x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

High Peak Multi Comfort Plus Luchtbed - 2-Persoons - Grijs-Donkergrijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews High Peak Multi Comfort Plus Luchtbed - 2-Persoons - Grijs-Donkergrijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties High Peak Multi Comfort Plus Luchtbed - 2-Persoons - Grijs-Donkergrijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
High Peak Multi Comfort Plus Luchtbed - 2-Persoons - Grijs-Donkergrijs
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/210031541.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/138882776.jpg?ts=1
High Peak High Peak Multi Comfort Plus Luchtbed - 2-Persoons - Grijs-Donkergrijs Multi Comfort Plus Luchtbed - 2-Persoons - Grijs-Donkergrijs Multi Comfort Plus Luchtbed - 2-Persoons - Grijs-Donkergrijs Belangrijkste informatie: Type: luchtbed; Aantal slaapplaatsen: twee; Functies: Eigenschappen: Vouwbaar, Opblaasbaar, Geïntegreerde pomp; Luchtbed: Materiaal: 100 % polyvinylchloride; Materiaal oppervlak: 100 % viscose; Afmetingen: Maximale capaciteit: 250 kg; Verpakkingsgrootte (L x B x H): 38 X 18 X 28; Lengte (cm): 198 cm; Hoogte (cm): 22 cm; Breedte (cm): 137 cm; Details: Aanvullende gegevens: 2 aparte luchtkamers, Antislip-functie (onderkant), binnen enkele minuten opgeblazen door middel... (1)
  • 04001690400534
1
deal
  • Technische details
    • Aantal personen: 2
    • Inklapbaar: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 137 cm
    • Hoogte: 22 cm
    • Lengte: 198 cm
    • Gewicht: 4.4 kg
  • Algemene kenmerken
    • Zelf opblaasbaar: Nee
    • Geslacht: Unisex, Dames
    • Productiejaar: 2018
  • Design
    • Materiaal: Kunststof, Viscose
    • Kleur: Grijs, Zwart, Groen
    • Opblaasbaar: Ja
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 250 kg
  • 74.99 79.99 EUR 1
    1
    • Campz.be Campz.be
      Belangrijkste informatie: Type: luchtbed; Aantal slaapplaatsen: twee; Functies: Eigenschappen: Vouwbaar, Opblaasbaar, Geïntegreerde pomp;...
      74.99, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Intex Hello Kitty Inflatable Kids Chair
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96785046.jpg?ts=1
      Intex Intex Hello Kitty Inflatable Kids Chair Hello Kitty Inflatable Kids Chair Hello Kitty Inflatable Kids Chair Hello Kitty opblaasbare kinderstoel (1)
      Intex Hello Kitty Inflatable Kids Chair
      • 00078257485086
      1
    • Intex Luchtmatras 18-pocket suntanner mat 188cm x 71cm - Intex Intex Opblaasfiguur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213942031.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236731500.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212138866.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200265772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234688171.jpg?ts=1
      Intex Intex Luchtmatras 18-pocket suntanner mat 188cm x 71cm - Intex Intex Opblaasfiguur Luchtmatras 18-pocket suntanner mat 188cm x 71cm - Intex Intex Opblaasfiguur Luchtmatras 18-pocket suntanner mat 188cm x 71cm - Intex Intex Opblaasfiguur Intex Suntanner Lounge 188x71cm Assorti (1)
      Intex Luchtmatras 18-pocket suntanner mat 188cm x 71cm - Intex Intex Opblaasfiguur
      • 06941057408897
      • 59894NP
      1
    • Intex - Luchtbed Comfort-Plush Elevated Twin - 1-Persoons
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223788984.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184001510.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233821635.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164313007.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137586339.jpg?ts=1
      Intex Intex - Luchtbed Comfort-Plush Elevated Twin - 1-Persoons - Luchtbed Comfort-Plush Elevated Twin - 1-Persoons - Luchtbed Comfort-Plush Elevated Twin - 1-Persoons Intex Comfort Plush Elevated Twin Luchtbed - 1-persoons - 191x99x46 cm (1)
      Intex - Luchtbed Comfort-Plush Elevated Twin - 1-Persoons
      • 00078257644124
      1
    • Bo Camp Luchtbed - Tube Prestige - 1-persoons - 200x70x10 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158520249.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124490367.jpg?ts=1
      Bo Camp Bo Camp Luchtbed - Tube Prestige - 1-persoons - 200x70x10 Cm Luchtbed - Tube Prestige - 1-persoons - 200x70x10 Cm Luchtbed - Tube Prestige - 1-persoons - 200x70x10 Cm Bo-Camp - Tube Prestige Luchtbed - 1-persoons - 200x70x10 cm (1)
      Bo Camp Luchtbed - Tube Prestige - 1-persoons - 200x70x10 Cm
      • 08712013066103
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 69.98
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 65.59
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 65.59
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 69.98
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 65.59
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 65.59
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 65.59
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 65.59
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 65.59
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 65.59
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 65.59
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 65.59
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 65.59
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 65.59
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 65.59
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 65.59
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 65.59
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 65.59
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 69.98
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 69.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 69.98
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 69.98
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 69.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 69.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 69.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 69.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 69.98
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 69.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 69.98
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 62.29
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 62.29
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 62.29
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 62.29
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 62.29
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 66.14
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 61.79
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 59.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.89
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 59.79
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.79
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 59.69
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.69
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 59.59
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.59
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.59
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 59.49
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 59.49
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 59.09
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 64.98
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 64.98
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 64.98
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 64.98
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 54.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 59.98
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 59.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 59.98
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 74.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be