x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kiddimoto Superbike - Houten Loopmotor Evel Knievel official

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kiddimoto Superbike - Houten Loopmotor Evel Knievel official
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kiddimoto Superbike - Houten Loopmotor Evel Knievel official
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kiddimoto Superbike - Houten Loopmotor Evel Knievel official
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/208085196.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/208085207.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/207973228.jpg?ts=1
Kiddimoto Kiddimoto Superbike - Houten Loopmotor Evel Knievel official Superbike - Houten Loopmotor Evel Knievel official Superbike - Houten Loopmotor Evel Knievel official Bestel Loopfiets Kiddimoto Hero Superbike Knievel Official online. Bekijk alle Overige speelgoedvoertuigen van het merk Kiddimoto bij Etrias. (1)
  • 05060262721308
3
  • Design
    • Kleur: Grijs, Wit
    • Materiaal: Hout
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: 5+, 4+, 3+, 2+
  • Algemene kenmerken
    • Montuur materiaal: Wood
    • Aantal wielen: 2
    • Geslacht: Jongens
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 6 kg
  • Technische details
    • Wieltypes: Luchtbanden
  • 159.50 195.95 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Officieel Evel Knievel licene-product Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar Lucht-comfortabele banden gelakt met niet-giftige Child-safe-ve...159.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Geboortewinkel Geboortewinkel
      Deze ontzettend stoere loopfiets komt uit de stal van topmerk Kiddimoto en heeft het uiterlijk van een echte motor. De Hero Superbike Kni...195.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Loopfiets Kiddimoto Hero Superbike Knievel Official online. Bekijk alle Overige speelgoedvoertuigen van het merk Kiddimoto bij Etr...195.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Puky Loopfiets Puky LR1L BR Kiwi
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142373812.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151889686.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158946120.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142373814.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208620011.jpg?ts=1
      Puky Puky Loopfiets Puky LR1L BR Kiwi Loopfiets Puky LR1L BR Kiwi Loopfiets Puky LR1L BR Kiwi Puky Loopfiets 3 - 6 Jaar LR 1L BR Groen (1)
      Puky Loopfiets Puky LR1L BR Kiwi
      • 04015731040313
      • 232568
      5
    • Kids Club Loopfiets Politie Loopfiets Met 2 Wielen 12 Inch Jongens Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214388554.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225290028.jpg?ts=1
      Kids Club Kids Club Loopfiets Politie Loopfiets Met 2 Wielen 12 Inch Jongens Blauw Loopfiets Politie Loopfiets Met 2 Wielen 12 Inch Jongens Blauw Loopfiets Politie Loopfiets Met 2 Wielen 12 Inch Jongens Blauw Kids club Houten kinder Loopfiets politie (1)
      Kids Club Loopfiets Politie Loopfiets Met 2 Wielen 12 Inch Jongens Blauw
      • 04015493650089
      1
    • Berg Biky Cross Grey - Met Handrem - Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230890843.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230298019.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230890844.jpg?ts=1
      Berg Berg Biky Cross Grey - Met Handrem - Grijs Biky Cross Grey - Met Handrem - Grijs Biky Cross Grey - Met Handrem - Grijs De BERG Biky Cross Grey - Met Handrem - Grijs is een loopfiets voor kinderen in de leeftijd tussen 2 en 5 jaar. Heb jij een wat meer klassieke voorkeur? Of wil je liever door het gras en door de modder? BERG heeft de ideale loopfiets voor jou! Je hebt de keuze uit 4 uitvoeringen: Cross, Retro, City en Mini. Door het uitgesproken design en de dubbele voorvork is de BERG Biky een opvallende en stoere verschijning. De loopfiets is gemaakt van lichtgewicht magnesium, heeft een stuuruitslagbegrenz... (1)
      Berg Biky Cross Grey - Met Handrem - Grijs
      • 08715839085365
      3
    • Kinderfeets 2-in-1 Houten Loopfiets & Driewieler Tiny Tot - Cherry Red
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230731653.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159230156.jpg?ts=1
      Kinderfeets Kinderfeets 2-in-1 Houten Loopfiets & Driewieler Tiny Tot - Cherry Red 2-in-1 Houten Loopfiets & Driewieler Tiny Tot - Cherry Red 2-in-1 Houten Loopfiets & Driewieler Tiny Tot - Cherry Red De Kinderfeets Tiny Tot Bamboo is een 2-in-1 fiets die gemakkelijk kan worden omgebouwd van een driewieler naar een tweewieler! Kinderfeets Ontworpen voor jonge kinderen van 12 tot 24 maanden, Tiny Tot begint als een driewieler. Het kan desgewenst eenvoudig worden omgebouwd tot een 2-wheeler. Het is het kleinste 2-in-1 wiel op de markt! De zithoogte is instelbaar tussen 21,5 cm en 28 cm. Productdetails: Afmetingen (LxBxH): 21,5 cm x 11 cm x 19 cm gewicht: 2,3 kg Zithoogte: 21,5 tot 28 cm Mate... (1)
      Kinderfeets 2-in-1 Houten Loopfiets & Driewieler Tiny Tot - Cherry Red
      • 00850007036232
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 195.95
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 163.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 163.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 195.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 195.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 195.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 159.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 159.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 159.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 159.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 159.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 159.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 159.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 159.50
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 195.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 195.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 195.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 195.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 195.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 195.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 195.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 151.88
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 151.88
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 151.88
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 151.88
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 159.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 159.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 159.50
    • teamvergelijk@vergelijk.be