x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Wishbone Loopfiets Wishbone 3 In 1 Original

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Wishbone Loopfiets Wishbone 3 In 1 Original
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Wishbone Loopfiets Wishbone 3 In 1 Original
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Wishbone Loopfiets Wishbone 3 In 1 Original
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143906138.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/138533779.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/138533782.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/138533625.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/138533787.jpg?ts=1
Wishbone Wishbone Loopfiets Wishbone 3 In 1 Original Loopfiets Wishbone 3 In 1 Original Loopfiets Wishbone 3 In 1 Original Bestel Loopfiets Wishbone 3 In 1 Original online. Bekijk alle Overige speelgoedvoertuigen van het merk Wishbone bij Etrias. (1)
  • 09421901544003
  • 144019
3
  • Design
    • Kleur: Creme, Beige
    • Materiaal: Hout
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: 2+
  • Algemene kenmerken
    • Montuur materiaal: Wood
    • Aantal wielen: 3
    • Geslacht: Jongens, Kinderen
    • Min. lengte van kind: 90 cm
  • Overig
    • Gewicht van het product: 11.9 lbs
  • 203.99 229.00 EUR 3
    3
    • PlanetHappy.be PlanetHappy.be
      Wishbonebike Original 3-in-1 houten loopfiets - Naturel De houten Wishbone Bike is de ideale 3-in-1 loopfiets. Een garantie voor jarenlan...203.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Loopfiets Wishbone 3 In 1 Original online. Bekijk alle Overige speelgoedvoertuigen van het merk Wishbone bij Etrias.229.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Wishbonebike229.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Tiamo Verstelbare Loopscooter Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156061899.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167111021.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167111022.jpg?ts=1
      Tiamo Tiamo Verstelbare Loopscooter Roze Verstelbare Loopscooter Roze Verstelbare Loopscooter Roze Een vrolijke en stoeren houten loopscooter van Little Dutch, deze scooter stimuleert de ontwikkeling van het evenwicht en leert uw kindje sturen. Door met de beentjes te steppen komt uw kindje vooruit. Met zacht zadel en handvaten in bruine tint. (1)
      Tiamo Verstelbare Loopscooter Roze
      • 08713291443730
      1
    • Early Rider Lite 12" Wiel Kinderen, beige 2021 Loopfietsen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142373551.jpg?ts=1
      Early Rider Early Rider Lite 12" Wiel Kinderen, beige 2021 Loopfietsen Lite 12" Wiel Kinderen, beige 2021 Loopfietsen Lite 12" Wiel Kinderen, beige 2021 Loopfietsen Belangrijkste informatie: Aanbevolen leeftijd: 2-3 jaar; Doelgroep: Jongens, Meisjes; Loopfiets: Materiaal frame: hout; Andere kenmerken frame: weerbestendig berkenmultiplex; Type banden: Luchtbanden; Materiaal velgen: metaal; Uitrusting: Zadel: geborduurd imitatieleer, ftalaatvrij; Rem: Zonder rem; Afmetingen: Productgewicht: 3.25 kg; Bandgrootte (inch): 12; Afmetingen (L x B x H): X-Fusion O2 Pro R, 190x51 mm, Custom Tune, 22.2 mm x M8 Hardware; Details: Aanvullende gegevens: Banden: Kenda ... (1)
      Early Rider Lite 12" Wiel Kinderen, beige 2021 Loopfietsen
      • 05060213320451
      1
    • Kettler Loopfiets Kettler Run Girl
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148550139.jpg?ts=1
      Kettler Kettler Loopfiets Kettler Run Girl Loopfiets Kettler Run Girl Loopfiets Kettler Run Girl De geweldige Run is een comfortabele en zeer geschikte loopfiets voor kinderen van 2 tot 5 jaar met een minimale lengte vanaf 90 centimeter. Met een lage in... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Kettler Loopfiets Kettler Run Girl
      • 04001397435327
      • 88421
      2
      deal
    • Firstbike Loopfiets FirstBike Limited Edition Yellow With Brake
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129725967.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129725966.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129725962.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129725963.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129725965.jpg?ts=1
      Firstbike Firstbike Loopfiets FirstBike Limited Edition Yellow With Brake Loopfiets FirstBike Limited Edition Yellow With Brake Loopfiets FirstBike Limited Edition Yellow With Brake Bestel Loopfiets FirstBike Limited Edition Yellow With Brake online. Bekijk alle Overige speelgoedvoertuigen van het merk FirstBike bij Etrias. (1)
      Firstbike Loopfiets FirstBike Limited Edition Yellow With Brake
      • 08719324726009
      • 654329
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 194.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 194.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 194.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 194.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 194.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 194.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 194.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 194.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 194.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 194.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 194.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 194.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 194.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 194.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 194.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 186.05
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 186.05
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 186.05
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 186.05
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 186.05
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 186.05
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 186.05
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 194.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 194.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 194.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 190.25
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 203.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 203.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 203.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 203.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 203.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 203.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 203.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be