x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loungestoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kave Home loungestoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loungestoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Kave Home Laurent Stoel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137971988.jpg
      Kave Home Kave Home Laurent Stoel Laurent Stoel Laurent Stoel Zo zie je ze niet vaak, deze toffe Kave Home Laurent stoel. Zijn natuurlijke look heeft hij te danken aan het massief, teakhouten frame. Maar het leukste aan deze stoel moet nog komen: de originele zitting die gemaakt is van polyrattan. Heel hip! (1)
      Kave Home Laurent Stoel
      • 08433840303321
      1
      210.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Dutchbone DEFAULT
        • dutchbone
      • Exotan DEFAULT
        • exotan
      • Vitra DEFAULT
        • vitra
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Exotan (exotan)
      • Vitra (vitra)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Emu (emu)
      • 21DEG (21deg)
      • Amazonas (amazonas)
      • By-Boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Eleonora (eleonora)
      • Express (express)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • HK Living (hk_living)
      • Household Hardware (household_hardware)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Le Studio (le_studio)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Malagoon (malagoon)
      • Mica (mica)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €350 (budget)
      • €350 - €705 (low)
      • €705 - €1330 (medium)
      • > €1330 (high)
    • Weerbestendig (weerbestendig):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Creme (creme)
      • Paars (paars)
    • Materiaal (materiaal):
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Verrijdbaar (verrijdbaar):
      • Nee (nee)
    • Gewicht (gewicht):
      • 0.026 kg (gewicht_0.026)
      • 9.0 kg (gewicht_9.0)
      • 22.0 kg (gewicht_22.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • 38.0 cm (hoogte_cm_38.0)
      • 68.0 cm (hoogte_cm_68.0)
      • 72.0 cm (hoogte_cm_72.0)
      • 72.5 cm (hoogte_cm_72.5)
      • 76.0 cm (hoogte_cm_76.0)
      • 79.0 cm (hoogte_cm_79.0)
      • 85.0 cm (hoogte_cm_85.0)
      • 87.0 cm (hoogte_cm_87.0)
      • 88.0 cm (hoogte_cm_88.0)
      • 156.0 cm (hoogte_cm_156.0)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • 65 cm (diepte_in_cm_65.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be