x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    HEOS BY DENON speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • HEOS BY DENON HEOS 1 Go Pack Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114050096.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137654514.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133632191.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144434809.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144434811.jpg
      HEOS BY DENON HEOS BY DENON HEOS 1 Go Pack Zwart HEOS 1 Go Pack Zwart HEOS 1 Go Pack Zwart Het Denon HEOS 1 GoPack is de perfecte oplossing om uw HEOS 1 overal mee naartoe te nemen en tot wel 6 uur te genieten van muziek, afgespeeld via Bluetooth, WiFi of AUX IN. (1)
      HEOS BY DENON HEOS 1 Go Pack Zwart
      • 04951035059739
      • 5064397
      • HEOS1GOPACKHS2BKEM
      1
      most_sold
      89.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Draagbare speaker DEFAULT
        • draagbare_luidsprekers
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Twee speakers DEFAULT
        • aantal_luidsprekers_2.0
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adastra (adastra)
      • AEG (aeg)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • All Ride (all_ride)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Alto (alto)
      • Alto pro (alto_pro)
      • Anker (anker)
      • Aquasound (aquasound)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Auna (auna)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Avinity (avinity)
      • AWOX (awox)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beamz (beamz)
      • Behringer (behringer)
      • Bigben (bigben)
      • Caliber (caliber)
      • Canton (canton)
      • Clavia Nord (clavia_nord)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Denon (denon)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Edifier (edifier)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Electronic-Star (electronic_star)
      • Elipson (elipson)
      • Epson (epson)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Ewent (ewent)
      • Fender (fender)
      • Fenton (fenton)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • Fresh 'n rebel (fresh_n_rebel)
      • Genelec (genelec)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • GROHE (grohe)
      • Hama (hama)
      • HEOS BY DENON (heos_by_denon)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • iON (ion)
      • Irig (irig)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • Klipsch (klipsch)
      • Korg (korg)
      • KRK (krk)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Lifetime (lifetime)
      • Logitech (logitech)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Madison (madison)
      • Malone (malone)
      • Medion (medion)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Motorola (motorola)
      • Mr Handsfree (mr_handsfree)
      • Muse (muse)
      • Nikkei (nikkei)
      • NOWSONIC (nowsonic)
      • OK. (ok_)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Philips (philips)
      • Piega (piega)
      • Pioneer (pioneer)
      • Plantronics (plantronics)
      • Plieger (plieger)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Proel (proel)
      • Q Acoustics (q_acoustics)
      • Ricatech (ricatech)
      • RIVA (riva)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • Tangent (tangent)
      • Tannoy (tannoy)
      • Tascam (tascam)
      • Teac (teac)
      • Teenage Engineering (teenage_engineering)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • TIE (tie)
      • Trevi (trevi)
      • Tronios (tronios)
      • Trust (trust)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Urbanears (urbanears)
      • Vexus (vexus)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Aantal Speakers (aantal_luidsprekers):
      • 1 (aantal_luidsprekers_1.0)
      • 2 (aantal_luidsprekers_2.0)
      • 3 (aantal_luidsprekers_3.0)
      • 4 (aantal_luidsprekers_4.0)
      • 6 (aantal_luidsprekers_6.0)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 25 Watt (gemiddeld_vermogen_25)
      • 25 Watt - 55 Watt (gemiddeld_vermogen_25_55)
      • 55 Watt - 140 Watt (gemiddeld_vermogen_55_140)
      • ≥ 140 Watt (gemiddeld_vermogen_140)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 16 Ohm (16)
      • 3.2 (3_2)
      • 5 (5)
      • 9.4 (9_4)
      • 11 (11)
      • 20 (20)
      • 84 (84)
      • 150 (150)
      • 500 (500)
      • 10000 (10000)
      • 50000 (50000)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Tweeter (tweeter):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Woofer (woofer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Draadloze Speaker (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
      • Wi-Fi (wi_fi)
    • Type Speaker (soort):
      • Draagbaar (draagbare_luidsprekers)
      • Inbouw (inbouwluidsprekers)
      • Staande (staande_luidsprekers)
      • Overige (overige)
    • Type Aansluiting (speaker_interface_type):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • 3.5 mm jack (3_5_mm_jack)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Varianten (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Conceptronic Dancing Water Speaker (conceptronic_dancing_water_speaker)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Google Home Mini (google_home_mini)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • ION Party (ion_party)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Clip 2 (jbl_clip_2)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Polk Audio Swimmer (polk_audio_swimmer)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 1 (sonos_play_1)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be