x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Scratch Loopfiets Hout Formule 1

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Scratch Loopfiets Hout Formule 1
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Scratch Loopfiets Hout Formule 1
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Scratch Loopfiets Hout Formule 1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159323853.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157168756.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157171053.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157171051.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157171050.jpg?ts=1
Scratch Scratch Loopfiets Hout Formule 1 Loopfiets Hout Formule 1 Loopfiets Hout Formule 1 Scratch Loopfiets Hout Formule 1 (1)
  • 05414561814108
1
  • Design
    • Kleur: Rood
    • Materiaal: Hout
  • Algemene kenmerken
    • Montuur materiaal: Wood
    • Aantal wielen: 2
    • Geslacht: Jongens
  • 86.40 86.40 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Scratch Loopfiets Hout Formule 186.40, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Puky Loopfiets Puky LR Ride Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171587717.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149953704.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129698089.jpg?ts=1
      Puky Puky Loopfiets Puky LR Ride Zwart Loopfiets Puky LR Ride Zwart Loopfiets Puky LR Ride Zwart De Puky LR Ride is een stoere loopfiets voorzien van Big Apple-banden (50-203) met spaken. Deze geweldig mooie loopfiets is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar met een minimale lengte van 90 cm. Het ergonomische zadel en stuur zijn in hoogte verstelbaar waardoor de loopfiets aangepast kan worden op de groei van uw kind. De loopfiets is voorzien van een aluminium frame en weegt daardoor slechts 3,9 kg. De speciale achterwiel vering zorgt er voor dat uw kind comfortabel zit. En met de handige V... (1)
      Puky Loopfiets Puky LR Ride Zwart
      • 04015731040801
      • 87990
      1
    • Berg Biky Cross Grey - Met Handrem - Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230890843.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230298019.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230890844.jpg?ts=1
      Berg Berg Biky Cross Grey - Met Handrem - Grijs Biky Cross Grey - Met Handrem - Grijs Biky Cross Grey - Met Handrem - Grijs De BERG Biky Cross Grey - Met Handrem - Grijs is een loopfiets voor kinderen in de leeftijd tussen 2 en 5 jaar. Heb jij een wat meer klassieke voorkeur? Of wil je liever door het gras en door de modder? BERG heeft de ideale loopfiets voor jou! Je hebt de keuze uit 4 uitvoeringen: Cross, Retro, City en Mini. Door het uitgesproken design en de dubbele voorvork is de BERG Biky een opvallende en stoere verschijning. De loopfiets is gemaakt van lichtgewicht magnesium, heeft een stuuruitslagbegrenz... (1)
      Berg Biky Cross Grey - Met Handrem - Grijs
      • 08715839085365
      3
    • Kettler Loopfiets Kettler Run Girl
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148550139.jpg?ts=1
      Kettler Kettler Loopfiets Kettler Run Girl Loopfiets Kettler Run Girl Loopfiets Kettler Run Girl De geweldige Run is een comfortabele en zeer geschikte loopfiets voor kinderen van 2 tot 5 jaar met een minimale lengte vanaf 90 centimeter. Met een lage in... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Kettler Loopfiets Kettler Run Girl
      • 04001397435327
      • 88421
      2
      deal
    • Wishbone Loopfiets Wishbone Bike Cruise
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143859499.jpg?ts=1
      Wishbone Wishbone Loopfiets Wishbone Bike Cruise Loopfiets Wishbone Bike Cruise Loopfiets Wishbone Bike Cruise Bestel Loopfiets Wishbone Bike Cruise online. Bekijk alle Overige speelgoedvoertuigen van het merk Wishbone bij Etrias. (1)
      Wishbone Loopfiets Wishbone Bike Cruise
      • 09421904279827
      • 281454
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 88.45
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 88.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 96.09
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 96.09
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 96.09
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 88.45
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 86.40
    • teamvergelijk@vergelijk.be