x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Coleman Maxi Comfort Bed Single

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Coleman Maxi Comfort Bed Single
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Coleman Maxi Comfort Bed Single
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Coleman Maxi Comfort Bed Single
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105124210.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/199651881.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145618153.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/216457348.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/216457345.jpg?ts=1
Coleman Coleman Maxi Comfort Bed Single Maxi Comfort Bed Single Maxi Comfort Bed Single Dit luchtbed is speciaal ontworpen voor de wat langere personen. Door de lengte van dit luchtbed (1,98cm) is deze ideaal voor de wat langere personen tevens is dit luchtbed het langste luchtbed uit ons assortiment. Doordat het ventiel voorzien is van een dubbel lock systeem is de kans op lekkages minimaal is. Dit luchtbed kunt u handig meenemen of opbergen in de draagtas die daar bij geleverd wordt. (1)
  • 03138522064457
  • 03138522082611
  • 2000021963
1
  • Technische details
    • Aantal personen: 1
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 82 cm
    • Hoogte: 22 cm
    • Lengte: 198 cm
    • Diepte: 198 cm
    • Gewicht: 2.6 kg
  • Design
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof, Fluweel
    • Kleur: Grijs, Groen
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • 42.00 42.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Coleman Maxi Comfort Single Luchtbed - 1-Persoons - 198 x 82 x 22 cm42.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Intex Luchtbed Dura-Beam Deluxe Comfort Plush twinsize 99x191x46 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157957996.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228529993.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228530000.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228529995.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228529997.jpg?ts=1
      Intex Intex Luchtbed Dura-Beam Deluxe Comfort Plush twinsize 99x191x46 cm Luchtbed Dura-Beam Deluxe Comfort Plush twinsize 99x191x46 cm Luchtbed Dura-Beam Deluxe Comfort Plush twinsize 99x191x46 cm Dit Dura-Beam Deluxe serie Comfort Plush luchtbed 64412NP van Intex met ingebouwde, elektrische pomp is aanzienlijk sterker, lichter en comfortabeler dan conventionele luchtbedden en biedt een stressvrije slaapervaring. Het luchtbed is voorzien van een Fiber-Tech technologie die je gasten een betere ondersteuning en stevigheid biedt. De krachtige, ingebouwde pomp zorgt voor probleemloos opblazen en leeglopen. De dubbellaagse, comfortabele bovenlaag biedt een comfortabel en glad slaapoppervlak... (2)
      Intex Luchtbed Dura-Beam Deluxe Comfort Plush twinsize 99x191x46 cm
      • 08719883723907
      1
    • Intex Downy Airbed Queen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143316462.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182500281.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182500554.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213162975.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182500556.jpg?ts=1
      Intex Intex Downy Airbed Queen Downy Airbed Queen Downy Airbed Queen Dit simpele, maar comfortabele luchtbed is ideaal voor op de camping of als je gasten over de vloer krijgt. Ideaal voor een paar nachtjes. Comfortabel, makkelijk te reinigen en waterproof. De Classic Downy is het luchtbed voor iedereen die een simpel luchtbed zoekt, tegen een superscherpe prijs. (1)
      Intex Downy Airbed Queen
      • 00078257687596
      • 06941057467597
      • 68759
      1
    • Intex Prime Comfort Queen luchtbed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223894559.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149472997.jpg?ts=1
      Intex Intex Prime Comfort Queen luchtbed Prime Comfort Queen luchtbed Prime Comfort Queen luchtbed Op zoek naar een luchtbed dat meer op jouw traditionele bed lijkt dan op een luchtbed? Het Intex Prime Comfort luchtbed geeft jouw dit gevoel door de dubbellaagse constructie. Daarnaast zorgt de hoogte van 51 cm en de Fiber-Tech technologie ervoor dat je op een stevig en comfortabel luchtbed wakker wordt. (1)
      Intex Prime Comfort Queen luchtbed
      • 06941057405223
      1
      deal
    • Intex Luchtbed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217739129.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100851836.jpg?ts=1
      Intex Intex Luchtbed Luchtbed Luchtbed Dit Intex Downy luchtbed is perfect geschikt om mee te nemen wanneer je gaat kamperen. Dankzij het smalle formaat van dit luchtbed (76 centimeter) past het luchtbed in vrijwel iedere tent. Een unieke "wave-beam" constructie zorgt ervoor dat oneffenheden in de ondergrond, veroorzaakt door bijvoorbeeld graspollen, niet meer voelbaar zijn. Een goede nachtrust is dus gegarandeerd. Tevens ben je door de ingebouwde voetpomp ten alle tijden verzekerd van een optimaal opgeblazen luchtbed. (3)
      Intex Luchtbed
      • 06941057466958
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 38.75
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 38.75
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 41.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 43.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 43.75
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 43.75
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 43.75
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 43.75
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 43.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 43.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 43.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 43.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 43.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 43.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 41.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 41.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 41.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 43.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 43.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 43.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 43.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 43.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 43.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 43.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 39.88
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 39.88
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 39.88
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 39.88
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 39.88
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 39.88
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 39.88
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 39.88
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 39.88
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 39.88
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 39.88
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 39.88
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 39.88
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 39.88
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 37.89
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 39.88
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 39.88
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 39.88
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 39.88
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 39.88
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 39.88
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 42.49
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 42.49
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 42.19
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 42.25
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 42.25
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 42.25
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 42.25
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 42.25
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 42.25
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 42.25
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 65.77
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 65.77
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 65.77
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 65.77
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 65.77
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 65.77
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 65.77
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 65.77
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 68.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 68.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 68.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 68.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 68.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 68.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 68.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 68.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 68.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 68.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 68.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 68.90
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 66.94
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 42.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 42.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be