x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loopfietsen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Early Rider loopfiets

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loopfiets categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Early Rider Classic 12"/14" Wiel Kinderen, beige 2021 Loopfietsen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182340739.jpg?ts=1
      Early Rider Early Rider Classic 12"/14" Wiel Kinderen, beige 2021 Loopfietsen Classic 12"/14" Wiel Kinderen, beige 2021 Loopfietsen Classic 12"/14" Wiel Kinderen, beige 2021 Loopfietsen Belangrijkste informatie: Aanbevolen leeftijd: 2-3 jaar; Doelgroep: Meisjes, Jongens; Loopfiets: Materiaal frame: hout; Andere kenmerken frame: weerbestendig berkenmultiplex; Type banden: Luchtbanden; Materiaal velgen: metaal; Uitrusting: Zadel: geborduurd imitatieleer, ftalaatvrij; Rem: Zonder rem; Stuurgrepen: Zachte aanraking; Afmetingen: Productgewicht: 4.25 kg; Verstelbare zithoogte: 31.5; Bandgrootte (inch): 14 / 12; Details: Aanvullende gegevens: Kenda achterwiel: 12,5" x 3.00", Voorwi... (1)
      Early Rider Classic 12"/14" Wiel Kinderen, beige 2021 Loopfietsen
      • 05060213320468
      1
      129.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Puky DEFAULT
        • puky
      • Kettler DEFAULT
        • kettler
      • Little Dutch DEFAULT
        • little_dutch
      • Trybike DEFAULT
        • trybike
      • Banwood DEFAULT
        • banwood
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Puky (puky)
      • Kettler (kettler)
      • Yipeeh (yipeeh)
      • Janod (janod)
      • 2Cycle (2cycle)
      • Amigo (amigo)
      • Animal Riding (animal_riding)
      • Anlen (anlen)
      • Baghera (baghera)
      • Bandits and Angels (bandits_and_angels)
      • Bandits & Angels (bandits_angels)
      • Baninni (baninni)
      • Banwood (banwood)
      • Beleduc (beleduc)
      • Berg (berg)
      • Beta (beta)
      • BIG (big)
      • Bigjigs (bigjigs)
      • Bikestar (bikestar)
      • Billy (billy)
      • Bino (bino)
      • Blokker (blokker)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bobike (bobike)
      • Bohle (bohle)
      • BU Toys (bu_toys)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cannondale (cannondale)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Chillafish (chillafish)
      • Chipolino (chipolino)
      • Commencal (commencal)
      • Creme (creme)
      • Deuba (deuba)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Dipdap (dipdap)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DOLU (dolu)
      • Early Rider (early_rider)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Europlay (europlay)
      • Excelsior (excelsior)
      • Falk (falk)
      • FEBER (feber)
      • Firstbike (firstbike)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Fun (fun)
      • Ghost (ghost)
      • Globber (globber)
      • Hape (hape)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • HEMA (hema)
      • Hudora (hudora)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Imaginarium (imaginarium)
      • Injusa (injusa)
      • Jamara (jamara)
      • Kazam (kazam)
      • Kiddieland (kiddieland)
      • Kiddimoto (kiddimoto)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Lena (lena)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Micro (micro)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Momi (momi)
      • Nijdam (nijdam)
      • OUTDOOR PLAY (outdoor_play)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pintoy (pintoy)
      • Playfun (playfun)
      • Playwood (playwood)
      • Polisport (polisport)
      • Q-Play (q_play)
      • QKids (qkids)
      • Rebel Kidz (rebel_kidz)
      • Rollplay (rollplay)
      • S'Cool (s_cool)
      • Scoot & Ride (scoot_ride)
      • Scratch (scratch)
      • Serious (serious)
      • Sevi (sevi)
      • Simply (simply)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Slex (slex)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smartrike (smartrike)
      • Smoby (smoby)
      • Stamp (stamp)
      • Stiga (stiga)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Thystoys (thystoys)
      • Tiamo (tiamo)
      • Toimsa (toimsa)
      • Topmark (topmark)
      • Toyscompany (toyscompany)
      • Trybike (trybike)
      • Universal (universal)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Van Dijk (van_dijk)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Volare (volare)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Wheelybug (wheelybug)
      • Wishbone (wishbone)
      • Wishbonebike (wishbonebike)
      • WOHI (wohi)
      • Wonderworld (wonderworld)
      • Yedoo (yedoo)
      • Yvolution (yvolution)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €55 (budget)
      • €55 - €65 (low)
      • €65 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 6-12 maanden (6_12)
      • 1+ (1_jaar_en_ouder)
      • 2+ (2_)
      • 3+ (3_)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
    • Maximaal gewicht (capaciteit) (maximum_gewicht):
      • 20 kg (maximum_gewicht_20.0)
      • 25 kg (maximum_gewicht_25.0)
      • 35 kg (maximum_gewicht_35.0)
      • 50 kg (maximum_gewicht_50.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
    • Gewicht (gewicht_kg):
      • < 2,5 kg (gewicht_kg_1)
      • 2,5 kg - 3,3 kg (gewicht_kg_2)
      • 3,3 kg - 4,1 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 4,1 kg (gewicht_kg_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be