x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Hama Pocket Clock Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129135367.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129135366.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129135368.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140570427.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129135369.jpg
      Hama Hama Pocket Clock Zwart Pocket Clock Zwart Pocket Clock Zwart Hama Mobiele Bluetooth®-luidspreker "Pocket Clock", zwart - van Hama in de categorie Portable speaker. (1)
      Hama Pocket Clock Zwart
      • 04047443393654
      • 5817389
      • 00173167
      • 173167
      1
      28.99 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adastra (adastra)
      • Adler (adler)
      • Alesis (alesis)
      • Alto pro (alto_pro)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • ANT (ant)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Arctic (arctic)
      • Audac (audac)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiophony (audiophony)
      • Auna (auna)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • AWOX (awox)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Belkin (belkin)
      • Beyma (beyma)
      • Bluesound (bluesound)
      • Caliber (caliber)
      • Canton (canton)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • DB Technologies (db_technologies)
      • Denon (denon)
      • Denon professional (denon_professional)
      • Denver (denver)
      • Devine (devine)
      • Divoom (divoom)
      • Dynacord (dynacord)
      • Edifier (edifier)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Electronic-Star (electronic_star)
      • Eminence (eminence)
      • ESI (esi)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fenton (fenton)
      • Fluid (fluid)
      • Focal (focal)
      • Focusrite (focusrite)
      • Fostex (fostex)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Genelec (genelec)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • HeadRush (headrush)
      • Hercules (hercules)
      • Hifonics (hifonics)
      • HK Audio (hk_audio)
      • HQ Power (hq_power)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • Ices (ices)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • Klipsch (klipsch)
      • Korg (korg)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • König & Meyer (ko_nig_meyer)
      • Laney (laney)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LTC (ltc)
      • Ltc Audio (ltc_audio)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Malone (malone)
      • Microlab (microlab)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Muse (muse)
      • N-Gear (n_gear)
      • Neumann (neumann)
      • Nikkei (nikkei)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Peavey (peavey)
      • Philips (philips)
      • Piega (piega)
      • Pioneer (pioneer)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Prodipe (prodipe)
      • Proel (proel)
      • Pyle (pyle)
      • Q Acoustics (q_acoustics)
      • Quadral (quadral)
      • RCF (rcf)
      • Roland (roland)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sharp (sharp)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Tascam (tascam)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thonet & Vander (thonet_vander)
      • Trevi (trevi)
      • Turbosound (turbosound)
      • Urbanista (urbanista)
      • Vexus (vexus)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 35 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 35 Watt - 80 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 80 Watt - 200 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 200 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Microsoft Cortana (microsoft_cortana)
    • Woofer (woofer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Varianten (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Google Home (google_home)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Google Nest Mini (google_nest_mini)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • ION Party (ion_party)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL PartyBox 100 (jbl_partybox_100)
      • JBL PartyBox 300 (jbl_partybox_300)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Yamaha MusicCast (yamaha_musiccast)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be