smoby Loopfiets Peppa Pig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95273210.jpg?ts=1
      Smoby Smoby Loopfiets Peppa Pig Loopfiets Peppa Pig Loopfiets Peppa Pig Smoby Loopfiets Peppa Pig (1)
      Smoby Loopfiets Peppa Pig
      • 03032167701077
      1
    • min
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 64.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 64.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 64.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 64.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 64.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 64.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 64.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 64.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 64.94
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 64.94
    • teamvergelijk@vergelijk.be