x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Chillafish Quadie+Trailie kindervoertuig / loopfiets met trailier, Groen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Chillafish Quadie+Trailie kindervoertuig / loopfiets met trailier, Groen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Chillafish Quadie+Trailie kindervoertuig / loopfiets met trailier, Groen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Chillafish Quadie+Trailie kindervoertuig / loopfiets met trailier, Groen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146875801.jpg?ts=1
Chillafish Chillafish Quadie+Trailie kindervoertuig / loopfiets met trailier, Groen Quadie+Trailie kindervoertuig / loopfiets met trailier, Groen Quadie+Trailie kindervoertuig / loopfiets met trailier, Groen Chillafish Quadie+Trailie kindervoertuig / loopfiets met trailier, Groen (1)
  • 05425029650664
1
  • Design
    • Kleur: Wit, Groen, Blauw
    • Materiaal: Metaal, Kunststof, Staal
  • Algemene kenmerken
    • Montuur materiaal: Metaal
    • Geslacht: Unisex, Kinderen
  • 74.99 74.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Chillafish Quadie+Trailie kindervoertuig / loopfiets met trailier, Groen74.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Tiamo Verstelbare Loopscooter Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156061899.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167111021.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167111022.jpg?ts=1
      Tiamo Tiamo Verstelbare Loopscooter Roze Verstelbare Loopscooter Roze Verstelbare Loopscooter Roze Een vrolijke en stoeren houten loopscooter van Little Dutch, deze scooter stimuleert de ontwikkeling van het evenwicht en leert uw kindje sturen. Door met de beentjes te steppen komt uw kindje vooruit. Met zacht zadel en handvaten in bruine tint. (1)
      Tiamo Verstelbare Loopscooter Roze
      • 08713291443730
      1
    • Early Rider Lite 12" Wiel Kinderen, beige 2021 Loopfietsen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142373551.jpg?ts=1
      Early Rider Early Rider Lite 12" Wiel Kinderen, beige 2021 Loopfietsen Lite 12" Wiel Kinderen, beige 2021 Loopfietsen Lite 12" Wiel Kinderen, beige 2021 Loopfietsen Belangrijkste informatie: Aanbevolen leeftijd: 2-3 jaar; Doelgroep: Jongens, Meisjes; Loopfiets: Materiaal frame: hout; Andere kenmerken frame: weerbestendig berkenmultiplex; Type banden: Luchtbanden; Materiaal velgen: metaal; Uitrusting: Zadel: geborduurd imitatieleer, ftalaatvrij; Rem: Zonder rem; Afmetingen: Productgewicht: 3.25 kg; Bandgrootte (inch): 12; Afmetingen (L x B x H): X-Fusion O2 Pro R, 190x51 mm, Custom Tune, 22.2 mm x M8 Hardware; Details: Aanvullende gegevens: Banden: Kenda ... (1)
      Early Rider Lite 12" Wiel Kinderen, beige 2021 Loopfietsen
      • 05060213320451
      1
    • Kettler Loopfiets Kettler Run Girl
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148550139.jpg?ts=1
      Kettler Kettler Loopfiets Kettler Run Girl Loopfiets Kettler Run Girl Loopfiets Kettler Run Girl De geweldige Run is een comfortabele en zeer geschikte loopfiets voor kinderen van 2 tot 5 jaar met een minimale lengte vanaf 90 centimeter. Met een lage in... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Kettler Loopfiets Kettler Run Girl
      • 04001397435327
      • 88421
      2
      deal
    • Firstbike Loopfiets FirstBike Limited Edition Yellow With Brake
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129725967.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129725966.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129725962.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129725963.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129725965.jpg?ts=1
      Firstbike Firstbike Loopfiets FirstBike Limited Edition Yellow With Brake Loopfiets FirstBike Limited Edition Yellow With Brake Loopfiets FirstBike Limited Edition Yellow With Brake Bestel Loopfiets FirstBike Limited Edition Yellow With Brake online. Bekijk alle Overige speelgoedvoertuigen van het merk FirstBike bij Etrias. (1)
      Firstbike Loopfiets FirstBike Limited Edition Yellow With Brake
      • 08719324726009
      • 654329
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 74.02
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 74.02
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 74.02
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 74.02
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 74.02
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 74.02
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 74.02
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 74.02
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 74.02
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 74.02
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 74.02
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 74.02
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 74.02
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 74.02
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 74.02
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 74.02
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 74.02
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 74.02
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 74.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be