x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Marshall speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Marshall Uxbridge (Google) - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203132716.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158446426.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158446434.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164784873.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164541555.jpg
      Marshall Marshall Uxbridge (Google) - Zwart Uxbridge (Google) - Zwart Uxbridge (Google) - Zwart Marshall Uxbridge bluetooth speaker Google zwart (4)
      Marshall Uxbridge (Google) - Zwart
      • 07340055366472
      • 1005230
      • 7340055366472
      • 6907427
      3
      most_sold
      172.60 EUR
    • Marshall Stanmore II BT Black Bluetooth-speaker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144675373.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177345683.jpg
      Marshall Marshall Stanmore II BT Black Bluetooth-speaker Stanmore II BT Black Bluetooth-speaker Stanmore II BT Black Bluetooth-speaker Stanmore II is de meest veelzijdige luidspreker in de Marshall Line-up en is perfect voor elke ruimte, groot of klein Bluetooth 5.0 en aptX technologie biedt lossless draadloos geluid met een bereik van maximaal 10 meter Deze luidspreker combineert moderne technologie met het iconische Marshall-ontwerp voor een krachtig geluid met een klassieke uitstraling Pas uw muziek aan uw wensen aan met de Marshall Bluetooth-app of de analoge besturingselementen op het bovenste paneel van uw luidspreker ... (2)
      Marshall Stanmore II BT Black Bluetooth-speaker
      • 07340055357968
      • MRL1001902
      2
      deal
      349.00 EUR
    • Marshall Stanmore bluetoothspeaker - Crème
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131110427.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137699838.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102334365.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/92421919.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121300988.jpg
      Marshall Marshall Stanmore bluetoothspeaker - Crème Stanmore bluetoothspeaker - Crème Stanmore bluetoothspeaker - Crème Marshall Stanmore - Draagbare speaker - Crème (1)
      Marshall Stanmore bluetoothspeaker - Crème
      • 07340055329293
      • 07340055329200
      • 04091632
      1
      369.95 EUR
    • Marshall Uxbridge (Google) - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157449289.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157449291.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157449290.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157837288.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158425360.jpg
      Marshall Marshall Uxbridge (Google) - Wit Uxbridge (Google) - Wit Uxbridge (Google) - Wit Marshall Uxbridge bluetooth luidspreker Google wit (1)
      Marshall Uxbridge (Google) - Wit
      • 07340055371964
      • 1005427
      • 7340055371964
      1
      219.00 EUR
    • Marshall Stanmore II BT White Bluetooth-speaker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144675385.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177356236.jpg
      Marshall Marshall Stanmore II BT White Bluetooth-speaker Stanmore II BT White Bluetooth-speaker Stanmore II BT White Bluetooth-speaker De legendarische Marshall Stanmore is vernieuwd naar de tweede editie. De Stanmore II een 3-maal versterkte speaker met Bluetooth 5.0- en Qualcomm aptX-technologie voor een krachtig, gebalanceerd geluid in topkwaliteit! (1)
      Marshall Stanmore II BT White Bluetooth-speaker
      • 07340055358002
      • MRL1001903
      1
      deal
      349.00 EUR
    • Marshall Woburn BT II black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144675394.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144675396.jpg
      Marshall Marshall Woburn BT II black Woburn BT II black Woburn BT II black Marshall Woburn BT II black (1)
      Marshall Woburn BT II black
      • 07340055358125
      • MRL1001904
      1
      470.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Google home DEFAULT
        • google
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Jamo DEFAULT
        • jamo
    • Merken (brand):
      • Artsound (artsound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Dali (dali)
      • Magnat (magnat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • KEF (kef)
      • JB Systems (jb_systems)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Marshall (marshall)
      • Adam (adam)
      • Adam Audio (adam_audio)
      • Adastra (adastra)
      • Adler (adler)
      • Advance Acoustic (advance_acoustic)
      • AEG (aeg)
      • Aiwa (aiwa)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Anker (anker)
      • ANT (ant)
      • Apart (apart)
      • Apart Audio (apart_audio)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Audac (audac)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Audiophony (audiophony)
      • Auna (auna)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Avinity (avinity)
      • AWOX (awox)
      • Balvi (balvi)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Behringer (behringer)
      • Belkin (belkin)
      • Beyma (beyma)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • BLUCAVE (blucave)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bontempi (bontempi)
      • BOOM (boom)
      • Bosch (bosch)
      • Boston Acoustics (boston_acoustics)
      • BT (bt)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Cavus (cavus)
      • Celestion (celestion)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Clatronic (clatronic)
      • Clint (clint)
      • Como Audio (como_audio)
      • CTC (ctc)
      • DAP (dap)
      • DAP-Audio (dap_audio)
      • Davis (davis)
      • DB Technologies (db_technologies)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Devine (devine)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dumma Mej (dumma_mej)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dynaudio (dynaudio)
      • Dynavox (dynavox)
      • Dyon (dyon)
      • Edifier (edifier)
      • Electro-Voice (electro_voice)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Eminence (eminence)
      • Epos (epos)
      • Epson (epson)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fenton (fenton)
      • FLEXSON (flexson)
      • FlinQ (flinq)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • Fun (fun)
      • Fusion (fusion)
      • Gear (gear)
      • Gembird (gembird)
      • Gemini (gemini)
      • Genelec (genelec)
      • Genesis (genesis)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Heco (heco)
      • Hercules (hercules)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Hofftech (hofftech)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huawei (huawei)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • Ices (ices)
      • IDance (idance)
      • IHome (ihome)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • Intempo (intempo)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • Jamo (jamo)
      • JVC (jvc)
      • Kali audio (kali_audio)
      • Ketnet (ketnet)
      • Kicker (kicker)
      • Kindermann (kindermann)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • LD Systems (ld_systems)
      • LEDWOOD (ledwood)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • LOEWE (loewe)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LSTN (lstn)
      • LTC (ltc)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Mackie (mackie)
      • Madison (madison)
      • Malone (malone)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marvel (marvel)
      • Max (max)
      • Media-Tech (media_tech)
      • Mediatech (mediatech)
      • Microlab (microlab)
      • Modecom (modecom)
      • Monacor (monacor)
      • Monkey Banana (monkey_banana)
      • Monster (monster)
      • Mr Handsfree (mr_handsfree)
      • Muse (muse)
      • My Wall (my_wall)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naim (naim)
      • Natec (natec)
      • Nedis (nedis)
      • Neumann (neumann)
      • NGS (ngs)
      • Nikkei (nikkei)
      • NOCS (nocs)
      • Noonday (noonday)
      • Noxon (noxon)
      • Numan (numan)
      • Numark (numark)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Onkyo (onkyo)
      • Overmax (overmax)
      • Panasonic (panasonic)
      • Party (party)
      • Peavey (peavey)
      • Perfectpro (perfectpro)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Podspeakers (podspeakers)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Poly (poly)
      • Polycom (polycom)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Pure (pure)
      • Pure Acoustics (pure_acoustics)
      • QED (qed)
      • Quadral (quadral)
      • QUANTIS (quantis)
      • Razer (razer)
      • RCF (rcf)
      • RCS SYSTEME (rcs_systeme)
      • Ricatech (ricatech)
      • Rockford Fosgate (rockford_fosgate)
      • Roland (roland)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salora (salora)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Sangean (sangean)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SHOWGEAR (showgear)
      • SINTRON (sintron)
      • Skytec (skytec)
      • Skytronic (skytronic)
      • Smooz (smooz)
      • Sonoro (sonoro)
      • Sonorous (sonorous)
      • Soundboks (soundboks)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundskins (soundskins)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • Studiomaster (studiomaster)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Sundaze (sundaze)
      • Sunstech (sunstech)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tangent (tangent)
      • Teac (teac)
      • Technics (technics)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • TIC Corporation (tic_corporation)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Trobla (trobla)
      • Trust (trust)
      • Turbosound (turbosound)
      • V-TAC (v_tac)
      • Velleman (velleman)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Visaton (visaton)
      • Vision (vision)
      • Vogel's (vogel_s)
      • VONYX (vonyx)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • VOX (vox)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • White Label (white_label)
      • Wonky Monkey (wonky_monkey)
      • WOOX (woox)
      • Woxter (woxter)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xqisit (xqisit)
      • Yealink (yealink)
    • Prijsklasse (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 tot €200 (low)
      • €200 tot €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Gemiddeld Vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 20 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 20 Watt - 60 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 60 Watt - 120 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 120 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Type Speaker (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
      • 3-weg (3_weg)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Google Assistent (google_assistant):
      • Ja (ja)
    • Luidsprekerfuncties (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Tweeter (tweeter)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
      • Woofer (woofer)
    • Woofer (woofer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Draadloos of bedraad (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad & Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Google home (google_assistant)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Apple HomeKit (apple_homekit)
    • Varianten (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Artsound AS 30 (artsound_as_30)
      • Canton Ergo 620 (canton_ergo_620)
      • Canton Pro X.3 (canton_pro_x_3)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Focal Aria 926 (focal_aria_926)
      • Focal Aria 948 (focal_aria_948)
      • Google Nest Hub (google_nest_hub)
      • Google Nest Mini (google_nest_mini)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Arena (jbl_arena)
      • JBL Control (jbl_control)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Sonos One (sonos_one)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Trust Arys (trust_arys)
      • Yamaha MusicCast (yamaha_musiccast)
      • Yamaha NS-AW 392 (yamaha_ns_aw_392)
      • Yamaha NS-AW294 (yamaha_ns_aw294)
    • Impedantie (impedantie):
      • 4 Ohm (4)
      • 6 Ohm (6)
      • 8 Ohm (8)
      • 10 Ohm (10)
      • 16 Ohm (16)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) (acrylonitrielbutadieenstyreen_abs_)
      • Aluminium (aluminium)
      • Glass-reinforced plastic (GRP) (glass_reinforced_plastic_grp_)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • MDF (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Versterker (amplifier):
      • Ingebouwd (ingebouwd)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be