x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loopfietsen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wonder-World loopfiets

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loopfiets categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Wonder-World Loopwagen Wonderworld Draak 60x31x47 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138884434.jpg
      Wonder-World Wonder-World Loopwagen Wonderworld Draak 60x31x47 cm Loopwagen Wonderworld Draak 60x31x47 cm Loopwagen Wonderworld Draak 60x31x47 cm Deze 3-in-1 loopdraak van Wonderworld is ideaal voor binnen- en buitengebruik door jonge kinderen. Hij kan dienen als loopspeelgoed, knuffel en vervoer. Het loopframe bestaat uit een stevige houten onderkant die verwijderd kan worden en gebruikt kan worden als step/looprek en een pluizige draak met gerimpelde oren en een pieper die verandert in een knuffeldraak als hij losgemaakt wordt van het frame. Met deze 2 delen samen is hij een leuk loopspeelgoed met handvatten. (1)
      Wonder-World Loopwagen Wonderworld Draak 60x31x47 cm
      • 08851285218169
      1
      most_sold
      99.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Puky DEFAULT
        • puky
      • Kettler DEFAULT
        • kettler
      • Chillafish DEFAULT
        • chillafish
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Puky (puky)
      • Kettler (kettler)
      • Janod (janod)
      • Authentic Sports (authentic_sports)
      • Axi (axi)
      • Baghera (baghera)
      • Baninni (baninni)
      • Beleduc (beleduc)
      • BERG (berg)
      • Berg Toys (berg_toys)
      • Big (big)
      • Billy (billy)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Brumee (brumee)
      • Childhome (childhome)
      • Chillafish (chillafish)
      • Creme (creme)
      • Cube (cube)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Early Rider (early_rider)
      • Edco (edco)
      • Falk (falk)
      • FEBER (feber)
      • Firstbike (firstbike)
      • FreeON (freeon)
      • Gepetto (gepetto)
      • Geuther (geuther)
      • Ghost (ghost)
      • Goki (goki)
      • Hape (hape)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Huismerk (huismerk)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Injusa (injusa)
      • Kazam (kazam)
      • Kiddieland (kiddieland)
      • Kiddimoto (kiddimoto)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Lekmer AB (lekmer_ab)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Loekie (loekie)
      • Mookie (mookie)
      • Nijdam (nijdam)
      • Orbea (orbea)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pinolino (pinolino)
      • Playfun (playfun)
      • Polisport (polisport)
      • Rebel Kidz (rebel_kidz)
      • Retro Roller (retro_roller)
      • Rolly toys (rolly_toys)
      • S'Cool (s_cool)
      • Scoot & Ride (scoot_ride)
      • Sebra (sebra)
      • Sevi (sevi)
      • Smoby (smoby)
      • Step 2 (step_2)
      • Step2 (step2)
      • Tidlo (tidlo)
      • Trybike (trybike)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Van Dijk Toys (van_dijk_toys)
      • Vdm (vdm)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wheelybug (wheelybug)
      • Wishbone (wishbone)
      • Wonder-World (wonder_world)
      • Wonderworld (wonderworld)
      • Xootz (xootz)
      • Yedoo (yedoo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €55 (budget)
      • €55 - €65 (low)
      • €65 - €90 (medium)
      • > €90 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Geslacht (geslacht):
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Kinder (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Gewicht (gewicht):
      • < 2 kg (gewicht_2)
      • 2 kg - 3.6 kg (gewicht_2_3.6)
      • 3.6 kg - 5.5 kg (gewicht_3.6_5.5)
      • ≥ 5.5 kg (gewicht_5.5)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 3-4 jaar (3_4_jaar)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Maximaal gewicht (capaciteit) (maximaal_gewicht_capaciteit_):
      • 0.0 kg (maximaal_gewicht_capaciteit__0.0)
      • 20.0 kg (maximaal_gewicht_capaciteit__20.0)
      • 22.5 kg (maximaal_gewicht_capaciteit__22.5)
      • 23.0 kg (maximaal_gewicht_capaciteit__23.0)
      • 25.0 kg (maximaal_gewicht_capaciteit__25.0)
      • 30.0 kg (maximaal_gewicht_capaciteit__30.0)
      • 40.0 kg (maximaal_gewicht_capaciteit__40.0)
      • 50.0 kg (maximaal_gewicht_capaciteit__50.0)
      • 60.0 kg (maximaal_gewicht_capaciteit__60.0)
      • 5500.0 kg (maximaal_gewicht_capaciteit__5500.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be