x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bestway Luchtbed Aeroluxe Queen tweepersoons met ingebouwde pomp grijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bestway Luchtbed Aeroluxe Queen tweepersoons met ingebouwde pomp grijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bestway Luchtbed Aeroluxe Queen tweepersoons met ingebouwde pomp grijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bestway Luchtbed Aeroluxe Queen tweepersoons met ingebouwde pomp grijs
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/102420085.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218964996.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237085353.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237085358.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/113816632.jpg?ts=1
Bestway Bestway Luchtbed Aeroluxe Queen tweepersoons met ingebouwde pomp grijs Luchtbed Aeroluxe Queen tweepersoons met ingebouwde pomp grijs Luchtbed Aeroluxe Queen tweepersoons met ingebouwde pomp grijs Bestway Tritech 22 cm luchtbed - tweepersoons (1)
  • 06942138985542
  • 06942138948493
  • 06942138914238
2
  • Technische details
    • Aantal personen: 2
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 15 cm
  • Design
    • Materiaal: Kunststof, Vinyl
    • Kleur: Zwart, Grijs, Groen
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 42.97 48.44 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Bestway Tritech 22 cm luchtbed - tweepersoons42.97, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Speelgoeddebetuwe Speelgoeddebetuwe
      Bestway luchtbed met ingebouwd kussen. Liggedeelte 22 cm hoog, met kussen 30 cm.48.44, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Intex Luchtbed Dura-Beam Deluxe Comfort Plush twinsize 99x191x46 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157957996.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228529993.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228530000.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228529995.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228529997.jpg?ts=1
      Intex Intex Luchtbed Dura-Beam Deluxe Comfort Plush twinsize 99x191x46 cm Luchtbed Dura-Beam Deluxe Comfort Plush twinsize 99x191x46 cm Luchtbed Dura-Beam Deluxe Comfort Plush twinsize 99x191x46 cm Dit Dura-Beam Deluxe serie Comfort Plush luchtbed 64412NP van Intex met ingebouwde, elektrische pomp is aanzienlijk sterker, lichter en comfortabeler dan conventionele luchtbedden en biedt een stressvrije slaapervaring. Het luchtbed is voorzien van een Fiber-Tech technologie die je gasten een betere ondersteuning en stevigheid biedt. De krachtige, ingebouwde pomp zorgt voor probleemloos opblazen en leeglopen. De dubbellaagse, comfortabele bovenlaag biedt een comfortabel en glad slaapoppervlak... (2)
      Intex Luchtbed Dura-Beam Deluxe Comfort Plush twinsize 99x191x46 cm
      • 08719883723907
      1
    • Intex Downy Airbed Queen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143316462.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182500281.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182500554.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213162975.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182500556.jpg?ts=1
      Intex Intex Downy Airbed Queen Downy Airbed Queen Downy Airbed Queen Dit simpele, maar comfortabele luchtbed is ideaal voor op de camping of als je gasten over de vloer krijgt. Ideaal voor een paar nachtjes. Comfortabel, makkelijk te reinigen en waterproof. De Classic Downy is het luchtbed voor iedereen die een simpel luchtbed zoekt, tegen een superscherpe prijs. (1)
      Intex Downy Airbed Queen
      • 00078257687596
      • 06941057467597
      • 68759
      1
    • Intex Prime Comfort Queen luchtbed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223894559.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149472997.jpg?ts=1
      Intex Intex Prime Comfort Queen luchtbed Prime Comfort Queen luchtbed Prime Comfort Queen luchtbed Op zoek naar een luchtbed dat meer op jouw traditionele bed lijkt dan op een luchtbed? Het Intex Prime Comfort luchtbed geeft jouw dit gevoel door de dubbellaagse constructie. Daarnaast zorgt de hoogte van 51 cm en de Fiber-Tech technologie ervoor dat je op een stevig en comfortabel luchtbed wakker wordt. (1)
      Intex Prime Comfort Queen luchtbed
      • 06941057405223
      1
      deal
    • Intex Luchtbed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217739129.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100851836.jpg?ts=1
      Intex Intex Luchtbed Luchtbed Luchtbed Dit Intex Downy luchtbed is perfect geschikt om mee te nemen wanneer je gaat kamperen. Dankzij het smalle formaat van dit luchtbed (76 centimeter) past het luchtbed in vrijwel iedere tent. Een unieke "wave-beam" constructie zorgt ervoor dat oneffenheden in de ondergrond, veroorzaakt door bijvoorbeeld graspollen, niet meer voelbaar zijn. Een goede nachtrust is dus gegarandeerd. Tevens ben je door de ingebouwde voetpomp ten alle tijden verzekerd van een optimaal opgeblazen luchtbed. (3)
      Intex Luchtbed
      • 06941057466958
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 48.69
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 39.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 44.26
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 44.25
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 44.26
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 44.26
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 44.26
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 43.89
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 39.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 46.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 46.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 46.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 45.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 44.25
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 44.25
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 44.25
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 44.25
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 44.25
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 44.25
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 44.25
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 40.98
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 41.80
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 41.94
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 41.94
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 41.95
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 41.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 48.44
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 48.44
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 43.35
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 43.35
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 43.37
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 44.22
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 41.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 42.37
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 42.79
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 43.65
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 43.65
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 43.65
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 43.77
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 43.77
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 43.77
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 43.77
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 43.77
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 43.77
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 43.77
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 43.77
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 43.77
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 43.77
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 48.44
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 48.44
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 41.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 41.95
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 41.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 41.95
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 41.95
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 41.95
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 41.95
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 43.22
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 44.59
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 44.59
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 43.69
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 42.01
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 43.25
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 43.25
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 42.97
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 42.97
    • teamvergelijk@vergelijk.be