x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loungestoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    House Doctor loungestoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loungestoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • House Doctor Colony Loungestoel Naturel (bruin)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137974162.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132216436.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105744474.jpg
      House Doctor House Doctor Colony Loungestoel Naturel (bruin) Colony Loungestoel Naturel (bruin) Colony Loungestoel Naturel (bruin) Deze heerlijke House Doctor Colony loungestoel is gemaakt van gevlochten en geschilderd rotan. De ronde vormen zorgen voor een koloniale uitstraling, dus het is wel duidelijk waar de stoel zijn naam aan dankt. Mooi in een landelijk interieur. (1)
      House Doctor Colony Loungestoel Naturel (bruin)
      • 05707644265585
      1
      294.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dutchbone DEFAULT
        • dutchbone
      • Exotan DEFAULT
        • exotan
      • Vitra DEFAULT
        • vitra
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Exotan (exotan)
      • Vitra (vitra)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Emu (emu)
      • 21DEG (21deg)
      • Amazonas (amazonas)
      • By-Boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Eleonora (eleonora)
      • Express (express)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • HK Living (hk_living)
      • Household Hardware (household_hardware)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Le Studio (le_studio)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Malagoon (malagoon)
      • Mica (mica)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €350 (budget)
      • €350 - €705 (low)
      • €705 - €1330 (medium)
      • > €1330 (high)
    • Weerbestendig (weerbestendig):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Creme (creme)
      • Paars (paars)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Verrijdbaar (verrijdbaar):
      • Nee (nee)
    • Gewicht (gewicht):
      • 0.026 kg (gewicht_0.026)
      • 9.0 kg (gewicht_9.0)
      • 22.0 kg (gewicht_22.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • 38.0 cm (hoogte_cm_38.0)
      • 68.0 cm (hoogte_cm_68.0)
      • 72.0 cm (hoogte_cm_72.0)
      • 72.5 cm (hoogte_cm_72.5)
      • 76.0 cm (hoogte_cm_76.0)
      • 79.0 cm (hoogte_cm_79.0)
      • 85.0 cm (hoogte_cm_85.0)
      • 87.0 cm (hoogte_cm_87.0)
      • 88.0 cm (hoogte_cm_88.0)
      • 156.0 cm (hoogte_cm_156.0)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • 65 cm (diepte_in_cm_65.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be