x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Adam Audio speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Adam Audio ADAM A7X
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/24880709.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107837175.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124350733.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/24880710.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/24880711.jpg
      Adam Audio Adam Audio ADAM A7X ADAM A7X ADAM A7X Uitzonderlijke Duitse techniek Eigenschappen ADAM's gepatenteerde 7" X-ART tweeter Krachtige 100 Watt PwM-versterker reproduceert de beste sonische details en nuances Duitse handgemaakte precisie X-ART Tweeter (1)
      Adam Audio ADAM A7X
      • 04260113132111
      • 04260110620017
      • A7X
      2
      deal
      539.00 EUR
    • Adam Audio ADAM T5V
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118499998.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107837170.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107837168.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107837169.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127850508.jpg
      Adam Audio Adam Audio ADAM T5V ADAM T5V ADAM T5V Adam staat voor kwaliteit, ook bij de Adam T5V actieve studiomonitor. Wat deze speaker voor deze prijs neerzet is ongelooflijk, en Adam is echt zo'n merk dat je in de grote studio's tegenkomt. Kwaliteit gegarandeerd! (1)
      Adam Audio ADAM T5V
      • 04260113133620
      • T5V
      2
      deal
      166.00 EUR
    • Adam Audio A77XR actieve studiomonitor rechts (per stuk)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118825829.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127852646.jpg
      Adam Audio Adam Audio A77XR actieve studiomonitor rechts (per stuk) A77XR actieve studiomonitor rechts (per stuk) A77XR actieve studiomonitor rechts (per stuk) De ADAM A77X studio monitor heeft een horizontaal ontwerp. Hierdoor zitten de woofers en hoogdrivers op dezelfde hoogte. De monitor is voorzien van diverse versterkers, elk met een eigen functie. Dit is de rechter monitor. (1)
      Adam Audio A77XR actieve studiomonitor rechts (per stuk)
      • 04260113132562
      2
      deal
      845.00 EUR
    • Adam Audio ADAM A5X
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132607298.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107389253.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107389251.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151708396.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/27522350.jpg
      Adam Audio Adam Audio ADAM A5X ADAM A5X ADAM A5X De A5X van ADAM is een nearfield, twee-weg, actieve DJ & studio monitor met een vijf-inch woofer. Levering per stuk. (1)
      Adam Audio ADAM A5X
      • 04260110610018
      • 04260113132104
      • A5X
      2
      deal
      379.00 EUR
    • Adam Audio ADAM T7V
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143635082.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107837166.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107837164.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107837167.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107837165.jpg
      Adam Audio Adam Audio ADAM T7V ADAM T7V ADAM T7V Adam staat voor kwaliteit, ook bij de Adam T7V actieve studiomonitor. Wat deze speaker voor deze prijs neerzet is ongelooflijk, en Adam is echt zo'n merk dat je in de grote studio's tegenkomt. Kwaliteit gegarandeerd! (1)
      Adam Audio ADAM T7V
      • 04260113133675
      • T7V
      2
      deal
      194.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Twee speakers DEFAULT
        • aantal_luidsprekers_2.0
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adam (adam)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adastra (adastra)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Alto pro (alto_pro)
      • Amazon (amazon)
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • ANT (ant)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Arctic (arctic)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audiophony (audiophony)
      • Auna (auna)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • AWOX (awox)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Beyma (beyma)
      • BLUCAVE (blucave)
      • Bluesound (bluesound)
      • Caliber (caliber)
      • Canton (canton)
      • Celestion (celestion)
      • Clavia Nord (clavia_nord)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • DB Technologies (db_technologies)
      • Denon (denon)
      • Denon professional (denon_professional)
      • Devine (devine)
      • Divoom (divoom)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynacord (dynacord)
      • Dynavox (dynavox)
      • Edifier (edifier)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Electronic-Star (electronic_star)
      • Eminence (eminence)
      • ESI (esi)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fender (fender)
      • Fenton (fenton)
      • Fluid (fluid)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Genelec (genelec)
      • Google (google)
      • Google Nest (google_nest)
      • GROHE (grohe)
      • HeadRush (headrush)
      • Heco (heco)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • HQ Power (hq_power)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • Ices (ices)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • Jabra (jabra)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • Klipsch (klipsch)
      • Korg (korg)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Libratone (libratone)
      • Logitech (logitech)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Malone (malone)
      • Microlab (microlab)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • N-Gear (n_gear)
      • Neumann (neumann)
      • Nikkei (nikkei)
      • NOWSONIC (nowsonic)
      • Numan (numan)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Peavey (peavey)
      • Philips (philips)
      • Piega (piega)
      • Pioneer (pioneer)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Proel (proel)
      • Q Acoustics (q_acoustics)
      • QSC (qsc)
      • Qtx (qtx)
      • Quadral (quadral)
      • RCF (rcf)
      • Reloop (reloop)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Tannoy (tannoy)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Trevi (trevi)
      • Trust (trust)
      • Turbosound (turbosound)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Vexus (vexus)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Wharfedale Pro (wharfedale_pro)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Aantal Speakers (aantal_luidsprekers):
      • 1 (aantal_luidsprekers_1.0)
      • 2 (aantal_luidsprekers_2.0)
      • 3 (aantal_luidsprekers_3.0)
      • 4 (aantal_luidsprekers_4.0)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 40 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 40 Watt - 90 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 90 Watt - 200 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 200 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Alexa (alexa)
    • Woofer (woofer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Google Home (google_home)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • ION Party (ion_party)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Control (jbl_control)
      • KEF T101 (kef_t101)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be