x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Intex Kidz Travel Bed Set

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Intex Kidz Travel Bed Set
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Intex Kidz Travel Bed Set
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Intex Kidz Travel Bed Set
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/148800520.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182505383.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182505384.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182505055.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223910583.jpg?ts=1
Intex Intex Kidz Travel Bed Set Kidz Travel Bed Set Kidz Travel Bed Set Intex Kidz Travel luchtbed set Het Intex Kidz Travel luchtbed set is ideaal geschikt om te gebruiken als logeerbed voor kinderen van 3 tot 6 jaar. Dit luchtbed is de perfecte combinatie tussen comfort, gemak en veelzijdigheid. Zo is het luchtbed voorzien van een omringend frame en is het binnenmatras uitneembaar. Ideaal wanneer je een extra slaapplek wilt creëren of het huidige slaapoppervlak wilt verdiepen voor extra comfort. Door dit luchtbed kunnen kinderen ook op andere plaatsen comfortab... (2)
  • 00078257668106
  • 06941057468105
  • 66810NP
1
  • Technische details
    • Aantal personen: 1
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 107 cm
    • Hoogte: 25 cm
    • Diepte: 168 cm
    • Gewicht: 4.3 kg
  • Design
    • Materiaal: Vinyl, Kunststof
    • Kleur: Beige, Multi, Creme, Wit, Groen, Grijs
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Jongens, Meisjes, Kinderen, Unisex
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
    • Leeftijdsindicatie: 12+, 5+, 3+, 4+
  • 32.99 32.99 EUR 1
    1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Intex Kinder Reisbed Luchtbed - 1-persoons - 168x107x25 cm32.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Intex Hello Kitty Inflatable Kids Chair
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96785046.jpg?ts=1
      Intex Intex Hello Kitty Inflatable Kids Chair Hello Kitty Inflatable Kids Chair Hello Kitty Inflatable Kids Chair Hello Kitty opblaasbare kinderstoel (1)
      Intex Hello Kitty Inflatable Kids Chair
      • 00078257485086
      1
    • Intex Luchtmatras 18-pocket suntanner mat 188cm x 71cm - Intex Intex Opblaasfiguur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213942031.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236731500.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212138866.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200265772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234688171.jpg?ts=1
      Intex Intex Luchtmatras 18-pocket suntanner mat 188cm x 71cm - Intex Intex Opblaasfiguur Luchtmatras 18-pocket suntanner mat 188cm x 71cm - Intex Intex Opblaasfiguur Luchtmatras 18-pocket suntanner mat 188cm x 71cm - Intex Intex Opblaasfiguur Intex Suntanner Lounge 188x71cm Assorti (1)
      Intex Luchtmatras 18-pocket suntanner mat 188cm x 71cm - Intex Intex Opblaasfiguur
      • 06941057408897
      • 59894NP
      1
    • Intex - Luchtbed Comfort-Plush Elevated Twin - 1-Persoons
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223788984.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184001510.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233821635.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164313007.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137586339.jpg?ts=1
      Intex Intex - Luchtbed Comfort-Plush Elevated Twin - 1-Persoons - Luchtbed Comfort-Plush Elevated Twin - 1-Persoons - Luchtbed Comfort-Plush Elevated Twin - 1-Persoons Intex Comfort Plush Elevated Twin Luchtbed - 1-persoons - 191x99x46 cm (1)
      Intex - Luchtbed Comfort-Plush Elevated Twin - 1-Persoons
      • 00078257644124
      1
    • Bo Camp Luchtbed - Tube Prestige - 1-persoons - 200x70x10 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158520249.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124490367.jpg?ts=1
      Bo Camp Bo Camp Luchtbed - Tube Prestige - 1-persoons - 200x70x10 Cm Luchtbed - Tube Prestige - 1-persoons - 200x70x10 Cm Luchtbed - Tube Prestige - 1-persoons - 200x70x10 Cm Bo-Camp - Tube Prestige Luchtbed - 1-persoons - 200x70x10 cm (1)
      Bo Camp Luchtbed - Tube Prestige - 1-persoons - 200x70x10 Cm
      • 08712013066103
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 40.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 40.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 40.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 40.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 40.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 40.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 40.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 40.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 40.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 40.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 40.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 40.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 40.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 40.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 40.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 40.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 40.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 40.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 40.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 40.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 40.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 40.90
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 40.90
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 40.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 41.19
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 41.19
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 41.19
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 41.19
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 41.19
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 41.19
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 41.19
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 41.19
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 41.19
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 41.19
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 41.19
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 46.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 46.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 46.89
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 30.19
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 30.49
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 30.49
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 32.01
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 32.01
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 32.01
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 32.01
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 32.01
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 46.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 32.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be