x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Puky Loopfiets Puky LR1L Rood

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Puky Loopfiets Puky LR1L Rood
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Puky Loopfiets Puky LR1L Rood
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Puky Loopfiets Puky LR1L Rood
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/111374796.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/142373899.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/142373882.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/142373894.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/142373896.jpg?ts=1
Puky Puky Loopfiets Puky LR1L Rood Loopfiets Puky LR1L Rood Loopfiets Puky LR1L Rood Puky LR 1L Rood - Loopfiets (1)
  • 04015731040030
  • 76939
1
  • Design
    • Kleur: Multi, Rood
    • Materiaal: Metaal, Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Wielmaat (inch): 12 inch
    • Montuur materiaal: Metaal
    • Soort speelgoed: Loopfiets
    • Aantal wielen: 2
    • Geslacht: Jongens, Kinderen
    • Min. lengte van kind: 90 cm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: 3+
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 5.2 kg
    • Gewicht product: 6080 g
  • Technische details
    • Wieltypes: Luchtbanden
  • publishing
    • Jaar van introductie: 2019
  • Overig
    • Gewicht van het product: 10.8 lbs
  • 129.99 129.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Puky LR 1L Rood - Loopfiets129.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Excelsior Retro Runner Loopfiets 12" Kinderen, rood 2022 Loopfietsen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219284946.jpg?ts=1
      Excelsior Excelsior Retro Runner Loopfiets 12" Kinderen, rood 2022 Loopfietsen Retro Runner Loopfiets 12" Kinderen, rood 2022 Loopfietsen Retro Runner Loopfiets 12" Kinderen, rood 2022 Loopfietsen Belangrijkste informatie: Aanbevolen leeftijd: 2-3 jaar; Doelgroep: Meisjes, Jongens; Loopfiets: Materiaal frame: staal; Uitrusting: Rem: Zonder rem; Afmetingen: Productgewicht: 3.2 kg; Bandgrootte (inch): 12; Details: Aanvullende gegevens: Banden: 12 x 2.125", Stuur: Staal, Handvat: Lederlook, Zadelpen: Staal, Naven: Staal, 16-gaats (1)
      Excelsior Retro Runner Loopfiets 12" Kinderen, rood 2022 Loopfietsen
      • 04251507971164
      1
    • Yvolution Loopfiets Yvolution Y Velo Junior Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171604424.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159549232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159549234.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159549231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166449552.jpg?ts=1
      Yvolution Yvolution Loopfiets Yvolution Y Velo Junior Rood Loopfiets Yvolution Y Velo Junior Rood Loopfiets Yvolution Y Velo Junior Rood Bestel Loopfiets Yvolution Y Velo Junior Rood online. Bekijk alle Overige speelgoedvoertuigen van het merk Yvolution bij Etrias. (1)
      Yvolution Loopfiets Yvolution Y Velo Junior Rood
      • 00816661026798
      1
    • Creme Mia 12" Loopfiets Kinderen, rood 2022 Loopfietsen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208021147.jpg?ts=1
      Creme Creme Mia 12" Loopfiets Kinderen, rood 2022 Loopfietsen Mia 12" Loopfiets Kinderen, rood 2022 Loopfietsen Mia 12" Loopfiets Kinderen, rood 2022 Loopfietsen Belangrijkste informatie: Aanbevolen leeftijd: 2-5 jaar; Doelgroep: Meisjes, Jongens; Loopfiets: Materiaal frame: staal; Andere kenmerken frame: Hi-Ten staal; Type banden: Luchtbanden; Materiaal velgen: metaal; Uitrusting: Zadel: Kinderspecifiek, imitatieleer; Rem: Zonder rem; Stuurgrepen: Velo Kraton; Afmetingen: Productgewicht: 4.6 kg; Bandgrootte (inch): 12; Breedte: 40 cm; Levering: 1 x Cream Mia 12" incl. Mandje; Details: Aanvullende gegevens: Stuur: Gepolijst aluminium, breedte: 400mm, ... (1)
      Creme Mia 12" Loopfiets Kinderen, rood 2022 Loopfietsen
      1
    • Serious Hero Pushbike Kinderen, blauw/oranje 2022 Loopfietsen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232948229.jpg?ts=1
      Serious Serious Hero Pushbike Kinderen, blauw/oranje 2022 Loopfietsen Hero Pushbike Kinderen, blauw/oranje 2022 Loopfietsen Hero Pushbike Kinderen, blauw/oranje 2022 Loopfietsen Belangrijkste informatie: Aanbevolen leeftijd: 1-3 jaar; Doelgroep: Jongens, Meisjes; Loopfiets: Materiaal frame: staal; Type banden: Luchtbanden; Materiaal velgen: metaal; Uitrusting: Rem: Zonder rem; Afmetingen: maximaal toegestane gewicht: 30 kg; Productgewicht: 5.2 kg; Bandgrootte (inch): 12; Breedte: 40 cm (1)
      Serious Hero Pushbike Kinderen, blauw/oranje 2022 Loopfietsen
      • 04052406326501
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 129.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 129.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be